Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na mediamarkt.pl

1 °P za 3 zł

Media Markt – market pierwszego wyboru

Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych, oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoriów. Ofertę uzupełniają książki w klasycznej postaci oraz audio- i e-booki, gry komputerowe, filmy, muzyka oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i sportowe.

Każdy sklep sieci oferuje najszerszy na rynku wybór markowych produktów w najlepszych cenach. Klienci mogą wybierać zarówno spośród produktów wiodących marek międzynarodowych, jak i od rodzimych producentów. Sklepy Media Markt oferują także sprawny serwis konsumencki, uwzględniający m.in. przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, sprzedaż kredytową i ratalną, dostawę zakupionego towaru oraz serwisy: komputerowy i instalacyjny.

Informacje o sklepie


Punkty PAYBACK naliczane są tylko i wyłącznie za zakupy dokonywane w sklepie internetowym mediamarkt.pl. Punkty PAYBACK nie są przyznawane za rezerwację produktów w sklepie internetowym mediamarkt.pl, z odbiorem i płatnością dokonywanymi w sklepie stacjonarnym MediaMarkt.

Nowoczesne technologie w zasięgu twojej ręki dzięki MediaMarkt

MediaMarkt to nie tylko sieć sklepów znajdujących się w 14 krajach całej Europy, lecz także nowoczesny sklep internetowy, w którym wygodnie zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu. To właśnie on jest partnerem Programu PAYBACK. Co znajdziesz w ofercie MediaMarkt? Nowoczesne wyposażenie domu, czyli mały i duży sprzęt AGD, RTV, a także komputery oraz telefony komórkowe. Sklep oferuje również szereg nowoczesnych gadżetów, które w znacznej mierze ułatwiają codzienne funkcjonowanie – np. roboty kuchenne, sprzątające i wiele innych. Marka cały czas podąża za najnowszymi trendami technologicznymi, dzięki czemu masz pewność, że oferowany towar w pełni odpowiada twoim potrzebom. Warto dodać, że kupując w sklepie internetowym, możesz skorzystać z szeregu usług, np. rozszerzonej gwarancji, serwisu lub leasingu.

Ciesz się nowym sprzętem w twoim domu i zbieraj punkty PAYBACK

Nowoczesne technologie mogą znacznie ułatwić życie. Jednak to nie jest jedyna zaleta robienia zakupów u naszego partnera. Kupując nowoczesne sprzęty, pamiętaj o możliwości zbierania punktów PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt podstawowy. W sytuacji, gdy aktywujesz dostępne na stronie lub w aplikacji kupony, możesz także liczyć na bonusowe punkty. Zbieranie ich znacznie przybliży cię do odebrania nagród rzeczowych oraz voucherów w Programie. Możesz też skorzystać z opcji obniżania za pomocą punktów rachunku u wybranych stacjonarnych partnerów PAYBACK. Nie czekaj dłużej, tylko ruszaj na zakupowe łowy nowych technologii.