Partnerzy PAYBACK - sklepy stacjonarne, stacje benzynowe i punkty usługowe

Strona Główna ● Sklepy stacjonarne

Udogodnienia dla klientów u partnerów PAYBACK

Nowe termianle PAYBACK w Kauflandzie
Nowe terminale PAYBACK
W sieci Kaufland
Zakupy przez telefon – jak to działa?
Zakupy na telefon w Mrówce
Zobacz jak je zrobić
Zakupy i jedzenie z dostawą do domu – skąd?
Zakupy click&collect z Kauflandu
Z punktami PAYBACK

Jak łatwo zbierać punkty u partnerów stacjonarnych PAYBACK?

Zbieranie punktów w stacjonarnych sklepach partnerskich jest niezwykle proste. Wystarczy, że zawsze masz przy sobie kartę lub telefon z zainstalowaną aplikacją i wirtualną kartą. Podczas zakupów musisz tylko dać ją do zeskanowania i gotowe. Zawsze pamiętaj też o aktywowaniu kuponów, które znajdziesz na naszej stronie lub w aplikacji PAYBACK. Korzystając z aplikacji, będziesz w stanie sprawdzić dostępne kupony i aktywować je, nawet będąc w sklepie. Zebrane w ten sposób punkty możesz wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest obniżenie wysokości rachunku za zakupy w takich sklepach jak Kaufland, PSB Mrówka, Maxi Zoo czy stacje benzynowe bp Polska. Punkty PAYBACK możesz też wymieniać na vouchery do wybranych sklepów w Programie.

Poznaj udogodnienia, które czekają na ciebie u stacjonarnych partnerów Programu

Aplikacja PAYBACK to nie tylko duże ułatwienie w zbieraniu punktów, lecz także usprawnienie zakupów w wybranych sklepach dzięki funkcji PAYBACK GO. Wystarczy, że ją aktywujesz i zameldujesz się w sklepie Kaufland lub na stacji bp, gdzie aktualnie przebywasz. Aplikacja wówczas dostosuje swój wygląd do danego sklepu oraz wyświetli kupony, które są aktualnie dostępne. Znajdziesz w niej również informacje o dostępnych promocjach, z jakich możesz skorzystać na miejscu.

Kolejną propozycją dla uczestników Programu (i nie tylko dla nich) są terminale dostępne w sieci sklepów Kaufland. Przy ich pomocy można skorzystać z dodatkowych bonusów przewidzianych dla uczestników Programu, a także dołączyć do PAYBACK, będąc na terenie sklepu partnerskiego.