Zakupy w sklepach online

TURBO ŚRODA

W każdą środę najlepsza oferta punktowa
do 1 z ponad 250 sklepów online!

MEGA WEEKEND >

Co tydzień, od piątku do niedzieli, atrakcyjne kupony do wybranych sklepów online!

OKAZJE PAYBACK >

Co tydzień specjalne oferty do sklepów online! Zgarniaj ekstra punkty!

Zbieraj punkty i oszczędzaj, korzystając z różnorodnych usług finansowych.

Wybierz swojego operatora, a następnie usługę, dzięki której zgarniesz ekstra punkty.

Wiele sklepów w wielu kategoriach

Znajdź swój sklep według kategorii. Moda i akcesoria, podróże i finanse, usługi i wiele więcej - odkryj je wszystkie!!!

Jak zbierać punkty PAYBACK w sklepach internetowych?

3 proste kroki dzielą Cię od tysięcy punktów, które zasilą Twoje konto:

1. Zaloguj się na stronie PAYBACK

Pamiętaj! Musisz się zalogować zanim zaczniesz zakupy w sklepie online.

2. Wybierz sklep online

Aktywuj dostępne kupony na stronie sklepu.

3. Kliknij button "Do sklepu"

Zapłać za zakupy.. i poczekaj na punkty. Naliczymy je w ciągu 30 dni.

Wymieniaj punkty na vouchery i kupuj taniej online!

Punkty PAYBACK możesz wymienić na vouchery, które obniżą Twoje zakupy online! Stale poszerzamy ich ofertę o sklepy i usługi działające w różnych branżach.


Sprawdź, gdzie wymienisz punkty na vouchery i karty podarunkowe >

Rób zakupy online i zbieraj punkty PAYBACK

Sklepy internetowe dają ci możliwość robienia zakupów w wygodny sposób. Wystarczy jedynie kilka kliknięć, aby mieć dostęp do produktów z najróżniejszych kategorii. Obecnie przez Internet zamówisz nawet takie artykuły jak rośliny, żywność lub leki i kosmetyki. Kupowanie online to także szybszy sposób na zbieranie punktów podstawowych i bonusowych w Programie PAYBACK. Wystarczy, że aktywujesz kupony dostępne w serwisie lub aplikacji i zrobisz zakupy po przejściu ze strony bezpośrednio do swojego ulubionego sklepu. Sprawdź najnowsze sklepy z modą oraz najnowsze sklepy do rezerwacji podróży w PAYBACK.

Popularne sklepy internetowe –zobacz gdzie robić zakupy online z PAYBACK

Największe sklepy internetowe przyciągają internautów z całego kraju, a nawet świata. Znajdziesz je wśród naszych partnerów. To między innymi takie strony jak: Allegro, AliExpress, Euro, eObuwie, IKEA, H&M, Booking.com czy Empik. A to dopiero początek bardzo długiej listy sklepów, w których możesz zbierać punkty PAYBACK. Więcej informacji o wybranym partnerze znajdziesz, klikając kafelek z jego logo. Na podstronie zostały umieszczone informacje o sklepie partnerskim, a także warunki zbierania punktów.
Na tej stronie oprócz wiadomości o poszczególnych partnerach znajdziesz komunikaty o regularnych promocjach, które pozwolą ci jeszcze szybciej zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Dowiesz się o takich akcjach promocyjnych jak: Turbo Środa, podczas której w każdą środę dostaniesz najlepszą ofertę punktową do 1 z ponad 250 sklepów, Mega Weekend, gdzie od piątku do niedzieli zrobisz zakupy online i pomnożysz punkty dzięki kuponom! Sklep tygodnia oraz Sklep miesiąca. W ich ramach wybrany partner odpowiednio przez tydzień lub miesiąc oferuje atrakcyjniejsze kupony na bonusowe punkty PAYBACK.

Korzystaj z aplikacji PAYBACK i rób zakupy online tak, jak lubisz

Na stronie zostały zamieszczone wszelkie informacje dotyczące sklepów online pogrupowanych w kilka kategorii. Partnerów Programu jesteś w stanie wyszukać w jeszcze inny sposób. W aplikacji znajdziesz przejrzystą wyszukiwarkę stacjonarnych punktów partnerskich oraz sklepów online. Również korzystając z aplikacji, możesz przejść na stronę wybranego sklepu, dzięki czemu zrobisz zakupy z poziomu urządzenia mobilnego. W jednym miejscu jesteś, więc w stanie aktywować kupony, robić zakupy, zbierać punkty PAYBACK i otrzymywać powiadomienia dotyczące kolejnych akcji promocyjnych w ramach Programu. W aplikacji wymienisz też zgromadzone środki na nagrody rzeczowe lub vouchery do sklepów partnerskich.

Rozpocznij zbieranie punktów już teraz i nagradzaj się tak, jak lubisz!