Empik karta podarunkowa - jak działa i jak zdobyć za punkty PAYBACK?

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● eKarta Empik

Poza ofertą nowych kart podarunkowych i voucherów w Programie można również korzystać z niezwykle popularnych kart do Empiku.
To aktualnie jeden z największych partnerów PAYBACK, w którego ofercie znajdziesz wiele ciekawych produktów z różnych kategorii. eKarta do empik.com może być także ciekawym prezentem dla bliskiej osoby. Szczególnie jeśli interesuje się ona szeroko rozumianą kulturą. Zobacz, jakie eKarty prezentowe empik.com znajdziesz wśród propozycji dla uczestników Programu PAYBACK i w jaki sposób je zdobyć.

Jak zdobyć eKartę Empik?

Empik to sieć sklepów oraz platforma internetowa, która specjalizuje się w sprzedaży książek, filmów, wydawnictw muzycznych, gier, prasy, a także biletów na wydarzenia kulturalne w całym kraju. Jej oferta stale się poszerza, m.in. o akcesoria dekoracyjne do domu czy produkty dla osób lubiących aktywny tryb życia. W PAYBACK, największym programie lojalnościowym działającym w Polsce, pojawiły się karty podarunkowe i vouchery do serwisów streamingowych, internetowych serwisów muzycznych, a także wielu popularnych sklepów stacjonarnych i internetowych, w tym właśnie do empik.com. W serwisie PAYBACK, w zakładce vouchery, znajdziesz specjalne eKarty Empik, które możesz wykorzystać na zakupy w sklepie internetowym. Pamiętaj, że taką kartę podarunkową można wykorzystać wyłącznie na zakupy oznaczone jako oferta od empik.com. To ważne, ponieważ na stronie są dostępne także oferty innych firm, które współpracują z siecią empik, ale ich eKarta nie obowiązuje. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w warunkach realizacji kuponu. Jak je zdobyć w PAYBACK? Wystarczy jedynie regularnie kupować u partnerów Programu. Przy każdych zakupach na twoje konto PAYBACK wpływają punkty, które możesz później wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe, vouchery lub wspomniane wcześniej karty podarunkowe. W ten sposób otrzymasz eKartę Empik na najkorzystniejszych możliwych warunkach.

eKarta Empik 25 PLN i wyższe nominały

eKarta Empik o nominałach od 25 do nawet 200 PLN to świetny pomysł na uniwersalny upominek. Dzięki takiemu kuponowi obdarowana osoba będzie mogła zrobić zakupy w sklepie internetowym empik.com. Karty można użyć podczas dowolnych zakupów. Jest bezimienna, ale należy pamiętać o jej terminie ważności, który wydrukowany został na jednej ze stron. To szczególnie istotne, kiedy chcemy przekazać ją np. komuś bliskiemu. Warto wówczas poinformować obdarowywaną osobę o terminie ważności kuponu, a także o tym, ile środków się na niej znajduje. Taka karta może stanowić elektroniczny bon towarowy, który zastępuje gotówkę. Nie trzeba więc mieć przy sobie pieniędzy, żeby dokonać zakupu konkretnego towaru. Dotąd karta ta była dostępna wyłącznie w salonach lub na stronie internetowej empik.com. Teraz znajdziesz ją również w ofercie Programu. To dobra wiadomość dla osób aktywnie zbierających punkty, gdyż w PAYBACK eKartę Empik otrzymasz taniej niż w innych miejscach. Jak to możliwe? Wystarczy wymienić na nią punkty, które gromadzisz na swoim koncie, robiąc zakupy w sklepach partnerskich. Zebrane środki możesz wymienić na wiele atrakcyjnych nagród dostępnych na https://www.sklep.payback.pl, a także na vouchery i karty prezentowe, takie jak te do Empiku.

Karta upominkowa IKEA – gdzie kupić? Jak działa?
Karty upominkowe IKEA
Gdzie kupić? Jak działa?
Karta podarunkowa Amazon – gdzie kupić? Jak działa?
Karty podarunkowe Amazon
Sprawdź jak działają
Tańsze wakacje z voucherem do booking
Tańszy sposób na podróże?
Sprawdź voucher do Booking

Ile punktów PAYBACK potrzebujesz, aby otrzymać eKartę Empik?

Jeżeli chcesz wymienić swoje punkty na eKartę podarunkową emipk.com, pownienieś mieć na swoim koncie uzbieraną ich odpowiednią liczbę. Aktualnie możesz skorzystać z wymiany punktów na następujące nominały kart podarunkowych: 25 PLN za 2750 punktów, 50 PLN za 5500 punktów, 100 PLN za 11000 punktów oraz 200 PLN za 22000 punktów.

Wymiana punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na kartę upominkową Empik nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na kartę upominkową do Empiku z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • E-karta Empik 25 PLN - wymiana minimum 250°P (10%) oraz dopłata 25 PLN
  • E-karta Empik 50 PLN - wymiana minimum 500°P (10%) oraz dopłata 50 PLN
  • E-karta Empik 100 PLN - wymiana minimum 1000°P (10%) oraz dopłata 100 PLN
  • E-karta Empik 200 PLN - wymiana minimum 2000°P (10%) oraz dopłata 200 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do kart podarunkowych Empik uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.