Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z ZOOPLUS

1 °P  za 5 zł

Zooplus – jakie kategorie produktów tam znajdziesz?

Zooplus oferuje ok. 11 tys. produktów różnych kategorii. Zamówisz tu pokarm dla zwierząt najlepszych marek, w tym również żywność dietetyczną i karmę weterynaryjną. Czekają na Ciebie różne akcesoria do pielęgnacji zwierząt, wyprowadzania ich na spacer i przewożenia. Dzięki dużemu wyborowi zabawek zapewnisz pupilom rozrywkę na spacerach i podczas Twojej nieobecności w domu. Bez problemu skompletujesz wyprawkę dla szczeniaka, małego kotka czy świnki morskiej. Dzięki specjalistycznym preparatom zadbasz też o swoje akwarium, a ogromny wybór dekoracji pomoże ci odmienić wygląd domowego akwarium.
Jeśli zależy Ci na produktach najwyższej jakości, a równocześnie chcesz kupować taniej, zaglądaj do zakładki „Promocje”, w których znajdziesz informacje o świetnych ofertach cenowych.

Jak kupować na Zooplus i zbierać punkty PAYBACK?

Podczas zakupów na Zooplus możesz zbierać punkty PAYBACK. Każde wydane 5 zł to 1 punkt – ich liczbę możesz zwiększyć nawet kilkanaście razy dzięki kuponom promocyjnym, które znajdziesz w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej. Aby punkty naliczyły się prawidłowo, przed rozpoczęciem zakupów wejdź na stronę PAYBACK i za jej pośrednictwem zaloguj się na platformę Zooplus. Zgromadzone punkty wykorzystasz na atrakcyjne nagrody rzeczowe, zniżki na zakupy w wybranych sklepach lub atrakcyjne vouchery.
Pamiętaj, że Twoje punkty mogą pomóc zwierzętom – wystarczy, że kupisz voucher, który jest jednocześnie cegiełką dla fundacji RatujemyZwierzaki.pl.
Ważna informacja: Punkty PAYBACK nie są naliczane za zakupy w aplikacji mobilnej Zooplus.