Poznaj nas!

O firmie Loyalty Partner

Firma Loyalty Partner jest właścicielem Programu PAYBACK. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą Loyalty Partner, kliknij tutaj.

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o.


ul. Towarowa 28

00-839 Warszawa

Spółka zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS

KRS: 0000290350

NIP: 5272558871


Kapitał zakładowy: PLN 16.919.100


Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Informacja prawna

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. nieustannie sprawdza i aktualizuje informacje na swojej stronie internetowej. Jednak mimo tego z upływem czasu dane na stronie mogły ulec zmianom. Z tego powodu nie bierzemy odpowiedzialności za aktualność, poprawność i kompletność zamieszczonych na niej informacji. To samo tyczy się wszystkich stron, na które wskazują linki. Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. nie odpowiada za zawartość stron, które w taki sposób zostały otwarte.

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmian i aktualizacji udostępnianych informacji. Zawartość i struktura strony internetowej PAYBACK jest chroniona prawami autorskimi. Powielanie informacji lub danych, w szczególności tekstów, części tekstów czy grafiki wymaga uzyskania wcześniej pisemnej zgody Loyalty Partner Polska Sp. z o.o.