Sklepy online

Mega Weekend ✨

Uwielbiasz promocje w PAYBACK? Z zakupami poczekaj na weekend zniżek!

OD PIĄTKU

Nowe oferty promocyjne w sklepach online!

DO NIEDZIELI

Możesz zgarnąć więcej punktów
nawet w 4 sklepach online!

AKTYWUJ KUPON

Zrób zakupy i zgarnij jeszcze więcej punktów!

Uczestnicy Programu mogą korzystać z wielu udogodnień podczas zakupów. Zbieranie punktów PAYBACK jest niezwykle proste, a bonusowe środki doliczane są po aktywowaniu kuponów dostępnych w aplikacji i na stronie. Korzystając z promocji w ramach akcji Mega Weekend, można zaoszczędzić i zyskać jeszcze więcej.

Na weekend zniżek warto czekać zawsze, niezależnie od tego, jak duże zakupy planujesz. Specjalna akcja promocyjna pomaga szybciej zbierać punkty w twoich ulubionych sklepach. Oprócz tego możesz skorzystać z innych promocji, które pozwolą ci realnie zaoszczędzić na zakupach.Sprawdź, dlaczego dokładnie warto czekać na weekend zniżek organizowany przez PAYBACK.

Poczekaj z zakupami do weekendu i zyskaj nawet do 15 razy więcej punktów PAYBACK

Weekendowe zakupy z PAYBACK to doskonała okazja do zebrania większej liczby punktów, a co za tym idzie – szybszego odebrania nagród dostępnych w Programie. Co weekend możesz skorzystać z ciekawych promocji punktowych. W tej zakładce znajdziesz kupony do wybranych sklepów, które warto aktywować i wykorzystać właśnie podczas weekendu. Dzięki nim możesz zyskać nawet do 15 razy więcej punktów niż w czasie tradycyjnych zakupów. Pamiętaj, że liczba bonusowych środków zależy od sklepu w Programie oraz przygotowanej we współpracy z nim promocji. Dlatego warto zaglądać na tę stronę i śledzić promocje w Mega Weekendy!

Atrakcyjne zniżki na weekend to sposób na tańsze zakupy i oszczędzanie

Oprócz kuponów pozwalających zdobyć większą liczbę punktów bonusowych, w ramach akcji Mega Weekend możesz również nabyć – dostępne w sklepie z nagrodami PAYBACK – vouchery do sklepów online, takich jak np. Allegro, Pyszne.pl, Decathlon czy Douglas. Dzięki nim będziesz mógł zaoszczędzić jeszcze więcej podczas zakupów online w sklepach partnerskich.