eKarta Empik oraz karta EmpikGO Audiobook od teraz w ofercie PAYBACK

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● eKarta Empik oraz EmpikGO

Wraz z ofertą nowych kart podarunkowych i voucherów, w Programie będzie można również korzystać z niezwykle popularnych kart do Empiku. To karty EmpikGO na audiobooki i e-booki oraz eKarta na produkty dostępne na empik.com.


Data publikacji: 08.01.20201

Jak zdobyć eKartę Empik?

Empik to sieć sklepów oraz platforma internetowa, która specjalizuje się w sprzedaży książek, filmów, wydawnictw muzycznych, gier, prasy, a także biletów na wydarzenia kulturalne w całym kraju. W PAYBACK, największym programie lojalnościowym działającym w Polsce, pojawiły się karty podarunkowe i vouchery do serwisów streamingowych, internetowych serwisów muzycznych, a także wielu popularnych sklepów stacjonarnych. Transakcji za pomocą tych kart będzie można dokonać m.in. na empik.com, w której funkcjonują dwa rodzaje kart: eKarta Empik oraz karta EmpikGO. Jak je zdobyć w PAYBACK? Wystarczy jedynie regularnie kupować u partnerów Programu. Przy każdych zakupach na twoje konto PAYBACK wpływają punkty, które będziesz mógł wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe, vouchery lub wspomniane wcześniej karty podarunkowe. W ten sposób otrzymasz eKartę Empik lub EmpikGO na najkorzystniejszych możliwych warunkach.

W PAYBACK punkty możesz wymienić na vouchery do wielu sklepów

eKarta Empik 25 POR/DIG i wyższe nominały

eKarta Empik o nominałach od 25 do nawet 100 PLN to świetny pomysł na uniwersalny upominek. Dzięki takiemu kuponowi obdarowana osoba będzie mogła zrobić zakupy w sklepie internetowym empik.com. Karty można użyć podczas dowolnych zakupów. Jest bezimienna, ale należy pamiętać o jej terminie ważności, który wydrukowany został na jednej ze stron. To szczególnie istotne, kiedy chcemy przekazać ją np. komuś bliskiemu. Warto wówczas poinformować obdarowywaną osobę o terminie ważności kuponu, a także o tym, ile środków się na niej znajduje. Taka karta może stanowić elektroniczny bon towarowy, który zastępuje gotówkę. Nie trzeba więc mieć przy sobie pieniędzy, żeby dokonać zakupu konkretnego towaru. Dotąd karta ta była dostępna wyłącznie w salonach lub na stronie internetowej empik.com. Teraz znajdziesz ją również w ofercie Programu, a to oznacza, że w PAYBACK eKartę Empik możemy otrzymać taniej niż w innych miejscach. Jak to możliwe? Wystarczy wymienić na nią punkty, które gromadzisz na swoim koncie, robiąc zakupy w sklepach partnerskich. Zebrane środki możesz wymienić na wiele atrakcyjnych nagród dostępnych na https://www.sklep.payback.pl, a także na vouchery i karty prezentowe, takie jak te do Empiku.

Co to jest EmpikGo?

EmpikGO to platforma i specjalna aplikacja, na której masz dostęp do 40 tysięcy e-booków, 6 tysięcy audiobooków oraz podcastów. Aplikacja wyposażona jest w odtwarzacz, więc możesz słuchać książek ulubionych autorów w dowolnym miejscu, np. w samochodzie, dzięki technologii Bluetooth lub Apple CarPlay. Aby swobodnie korzystać z zawartości platformy, płać miesięczny abonament albo zyskaj dostęp dzięki kartom EmpikGO Audiobook, EmpikGO Ebook lub EmpikGO Lektury pozwalającej na dostęp do lektur szkolnych, ważnym w okresie od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy tylko kupować w sklepach partnerskich i dzięki zgromadzonym na koncie punktom PAYBACK odbierać nagrody.

Lubisz vouchery i karty podarunkowe? Moda, gadżety, muzyka, gry! Mamy vouchery dla osób o różnych zainteresowaniach. Dołącz!