Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na mediaexpert.pl

1 °P za 3 zł

Media Expert to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy sieci elektromarketów, obecny na rynku od 10 lat.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.Punkty PAYBACK naliczane są za zakupy dokonywane w sklepie internetowym mediaexpert, a także za rezerwację produktów w sklepie internetowym mediaexpert, z odbiorem i płatnością dokonywanymi w sklepie stacjonarnym MediaExpert.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Media Expert – przekonaj się, jak nowe technologie ułatwią twoje codzienne życie

Media Expert to jedna z największych sieci sprzedaży sprzętu elektronicznego działających w Polsce. Na rynku obecna jest już od 15 lat. Znajdziesz tu szeroki wybór sprzętu RTV i AGD, a także różnego rodzaju gier na konsole. Wśród wielu propozycji są też tablety, smartfony, sprzęt fotograficzny i szereg akcesoriów do nich. Oprócz tego w sklepie internetowym znajdziesz produkty takie jak sprzęt relaksacyjny, quady, skutery, rowery, a także urządzenia ułatwiające pielęgnację ogrodów.

Wszystko to w przystępnych cenach i z najwyższą jakością obsługi. Zwróć również uwagę na to, że decydując się na korzystanie z oferty naszego partnera, zyskujesz dostęp do szeregu usług takich jak np. zakupu wybranego sprzętu na raty.

Zbieraj punkty PAYBACK jeszcze szybciej z Media Expert

Kiedy planujesz zakup sprzętu w Media Expert, pamiętaj o tym, że w sklepie internetowym możesz zbierać również punkty PAYBACK. Żeby to było możliwe, każdą transakcję musisz rozpoczynać na naszej stronie lub w aplikacji. Za wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt podstawowy. Przed rozpoczęciem zakupów sprawdź, jakie kupony są dostępne i aktywuj je. Dzięki temu szybciej zbierzesz środki na wymarzoną nagrodę w Programie. Zebrane punkty możesz także wymienić na vouchery do wybranych partnerów PAYBACK. W ten sposób zaoszczędzisz na zakupach. Punkty to również inne możliwości oszczędzania, takie jak m.in. opcja obniżenia rachunków za zakupy u stacjonarnych partnerów.