Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Nowe słuchawki dzięki punktom PAYBACK

Nowe słuchawki za punkty PAYBACK

Piotr niedawno zaczął biegać. Podczas każdego treningu mierzy dystans i tempo za pomocą specjalnej aplikacji, a dodatkową motywację do wysiłku zapewnia mu ulubiona muzyka. Na początku słuchawki douszne w zupełności mu wystarczały. Ale odkąd zaczął biegać nieco szybciej, zaczęły sprawiać kłopot – przy zwiększeniu prędkości po prostu wypadały z uszu. Piotr doszedł do wniosku, że nadszedł czas, aby kupić profesjonalne słuchawki sportowe. Ponieważ jest aktywnym użytkownikiem Programu PAYBACK, zaczął poszukiwania od sprawdzenia stanu swojego konta. Okazało się, że uzbierał już 10000 punktów i może wymienić je na brakujący sprzęt. Wśród nagród oferowanych przez partnerów Programu znalazł bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Xblitz, które spełniały jego oczekiwania.

Kliknij w grafikę, aby zobaczyć więcej

Wymiana punktów PAYBACK na nowe słuchawki

Piotr wymienił punkty na słuchawki bez konieczności dopłaty

Produkt można otrzymać za 8599 punktów i skorzystał z szybkiej, darmowej dostawy, na którą może liczyć każdy uczestnik Programu PAYBACK. Już po kilku dniach mógł zabrać na trening nowe bezprzewodowe słuchawki. Są bardzo wygodne i trzymają się w uszach nawet podczas intensywnego treningu, a do tego łatwo dostępne. Po wymianie punktów na nagrodę Piotr nadal ma do dyspozycji 1401 punktów. Nadal chce zbierać punkty, aby w niedalekiej przyszłości wymienić je na voucher do Allegro.

Dowiedz się jakie są rodzaje słuchawek i jakie słuchawki warto wybrać.

Dodatkowe możliwości wymiany?

Jako posiadacz 10000 punktów PAYBACK miał jeszcze wiele innych możliwości. Mógł m.in.:

  • Wymienić punkty na nagrodę z dopłatą – gdyby Piotr dopłacił 99,99 zł, mógłby wybrać inną nagrodę, np. słuchawki nauszne Bluetooth. Zaoszczędziłby wtedy 50% w stosunku do ceny początkowej.
  • Kupić słuchawki u jednego z partnerów PAYBACK i zgarnąć dodatkowe punkty – Piotr mógł też kupić słuchawki sportowe w Media Markt lub RTV Euro AGD. Gdyby zdecydował się wykorzystać kupon promocyjny, zyskałby kilka razy więcej punktów za zakupy. Mógłby je później wymienić na atrakcyjne gadżety elektroniczne w sklepie PAYBACK.

  • Wymienić punkty na voucher do RTV Euro AGD – za 11000 punktów Piotr mógłby otrzymać kartę podarunkową do sklepu RTV Euro AGD o wartości 100 zł i zyskać za tę cenę sprzęt, który spełniałby jego oczekiwania. Aby było to możliwe, powinien uzbierać dodatkowe 1000 punktów, bądź poczekać na Mega Weekend, czyli promocję w sklepie PAYBACK podczas której vouchery do wybranych sklepów są tańsze.
    Przeczytaj artykuł o kalendarzu promocji w PAYBACK.

Jak szybciej i efektywniej zbierać punkty?

Piotr jest aktywnym uczestnikiem Programu PAYBACK. Aby jeszcze szybciej i efektywniej zbierać punkty, może:

  • Robić zakupy przez internet – Piotr może zamawiać akcesoria biegowe u partnerów PAYBACK, wśród których są takie marki jak: Decathlon, Intersport, Adidas, Runnersclub.pl i Sklep Biegacza. Za każdą transakcję online zyskuje dodatkowe punkty. Musi jedynie pamiętać, aby logować się na stronę wybranego sklepu za pośrednictwem witryny PAYBACK bądź aplikacji.

  • Sprawdzać oferty kuponów promocyjnych – kupony pojawiają się bardzo często, a dzięki nim można zgarnąć nawet do pięciu razy więcej punktów za pojedynczą transakcję. Wystarczy aktywować kupon dostępny na stronie PAYBACK lub w aplikacji mobilnej i wykorzystać go przed upływem daty ważności.
  • Mieć aplikację PAYBACK pod ręką – aplikacja przydaje się w wielu codziennych sytuacjach. Piotr może zdobyć kolejne punkty m.in. podczas zakupów spożywczych w sklepie Kaufland, tankowania na BP lub wizyty w Multikinie z przyjaciółmi. Wystarczy, że pokaże kartę przy kasie, a na jego konto wpłyną dodatkowe środki.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać. Zakupy z kuponem = więcej punktów. Więcej punktów = większe możliwości do oszczędzania!