Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na aliexpress.com

1 °P za 3 zł

AliExpress to wielobranżowy sklep oferujący produkty w znakomitych cenach. AliExpress to także: - Wysoka jakość - ponad 100 milionów produktów w 6000 różnych kategorii - Dostawa na całym świecie - ponad dwieście krajów - Bezpieczne płatności - Bezpieczeństwo zakupu - Ochrona Użytkownika podczas całego procesu zakupu - Help Center 24/7 - całodobowa obsługa zgłoszeń - Zakupy mobilne

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Tanie zakupy prosto z Chin na AliExpress – jak to możliwe?

AliExpress określa się jako jedną z największych platform do sprzedaży detalicznej przez internet na świecie. Jej atrakcyjność wynika z faktu, że sprzedawcy oferujący swoje produkty proponują klientom naprawdę konkurencyjne ceny. Jak to możliwe, by zamawianie towarów z tak odległego kraju się opłacało? Dzieje się tak dlatego, że nie ma tutaj pośredników, którzy narzucaliby swoją wysoką marżę. Towar często trafia bezpośrednio od producenta do indywidualnego klienta.

Dodatkowo dzięki systemowi opinii, które wystawiają kupujący sprzedającemu, można mieć pewność, że transakcja będzie bezpieczna. Tego typu rozwiązanie można znaleźć również na polskich serwisach aukcyjnych. Przed wyborem produktu zawsze warto więc zapoznać się z recenzjami konsumentów.

AliExpress – poznaj udogodnienia dla kupujących

Serwis AliExpress dba o swoich klientów na wiele sposobów. Nie chodzi tutaj tylko o atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim o zabezpieczenie transakcji. Jedną z zalet tej platformy jest procedura zapłaty za zakupione towary. Sprzedający otrzymuje pieniądze dopiero w momencie, gdy klient dostanie towar oraz potwierdzi, że wszystko się zgadza. Dzięki takiej polityce można robić zakupy bez obaw. Ponadto warto wziąć pod uwagę wyżej wspomniany system opinii i recenzji użytkowników.

Udogodnieniem dla klientów, które przyciąga ich do platformy, są też częste promocje zarówno ze strony samego serwisu, jak i poszczególnych sprzedawców. Przykładem mogą być tutaj np. zniżki hurtowe czy kupony obniżające cenę wybranych produktów. Sprawdź artykuł, który wyjasnia jak kupować na AliExpress i na co uważać.