Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na decathlon.pl

1 °P  za 3 zł

Decathlon – wszystko dla aktywnych

Pierwsze sklepy sieci Decathlon pojawiły się w Polsce w 2001 roku, jednak początki jej historii sięgają końca lat 70. ubiegłego wieku. To właśnie wtedy we Francji otwarto pierwszy sklep oferujący odzież i sprzęt sportowy z charakterystycznym niebieskim logo. Obecnie w Polsce działa 60 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy, który jest naszym partnerem. Znajdziesz w nim sprzęt sportowy, odzież oraz różnego rodzaju akcesoria, które ułatwią uprawianie ponad 90 dyscyplin sportowych.

Zakupy w Decathlonie – wygoda i zbieranie °Punktów PAYBACK

Zakupy w sklepie internetowym Decathlon są bardzo wygodne. Wystarczy umieścić wybrany produkt w koszyku i gotowe. Do wyboru masz kilka opcji odbioru towaru – możesz zdecydować się na odbiór w sklepie albo dostawę do domu lub wskazanego punktu. Zwróć uwagę, że robiąc zakupy w sklepie partnerskim, za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 °Punkt PAYBACK. Pamiętaj o tym, żeby regularnie zaglądać również do zakładki Kupony na naszej stronie i w aplikacji. Dzięki ich aktywacji zyskasz więcej °Punktów w Programie.

Ciekawym rozwiązaniem jest także Decathlon voucher. Możesz go otrzymać, wymieniając zebrane wcześniej °Punkty na bon o określonym nominale. W ten sposób z łatwością zaoszczędzisz na zakupach. Taki voucher może być też doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, która uwielbia aktywny tryb życia.

Do wyboru masz karty podarunkowe o nominale 25, 50, 100 lub 150 zł. Znajdziesz je w zakładce Nagrody na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji PAYBACK.