eKarta Empik dostępna za punkty w ofercie PAYBACK

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● eKarta Empik

Wraz z ofertą nowych kart podarunkowych i voucherów, w Programie można również korzystać z niezwykle popularnych kart do Empiku. To eKarty na produkty dostępne na empik.com.


Data publikacji: 08.01.20201

Jak zdobyć eKartę Empik?

Empik to sieć sklepów oraz platforma internetowa, która specjalizuje się w sprzedaży książek, filmów, wydawnictw muzycznych, gier, prasy, a także biletów na wydarzenia kulturalne w całym kraju. W PAYBACK, największym programie lojalnościowym działającym w Polsce, pojawiły się karty podarunkowe i vouchery do serwisów streamingowych, internetowych serwisów muzycznych, a także wielu popularnych sklepów stacjonarnych. Transakcji za pomocą tych kart będzie można dokonać m.in. na empik.com, w której funkcjonują dwa rodzaje kart: eKarta Empik oraz karta EmpikGO. Jak je zdobyć w PAYBACK? Wystarczy jedynie regularnie kupować u partnerów Programu. Przy każdych zakupach na twoje konto PAYBACK wpływają punkty, które będziesz mógł wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe, vouchery lub wspomniane wcześniej karty podarunkowe. W ten sposób otrzymasz eKartę Empik na najkorzystniejszych możliwych warunkach.

W PAYBACK punkty możesz wymienić na vouchery do wielu sklepów

eKarta Empik 25 POR/DIG i wyższe nominały

eKarta Empik o nominałach od 25 do nawet 200 PLN to świetny pomysł na uniwersalny upominek. Dzięki takiemu kuponowi obdarowana osoba będzie mogła zrobić zakupy w sklepie internetowym empik.com. Karty można użyć podczas dowolnych zakupów. Jest bezimienna, ale należy pamiętać o jej terminie ważności, który wydrukowany został na jednej ze stron. To szczególnie istotne, kiedy chcemy przekazać ją np. komuś bliskiemu. Warto wówczas poinformować obdarowywaną osobę o terminie ważności kuponu, a także o tym, ile środków się na niej znajduje. Taka karta może stanowić elektroniczny bon towarowy, który zastępuje gotówkę. Nie trzeba więc mieć przy sobie pieniędzy, żeby dokonać zakupu konkretnego towaru. Dotąd karta ta była dostępna wyłącznie w salonach lub na stronie internetowej empik.com. Teraz znajdziesz ją również w ofercie Programu, a to oznacza, że w PAYBACK eKartę Empik możemy otrzymać taniej niż w innych miejscach. Jak to możliwe? Wystarczy wymienić na nią punkty, które gromadzisz na swoim koncie, robiąc zakupy w sklepach partnerskich. Zebrane środki możesz wymienić na wiele atrakcyjnych nagród dostępnych na https://www.sklep.payback.pl, a także na vouchery i karty prezentowe, takie jak te do Empiku.

Wymiana punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na kartę upominkową Empik nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na kartę upominkową do Empiku z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • E-karta Empik 25 PLN - wymiana minimum 250°P (10%) oraz dopłata 25 PLN
  • E-karta Empik 50 PLN - wymiana minimum 500°P (10%) oraz dopłata 50 PLN
  • E-karta Empik 100 PLN - wymiana minimum 1000°P (10%) oraz dopłata 100 PLN
  • E-karta Empik 200 PLN - wymiana minimum 2000°P (10%) oraz dopłata 200 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do kart podarunkowych Empik uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Co to jest EmpikGo?

EmpikGO to platforma i specjalna aplikacja, na której masz dostęp do 40 tysięcy e-booków, 6 tysięcy audiobooków oraz podcastów. Aplikacja wyposażona jest w odtwarzacz, więc możesz słuchać książek ulubionych autorów w dowolnym miejscu, np. w samochodzie, dzięki technologii Bluetooth lub Apple CarPlay. Aby swobodnie korzystać z zawartości platformy, płać miesięczny abonament. Platforma pozwala na dostęp do lektur szkolnych, w ważnym okresie od 1 do 12 miesięcy.

Lubisz vouchery i karty podarunkowe? Moda, gadżety, muzyka, gry! Mamy vouchery dla osób o różnych zainteresowaniach. Dołącz!