Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na decathlon.pl

1 °P za 3 zł

Punkty PAYBACK nie są naliczane za zakupy opłacone przy użyciu kart podarunkowych.

W Decathlonie, zatrudniającym na całym świecie 70 000 pracowników, wszyscy mamy wspólny cel i misję: “Umożliwiać jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. We wszystkich krajach, gdzie jesteśmy obecni, jest taka sama, silna kultura firmy i przyświecają nam te same 2 główne wartości: witalność, odpowiedzialność.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Decathlon – sport dla każdego

Historia marki Decathlon rozpoczęła się we francuskiej miejscowości Englos, usytuowanej ok. 20 km od Lille. Jej pomysłodawcą był Michel Leclercq. Pierwszy sklep został otwarty 27 lipca 1976 r. Celem Leclercqa i jego partnerów było zgromadzenie w jednym miejscu artykułów ze wszystkich dziedzin sportowych w przystępnych cenach. Obecnie Decathlon oferuje akcesoria do 78 sportów, toteż powierzchnie sklepów tej marki mają od 2 do 10 tys. m². Znaleźć tu da się artykuły dla mężczyzn, kobiet i dzieci, potrzebne m.in. do uprawiania turystyki i trekkingu, jeździectwa, kolarstwa, pływania, fitnessu i aquafitnessu, biegania, hokeja, narciarstwa, a także do praktykowania jogi, tańca w balecie czy różnego rodzaju gier sportowych. W Polsce jest 58 marketów marki Decathlon. Zakupy można również zrobić w sklepie internetowym. Warto także pamiętać, że firma wprowadziła kartę podarunkową, którą moża wykorzystać jako gift bądź obniżyć nią wartość zakupów.

Od roweru do innowacyjnych rozwiązań

Pierwszym artykułem z logo marki Decathlon był rower, produkowany przez firmę Leleu, w charakterystycznym szarym kolorze. Do dzisiaj jeszcze można go czasami spotkać na francuskich uliczkach. Od 1986 r. Decathlon zaczął projektować swoje własne produkty. Firma jest pomysłodawcą i twórcą innowacyjnych technologii: aktywnego odprowadzania potu (Equarea), nieprzemakalnej i jednocześnie oddychającej membrany (Novadry), lekkiej izolacji termicznej (Stratermic), wytrzymałych toreb i plecaków (Strenfit), nowatorskich podeszew do butów (Essensole) oraz systemów kompresji (Supportiv). Posiada ona także wiele własnych marek, które są rozpoznawalne na całym świecie, np.: Artengo, B’Twin, Copaya, Kipsta, Pongori czy Quechua.