Decathlon karta podarunkowa – zasady działania, jak zyskać za punkty PAYBACK

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Karta podarunkowa Decathlon

Karta podarunkowa Decathlon to fantastyczny pomysł na prezent dla osób kochających sport i zdrowy styl życia. Bon możesz kupić zarówno w sklepie sportowym, jak i serwisie PAYBACK. Dlaczego warto zdecydować się na zakup tego bonu upominkowego?

Karta podarunkowa Decathlon dla firm, klubów i miłośników aktywności fizycznej, wystawiona na wybraną kwotę, może być wykorzystana do zakupu dowolnego produktu lub usługi w Decathlonie. Karta w formie fizycznej lub elektronicznej to doskonały pomysł na prezent albo wzmocnienie własnej akcji marketingowej, która wspiera aktywny tryb życia lub zachęca do rozpoczęcia przygody ze sportem. Stanowi podarunek, który sprawi radość zarówno osobie uprawiającej sport amatorsko, jak i profesjonalnie, bo – jak twierdzą sami zainteresowani – ubrań i sprzętu nigdy za wiele. Jaką korzyść masz ty, jako kupujący? Sklep Decathlon jest partnerem PAYBACK, więc za każde zakupy otrzymujesz określoną liczbę punktów, którymi następnie możesz obniżyć rachunek za zakupy u niektórych partnerów Programu albo wymienić je na nagrody rzeczowe, m.in. na sprzęt kuchenny lub kosmetyczny, a nawet akcesoria sportowe. Gdy więc kupujesz bliskiej osobie kartę podarunkową Decathlon, oboje zyskujecie przyjemność korzystania z prezentów, które sami wybierzecie. Dodatkowo w ofercie Programu znalazła się elektroniczna karta podarunkowa sklepu Decathlon, na którą możesz wymienić zgromadzone punkty.

Decathlon i PAYBACK

Co łączy Decathlon i PAYBACK? Sklep sportowy jest partnerem Programu, a to oznacza szereg korzyści dla kupujących. Jak to działa? Wejdź na stronę PAYBACK lub pobierz aplikację na smartfona i dokonaj rejestracji. W zależności od metody, którą wybierzesz, otrzymasz fizyczną lub elektroniczną kartę klienta. Jeśli zdecydujesz się na zakupy online, co również umożliwia ten sklep sportowy, finalizując transakcję, wpisz w odpowiednim oknie kod karty.

Zebrane za zakupy punkty możesz wymieniać na szereg nagród rzeczowych dostępnych w naszym katalogu. Zgromadzone środki możesz również wykorzystać do obniżenia rachunku za zakupy u niektórych partnerów PAYBACK. Dodatkowo uczestnictwo w Programie lojalnościowym pozwala klientom Decathlonu na skorzystanie ze specjalnej oferty kuponów, dzięki którym mogą zbierać punkty jeszcze szybciej.

Karta podarunkowa Decathlon w Programie PAYBACK

Voucher podarunkowy Decathlon w Programie PAYBACK to forma karty elektronicznej, którą po złożeniu zamówienia otrzymasz na podany adres e-mail. Jak możesz stać się posiadaczem karty podarunkowej Decathlon? Zamówienie bonu zrealizujesz za pośrednictwem Sklepu z Nagrodami PAYBACK, wymieniając w nim zebrane za zakupy punkty. Wartość danego vouchera wyrażono określoną liczbą punktów. Bon może mieć wartość kwotową lub procentową i musi zostać zrealizowany w podanym przez PAYBACK terminie. Karta podarunkowa jest uznawana za część płatniczą we wszystkich sklepach stacjonarnych – wystarczy okazać sprzedawcy wydruk bonu. Voucher możesz również zrealizować, robiąc zakupy w sklepie online marki Decathlon. Aby dokonać finalizacji transakcji i obniżyć kwotę do zapłaty o wartość bonu, wpisz w oknie 16 cyfr widniejących pod kodem kreskowym oraz 4 cyfry internetowego kodu PIN, który został przypisany do twojego konta PAYBACK. Kartę podarunkową Decathlon możesz używać do momentu wyczerpania kwoty całkowitej, na jaką została doładowana. Co ważne, vouchery w sklepie Decathlon możesz ze sobą łączyć i jednorazowo użyć aż 10 sztuk. Szczegółowy regulamin dotyczący zamawiania karty podarunkowej Decathlon przez PAYBACK został umieszczony na stronie internetowej Programu.

Możliwość wymiany punktów PAYBACK na voucher Decathlon z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na voucher do Decathlonu nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie.

Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej.
Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na kartę podarunkową do Decathlonu z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • Karta podarunkowa Decathlon 25PLN - wymiana minimum 250°P (10%) oraz dopłata 25 PLN
  • Karta podarunkowa Decathlon 50 PLN - wymiana minimum 500°P (10%) oraz dopłata 50 PLN
  • Karta podarunkowa Decathlon 100 PLN - wymiana minimum 1000°P (10%) oraz dopłata 100 PLN
  • Karta podarunkowa Decathlon 150 PLN - wymiana minimum 1500°P (10%) oraz dopłata 150 PLN
  • Karta podarunkowa Decathlon 200 PLN - wymiana minimum 2000°P (10%) oraz dopłata 200 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do kart podarunkowych Decathlon uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Karta podarunkowa Decathlon

Czym jest karta podarunkowa Decathlon dostępna do kupienia u naszego Partnera? To rodzaj bonu zakupowego lub karty płatniczej (to karta prepaid, czyli karta przedpłacona, którą trzeba zasilić, by móc z niej skorzystać), który upoważnia do płatności za dokonane zakupy jednorazowo lub wielokrotnie, do momentu całkowitego wykorzystania załadowanego na niej salda.

Karta podarunkowa Decathlon to najlepszy sportowy prezent, jaki możesz podarować osobie aktywnej fizycznie i pasjonującej się daną dyscypliną sportu. Dostępna jest w dwóch wersjach: fizycznej (wykonanej z pochodzącego z recyklingu PVC) i elektronicznej (tzw. e-karta przesyłana w formie pliku PDF na skrzynkę e-mail). Obie karty upominkowe mogą zostać zrealizowane we wszystkich sklepach stacjonarnych Decathlonu na terenie Europy (z wyjątkiem Szwajcarii, Litwy i Rosji). Szczegółowa lista punktów zlokalizowanych np. w Polsce znajduje się na stronie internetowej marki. Co ważne, kartą elektroniczną można zapłacić również w sklepie stacjonarnym, okazując ją sprzedawcy na ekranie tabletu lub smartfona. Karta elektroniczna może zostać zrealizowana poprzez wydrukowanie pliku PDF i podanie sprzedawcy zawartego na dokumencie kodu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Decathlon umożliwia doładowanie karty następującymi kwotami: 25 zł, 50, 100 lub 150 zł, ewentualnie inną, dowolną sumą wynoszącą maksymalnie 1000 zł. Istnieje również możliwość wielokrotnego doładowywania karty podarunkowej po wyzerowaniu dostępnego salda.

Kartę zamówisz na stronie sklepu internetowego w zakładce Karta podarunkowa, znajdującej się na dole strony. Dokonując zakupu online, masz również możliwość personalizacji karty – w tym celu możesz wybrać jeden z gotowych wzorów lub wykorzystać własną grafikę, a nawet zdjęcie osoby obdarowanej. Przygotowana w kreatorze karta zostanie wysłana na twój adres lub prosto do osoby, której chcesz ją podarować. Decathlon umożliwia też wybranie daty, kiedy podarunek ma trafić do obdarowanego, co możesz wykorzystać np. w urodziny, tuż przed startem w zawodach lub w przypadku innej ważnej okazji wartej uczczenia szczególnym prezentem.

Saldo karty podarunkowej można sprawdzić w sklepie stacjonarnym, dając ją sprzedawcy do zeskanowania, lub na stronie internetowej w zakładce Karta podarunkowa, wpisując w odpowiednią rubrykę numery karty. Karta podarunkowa Decathlon pozostaje ważna przez 2 lata od momentu jej aktywowania.

Karta podarunkowa Decathlon dla biznesu

Karta podarunkowa Decathlon dla biznesu to oferta skierowana do firm, umożliwiająca jednorazowy zakup wielu kart podarunkowych. Zamówienie może zostać złożone zarówno przez stronę internetową, jak i za pośrednictwem e-maila sklepu. Procedura jest prosta i przebiega bardzo szybko. Po otrzymaniu takiego zlecenia Decathlon wysyła firmie nieaktywne karty kurierem, a na skrzynkę e-mail przekazuje fakturę wraz z numerem rachunku do wpłaty należności. Po uregulowaniu płatności klient otrzymuje link aktywujący do przesłanych wcześniej kart.

Bon lojalnościowy dla biznesu to oryginalny pomysł promujący zdrowy tryb życia w kręgach biznesowych. To nie tylko elegancki i ciekawy sposób na podziękowanie za współpracę lub forma nagrodzenia pracownika, lecz także motywacja do podjęcia aktywności. Karta może zostać zasilona dowolną kwotą wynoszącą od 20 do 1000 zł, a czas na jej wykorzystanie w sklepach stacjonarnych lub sklepie internetowych wynosi 2 lata. Bon jest wielokrotnego użytku, co oznacza, że może być środkiem płatniczym do momentu wykorzystania wszystkich znajdujących się na nim środków. Karta podarunkowa Decathlon dla biznesu dostępna jest w dwóch opcjach: fizycznej i elektronicznej. Tego typu upominek to również szansa na nawiązanie sportowych relacji poza godzinami pracy, zwłaszcza gdy coraz popularniejsze stają się zdrowy styl życia i bycie fit.

