Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z ZOOPLUS

1 °P za 5 zł

Zooplus to największy w Europie sklep zoologiczny online obecny w 26 krajach, w tym również w Polsce. Wśród szerokiej gamy aż 11 000 produktów - karm i akcesoriów uznanych marek, również tych dostępnych wyłącznie w zooplus, każdy miłośnik kotów, ryb czy gadów znajdzie to, czego potrzebuje dla swojego pupila. Od wartości zamówień powyżej 99 PLN przesyłka jest darmowa.


°Punkty nie są naliczane za zakupy w aplikacji zooplus.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Zooplus – jakie kategorie produktów tam znajdziesz?

Zooplus oferuje ok. 11 tys. produktów różnych kategorii. Zamówisz tu pokarm dla zwierząt najlepszych marek, w tym również żywność dietetyczną i karmę weterynaryjną. Czekają na Ciebie różne akcesoria do pielęgnacji zwierząt, wyprowadzania ich na spacer i przewożenia. Dzięki dużemu wyborowi zabawek zapewnisz pupilom rozrywkę na spacerach i podczas Twojej nieobecności w domu. Bez problemu skompletujesz wyprawkę dla szczeniaka, małego kotka czy świnki morskiej. Dzięki specjalistycznym preparatom zadbasz też o swoje akwarium, a ogromny wybór dekoracji pomoże ci odmienić wygląd domowego akwarium.
Jeśli zależy Ci na produktach najwyższej jakości, a równocześnie chcesz kupować taniej, zaglądaj do zakładki „Promocje”, w których znajdziesz informacje o świetnych ofertach cenowych.

Jak kupować na Zooplus i zbierać punkty PAYBACK?

Podczas zakupów na Zooplus możesz zbierać punkty PAYBACK. Każde wydane 5 zł to 1 punkt – ich liczbę możesz zwiększyć nawet kilkanaście razy dzięki kuponom promocyjnym, które znajdziesz w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej. Aby punkty naliczyły się prawidłowo, przed rozpoczęciem zakupów wejdź na stronę PAYBACK i za jej pośrednictwem zaloguj się na platformę Zooplus. Zgromadzone punkty wykorzystasz na atrakcyjne nagrody rzeczowe, zniżki na zakupy w wybranych sklepach lub atrakcyjne vouchery.
Pamiętaj, że Twoje punkty mogą pomóc zwierzętom – wystarczy, że kupisz voucher, który jest jednocześnie cegiełką dla fundacji RatujemyZwierzaki.pl.
Ważna informacja: Punkty PAYBACK nie są naliczane za zakupy w aplikacji mobilnej Zooplus.