Urlop, wyjazd, relaks? 🏖️ Ze Słonecznym Punktowaniem to się uda ☀️

Zaplanuj swój wypoczynek z najgorętszymi ofertami tego lata! Noclegi, przejazdy, przeloty, biura podróży – wszystko czego potrzebujesz, aby zaplanować wakacje od A do Z ✈

Nie znalazłeś interesującej Cię okazji? Sprawdź w pozostałych sklepach online, mamy ich ponad 350!

Lubisz polować na okazje? Zobacz, co jeszcze mamy dla Ciebie w PAYBACK:

Katalog nagród PAYBACK
Katalog nagród PAYBACK (Sklep)
Sprawdź nasze top promocje! >>>
Mega Weekend
Poznaj Mega Weekendy
Załap się na dodatkowe promocje
PAYBACKOWE Poniedziałki
Pobierz aplikację i...
Nie przegap wyjątkowych ofert!

Jak znaleźć najlepsze internetowe okazje?

Zakupy w dużej mierze przeniosły się do sieci. Dzieje się tak z wielu powodów. To ogromna wygoda, gdyż możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz, bez wychodzenia z domu. Dostępne w Internecie produkty są oferowane w przystępnych cenach.

Kupując w sieci, stosuj się do zasad smart shoppingu. Na czym on polega? W skrócie to zasada mówiąca o tym, żeby kupować w taki sposób, aby to się najbardziej opłacało, czyli wybierać dobrej jakości artykuły w jak najlepszych cenach. Mogą to być produkty kupowane na wyprzedażach sezonowych, okazjonalnych promocjach lub w ramach akcji tematycznych. Dzięki temu możesz nabyć markowe artykuły w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ułatwieniem w tym przypadku może być skorzystanie z opcji, jakie daje ci uczestnictwo w Programie. W PAYBACK na każdym kroku pojawia się okazja ku temu, by zrobić zakupy, które są opłacalne i idealnie dopasowane do twoich potrzeb. Zebrane punkty możesz wykorzystywać na różne sposoby. Cyklicznie organizowane promocje dla uczestników Programu pozwalają jeszcze lepiej zagospodarować zgromadzone na twoim koncie środki.

Korzystaj z atrakcyjnych promocji – obniżki punktów na nagrody PAYBACK

Jeżeli zależy ci na robieniu zakupów w stylu smart, skorzystaj z promocji związanych z nagrodami PAYBACK. Cyklicznie pojawiają się akcje związane z wymianą punktów. W aplikacji lub na stronie w zakładce Nagrody wybrane produkty są dostępne za mniejszą liczbę punktów niż zazwyczaj. Szukaj takich promocji, jak m.in. Marka Miesiąca. Regularnie pojawiają się też oferty dotyczące voucherów i kart podarunkowych, które możesz otrzymać, wymieniając odpowiednią liczbę punktów zgromadzonych na twoim koncie.

Poznaj akcje promocyjne PAYBACK i wykorzystaj możliwości, jakie ci dają

Atrakcyjnych promocji w PAYBACK jest znacznie więcej. Przykładem mogą być Turbo Środy – w te dni kupony do wybranych partnerów są „podkręcone” i dzięki nim możesz zyskać znacznie większą liczbę punktów, bo nawet 10 razy więcej niż normalnie. Szukaj także okazji związanych z tygodniami tematycznymi. W ich trakcie mnożniki w kuponach dla wybranych kategorii, takich jak np. sport, są wyższe. Śledź uważnie tę stronę, aby na bieżąco otrzymywać informacje o tym, co pojawi się we wszystkich przygotowywanych przez nas akcjach promocyjnych związanych z kuponami i nagrodami PAYBACK.

Zarejestruj swoją kartę PAYBACK, żeby dostawać kupony, a zebrane punkty wymieniać na nagrody. Nie masz karty? Zamów ją za darmo do domu, lub zarejestruj się w aplikacji PAYBACK już dziś!