Odstąpienie od umowy i rezygnacja z karty podarunkowej

Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy. Jeśli posiadasz kartę fizyczną, musi ona zostać zwrócona w sklepie stacjonarnym osobie do tego upoważnionej nie później niż 14 dni od momentu odstąpienia od umowy. Po dokonaniu niezbędnych formalności dotyczących rezygnacji Decathlon zwróci całkowitą kwotę zamówienia, łącznie z kosztem dostawy wybranym przez klienta. Jednak tylko pod warunkiem, że jej wysokość nie przekracza wartości pierwotnej dostawy. Zwrot kosztów następuje tą samą drogą, co opłata podczas zakupu karty. Inne szczegóły dotyczące reklamacji, personalizacji i odstąpienia od umowy zostały zawarte w regulaminie Ogólnych warunków sprzedaży i użytkowania (OWSIU) kart podarunkowych Decathlon.

Karta upominkowa Decathlon – idealny prezent dla sportowca

Produkty sklepu Decathlon projektują, a następnie testują eksperci i pasjonaci sportu, którzy poprzez udział w zawodach sportowych dostarczają marce inspiracji i cennych wskazówek. Decathlon skupia pod sobą kilkadziesiąt marek własnych, z których każda zajmuje się inną dyscypliną sportową, m.in. pływaniem, kolarstwem, jazdą konną, surfingiem, zespołowymi grami w piłkę, tańcem, bieganiem, hokejem, wędkarstwem, boksem, gimnastyką, wioślarstwem, wspinaczką i wędrówkami górskimi. Decathlon to synonim wysokiej jakości, komfortu i bezpieczeństwa, które są wymagane i bardzo ważne w odzieży i akcesoriach sportowych.

Dlaczego warto podarować sportowcowi kartę lojalnościową Decathlon?

● To oszczędność czasu i bezpieczny prezent – jeśli brakuje ci czasu na poszukiwanie prezentu lub po prostu w twojej okolicy nie ma sklepów sportowych, karta podarunkowa jest doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy nie wiesz, czego dokładnie potrzebuje obdarowany. Sprzęt sportowy, a w szczególności odzież i buty, wymaga indywidualnego dopasowania. Kupując kartę, dajesz obdarowanemu szansę na wybranie dokładnie tego, czego potrzebuje i co mu się podoba. W ten sposób unikniesz też ryzyka wręczenia nietrafionego upominku. Co więcej, karta podarunkowa to bezpieczne rozwiązanie w przypadku osób, które uprawiają sport profesjonalnie i mają doskonałe rozeznanie w sprzęcie. Nie musisz więc na szybko uzupełniać swoich braków w wiedzy o sporcie, by trafić z prezentem.

● To bardziej elegancka forma gotówki – podarowanie komuś pieniędzy może nie być postrzegane jako grzeczne i miłe. Nawet najtańszy drobiazg, który nosi w sobie namiastkę prezentu, sprawi o wiele więcej radości niż gotówka. Podarowanie bonu do konkretnego sklepu to też wyraz pamięci o zainteresowaniach osoby obdarowywanej.

Vouchery do Pyszne.pl o różnych nominałach do zdobycia
Pyszne.pl vouchery
Sprawdź jak zgarnąc zniżke
eBilet – na co można kupić? Gdzie? Jakie są korzyści?
eBilet, czyli wiele wydarzeń...
Jak i gdzie go wykorzystać?
Nowa oferta Programu PAYBACK – eKarta Empik oraz karta EmpikGO Audiobook
Karty podarunkowe Empik
Zobacz jak je zdobyć w PAYBACK

Sklep Decathlon zapewnia szeroki wybór produktów umożliwiających uprawianie kilkudziesięciu różnych dyscyplin sportowych

W katalogu znalazły się akcesoria i sprzęty odpowiadające potrzebom zarówno amatorów, jak i osób profesjonalnie uprawiających sport. Decathlon to miejsce, które łączy wszystkie dyscypliny i poziomy zaawansowania; od akcesoriów hobbystycznych po zaawansowane przyrządy dla zawodowców. Sklep oferuje dostęp do innowacyjnych rozwiązań i najnowocześniejszych technologii pomagających rozwijać pasję i poszerzać umiejętności sportowca.

Dodatkowych atutem Decathlonu jest szeroki przekrój cenowy dostępnych artykułów. Dlatego, nawet wybierając kartę podarunkową na kwotę 150 zł, możesz być pewny, że taki prezent będzie przydatny i pomoże w zakupie wielu niezbędnych akcesoriów dla kolarzy, biegaczy, tancerzy, wędkarzy itd. Dając w prezencie bon podarunkowy Decathlon, wspierasz w rozwijaniu sportowej pasji i być może przyczyniasz się do osiągania lepszych wyników. Karta podarunkowa to również motywacja dla osób, które do tej pory prowadziły niezdrowy i siedzący tryb życia. Czy może być coś lepszego od podarowania komuś szansy na zmianę nawyków? Sport, nawet amatorski, to szansa i pierwszy krok w stronę nowej, zdrowszej rzeczywistości.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.