Zbieraj °Punkty PAYBACK, grając w darmowe gry na telefon w Świecie gier!

W Świecie gier PAYBACK zdobywanie °Punktów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej! Po prostu graj i zbieraj °Punkty PAYBACK!

Czym jest Świat gier?

W Świecie gier PAYBACK możesz wybrać swoje ulubione gry, zainstalować i otrzymać mnóstwo °Punktów za grę. Oczywiście, wszystkie gry są darmowe!


Świat gier znajdziesz w aplikacji PAYBACK na telefonach z systemem Android, wybierając pozycję „Więcej” w prawym dolnym rogu ekranu.

Gwarantujemy, że zdobywanie °Punktów nigdy nie było tak łatwe!

Jak to działa?

Chcesz grać i zdobywać °Punkty? Śmiało! To takie proste:

1. Otwierasz

Otwórz Świat gier w aplikacji PAYBACK i wybierz „Zacznij teraz”.


2. Wyrażasz zgodę

Wyraź zgodę na dostęp do danych o użytkowaniu gier. Oczywiście, nie przekazujemy nikomu twoich danych. Potrzebujemy ich tylko po to, aby zdobyte punkty rzeczywiście trafiły na Twoje konto PAYBACK.


3. Wybierasz

Wybierz grę, w której chcesz zdobyć °Punkty. Aby to zrobić, dotknij „ZAGRAJ TERAZ”. Zostaniesz przeniesiony do gry, którą wybrałeś w sklepie Google Play. Tam ją zainstaluj.


4. Grasz

Po zakończeniu instalacji jesteś gotowy, aby grać i zdobywać °Punkty!

✔ Gry są dostępne za darmo i wyłącznie w sklepie Google Play. Usługa nie jest dostępna w systemie iOS (urządzenia iPhone i iPad).

✔ Każdą grę należy pobrać i zainstalować ze sklepu Google Play po przejściu z aplikacji PAYBACK.

✔ Otrzymujesz °Punkty za czas gry w każdej grze. Oznacza to, że im dłużej z nami zostaniesz i im więcej gier wypróbujesz, tym więcej °Punktów zdobędziesz!

W które gry mogę grać?

Na początku będziesz mieć tylko jedną lub dwie gry. Zacznij od nich.

► Po instalacji każdej z gier będzie pojawiać się ich więcej. ◄

Jeśli masz już zainstalowane wszystkie dostępne gry, zrobiłeś wszystko dobrze. Mimo to regularnie sprawdzaj, czy nie mamy dla Ciebie czegoś nowego. Stale dodajemy kolejne gry, więc po kilku dniach możesz widzieć i grać w nowe gry.

Ile °Punktów dostanę?

W Świecie gier widzisz, ile °Punktów zbierzesz w każdej grze.


W im więcej gier grasz, tym więcej °Punktów zdobywasz!

Gdzie mogę sprawdzić, ile °Punktów już zdobyłem?

Będziesz zaskoczony, ile °Punktów możesz zebrać podczas gry. Możesz dokładnie sprawdzić, ile ich jest w Świecie gier w aplikacji PAYBACK. Po prostu dotknij „Twoje Aplikacje” na dole ekranu. Zobaczysz historię gry, a także ile °Punktów już w niej zdobyłeś. Zdobyte °Punkty są widoczne również w zakładce Moje punkty w aplikacji PAYBACK.

Jak zdobyć °Punkty?

Gdy osiągniesz wyznaczony czas gry w grze, na bieżąco otrzymasz powiadomienie o zebranych °Punktach. Następnie °Punkty są przesyłane na Twoje konto PAYBACK.


Ze względów bezpieczeństwa °Punkty zbierane w Świecie gier są blokowane na 14 dni. Po odblokowaniu °Punktów możesz je wydać np. w ➤sklepie z nagrodami.

Często zadawane pytania

Gdzie znajdę „Świat gier” PAYBACK?

Świat gier PAYBACK to usługa dostępna tylko na systemie operacyjnym Android - w aplikacji PAYBACK w wersji na Android. „Świat gier” znajdziesz w aplikacji PAYBACK w zakładce „Więcej”. Aby skorzystać, dotknij ikonę „Świat gier”.


Jak działa „Świat gier” PAYBACK?

PAYBACK nagradza Cię °Punktami PAYBACK za czas spędzony na graniu w gry w naszej aplikacji. Aplikacje z grami wyświetlane w „Świecie gier” są dostępne bezpłatnie w sklepie Google Play. Aby „Świat gier” działał prawidłowo, musisz wyrazić zgodę na dostęp do danych o czasie użytkowania gier zainstalowanych za pośrednictwem Świata gier. W kolejnym kroku wybierz dowolną aplikację ze „Świata gier”, pobierz ją i graj. °Punkty PAYBACK zbierasz już od pierwszej minuty grania! Im dłużej grasz, tym więcej °Punktów zdobywasz. Zwróć uwagę na odpowiednie opisy pod grami w „Świecie gier”. Znajdziesz tam liczbę °Punktów PAYBACK, które możesz otrzymać oraz czas gry potrzebny do zdobycia °Punktów.


Wybrałem grę, ale nie mogę jej pobrać na telefon. Dlaczego?

Każda gra, w którą chcesz grać, musi zostać pobrana na urządzenie z systemem Android ze sklepu Google Play. Może zdarzyć się tak, że gra ta może być niedostępna dla Twojego urządzenia lub kraju. W takim przypadku skorzystaj z formularza kontaktowego w „Świecie gier” i skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej. W zgłoszeniu podaj swój kraj oraz markę i model smartfonu.


Masz więcej pytań? Sprawdź tutaj