Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na decathlon.pl

1 °P za 3 zł

W Decathlonie, zatrudniającym na całym świecie 70 000 pracowników, wszyscy mamy wspólny cel i misję: “Umożliwiać jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. We wszystkich krajach, gdzie jesteśmy obecni, jest taka sama, silna kultura firmy i przyświecają nam te same 2 główne wartości: witalność, odpowiedzialność.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Decathlon – wszystko dla aktywnych

Pierwsze sklepy sieci Decathlon pojawiły się w Polsce w 2001 roku, jednak początki jej historii sięgają końca lat 70. ubiegłego wieku. To właśnie wtedy we Francji otwarto pierwszy sklep oferujący odzież i sprzęt sportowy z charakterystycznym niebieskim logo. Obecnie w Polsce działa 60 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy, który jest naszym partnerem. Znajdziesz w nim sprzęt sportowy, odzież oraz różnego rodzaju akcesoria, które ułatwią uprawianie ponad 90 dyscyplin sportowych.

Zakupy w Decathlonie – wygoda i zbieranie °Punktów PAYBACK

Zakupy w sklepie internetowym Decathlon są bardzo wygodne. Wystarczy umieścić wybrany produkt w koszyku i gotowe. Do wyboru masz kilka opcji odbioru towaru – możesz zdecydować się na odbiór w sklepie albo dostawę do domu lub wskazanego punktu. Zwróć uwagę, że robiąc zakupy w sklepie partnerskim, za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 °Punkt PAYBACK. Pamiętaj o tym, żeby regularnie zaglądać również do zakładki Kupony na naszej stronie i w aplikacji. Dzięki ich aktywacji zyskasz więcej °Punktów w Programie.

Ciekawym rozwiązaniem jest także Decathlon voucher. Możesz go otrzymać, wymieniając zebrane wcześniej °Punkty na bon o określonym nominale. W ten sposób z łatwością zaoszczędzisz na zakupach. Taki voucher może być też doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, która uwielbia aktywny tryb życia.

Do wyboru masz karty podarunkowe o nominale 25, 50, 100 lub 150 zł. Znajdziesz je w zakładce Nagrody na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji PAYBACK.