Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na groupon.pl

1 °P za 2 zł

Groupon to najwiekszy portal w Polsce, który każdego dnia prezentuje oferty usług, zakupów, wyjazdów, szkoleń i sposobów spędzania wolnego czasu w niezwykle atrakcyjnych...

Punkty promocyjne zostaną naliczone w ciągu 15 dni od dnia zakończenia promocji.

Nie przyznajemy punktów za rezerwację lotów oraz wynajem samochodów przez skyscanner na stronie Groupon.pl (http://loty.groupon.pl/pl-PL/flights)

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 3 dni.

Zbiorowe zakupy w korzystnej cenie

Idea serwisu Groupon opiera się na prostej zasadzie zbiorowych zakupów. Nie trzeba jednak szukać osób chcących razem z nami skorzystać z danej usługi bądź kupić dokładnie ten sam produkt. Groupon zrobi to bowiem za nas. Dzięki temu np. wymarzona podróż, upragniony kurs czy po prostu miłe, a przy tym nietypowe, spotkanie ze znajomymi będą znacznie tańsze, bez uszczerbku na jakości. Dodatkowo Groupon często oferuje dane wydarzenia w licznych lokalizacjach oraz umożliwia wybór kilku opcji, np. rozszerzonych o pewne dodatki. Dzięki temu każdy z pewnością znajdzie coś interesującego dla siebie.

Groupon to także rabaty na kupno rozmaitych produktów, np. sprzętu elektronicznego, ubrań, akcesoriów do domu czy kosmetyków. Nie tylko nabędziesz je taniej, lecz także otrzymasz w wygodnej przesyłce. Wybierz produkt i podaj najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację, by już wkrótce cieszyć się nowym nabytkiem lub podarować komuś wspaniały prezent.

Mnóstwo okazji na Twoim telefonie

Nie masz czasu lub możliwości, aby spędzić czas na poszukiwaniu wymarzonej oferty na stronie Groupon? Teraz wcale nie musisz tego robić! Wystarczy tylko, że pobierzesz specjalną aplikację Groupon, aby z niesamowitych promocji móc skorzystać również na swoim telefonie. Zamów błyskawicznie wybraną ofertę, np. w drodze do pracy i ciesz się nią jak najszybciej!