PAYBACK GO wystartowało!

Co to jest PAYBACK GO?

PAYBACK GO to nowa funkcja w bezpłatnej aplikacji PAYBACK, która sprawi, że Twoje zakupy będą prostsze i przyjemniejsze.


Dzięki PAYBACK GO aplikacja dostosowuje się do partnera, u którego się aktualnie znajdujesz, a wszystkie kupony, oferty i informacje do sklepu masz w jednym miejscu.

Jak zacząć korzystać z PAYBACK GO?

Krok 1

Pobierz najnowszą wersję aplikacji PAYBACK z Google Play lub App Store i zaloguj się.

Krok 2

Na ekranie głównym zobaczysz obszar „Aktywuj PAYBACK GO”. Dotknij go i postępuj zgodnie z instrukcjami. Możesz również aktywować PAYBACK GO bezpośrednio w sekcji „Więcej”.


Krok 3

Brawo! PAYBACK GO jest aktywne. Rób zakupy u partnerów i zbieraj dodatkowe punkty za check-in!


Jak działa PAYBACK GO?

W czasie zakupów otwórz aplikację PAYBACK. W górnej części ekranu głównego zobaczysz obszar z logotypem PAYBACK GO i partnerami, w zasięgu których się znajdujesz.


Dotknij logotyp partnera, u którego aktualnie jesteś, a aplikacja zamelduje Cię w sklepie i dostosuje do niego swój wygląd. Ponadto, wyświetli wszystkie kupony, oferty oraz promocje aktualnie dostępne w sklepie.

Kto i gdzie może korzystać z PAYBACK GO?

Z PAYBACK GO mogą korzystać wszyscy użytkownicy najnowszej wersji aplikacji mobilnej PAYBACK, którzy je aktywowali i znajdują się w pobliżu punktu partnera.


PAYBACK GO to darmowa usługa mobilna dostępna dla wszystkich klientów stacji bp i sklepów Kaufland. Dowiedz się czym jest Geolokalizacja.

Co zyskuję z PAYBACK GO?

10 punktów za check-in na stacji bp lub w sklepie Kaufland za pomocą PAYBACK GO. Pamiętaj, aby wcześniej aktywować kupon!*

Zobaczysz wyłącznie kupony partnera, u którego się znajdujesz. Już nie musisz szukać kuponów wśród wszystkich kuponów w aplikacji!

Oszczędzasz czas i pieniądze. Łatwiej aktywujesz kupony i sprawdzisz aktualne oferty. Transakcje są szybsze, a Ty oszczędzasz na następne zakupy!

Pobierz aplikację PAYBACK teraz!

W aplikacji zakupowej PAYBACK możesz wygodnie przeglądać najlepsze oferty naszych partnerów, aktywować kupony, sprawdzić liczbę punktów i od razu wymienić je na rabaty i nagrody.