Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z Amazon

1 °P  za 5 zł

Amazon – o marce

Historia jednej z najsłynniejszych platform sprzedażowych rozpoczyna się… w garażu, gdzie amerykański biznesmen Jeff Bezos z Albuquerque założył małą internetową księgarnię Cadabra. W 1995 r. jego pomysł wydawał się bardzo nowatorski, ale już kilka lat później – gdy świat odkrył potęgę rynku e-commerce – jego firma działająca pod nazwą Amazon zdobyła globalną popularność. Dziś korzystają z niej miliony ludzi na całym świecie, a w marcu 2021 r. rozpoczął swoją działalność portal Amazon Polska. Przeczytaj artykuł, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak działa Amazon w Polsce.

Co znajdziesz na Amazon?

Na platformie Amazon znajdziesz prawie wszystko. Ogromny asortyment został podzielony na 30 różnych kategorii, w tym: elektronikę, muzykę, gry video, książki, zabawki, sport, dom i ogród, zwierzęta i uroda. Ale Amazon to nie tylko platforma zakupowa – to także platforma VOD Amazon Prime Video, która pod względem zasobności swojej biblioteki może śmiało konkurować z innymi platformami streamingowymi. Znajdziesz tu kinowe hity, głośne produkcje filmowe czy wciągające seriale. Jeśli tylko chcesz, możesz zostać użytkownikiem premium – każdy, kto wykupi subskrypcję Amazon Prime, będzie mógł korzystać z szybkiej i darmowej dostawy, cyfrowych gier, serwisu VOD i ekskluzywnych promocji, dzięki którym zakupy będą jeszcze tańsze!

Chcesz kupować jeszcze taniej na Amazon? Wymieniaj swoje punkty PAYBACK na karty upominkowe do wykorzystania na tej platformie. Dostępne są nominały: 25zł, 50zł, 100zł,150zł i 200zł. Możesz wykorzystać je w całości lub częściowo obniżyć nimi swój rachunek za zakupy. Karta podarunkowa może także posłużyć do zakupu usługi Amazon Prime.