Spotify karta podarunkowa, ile punktów PAYBACK wymienić?

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Karty podarunkowe Spotify

Popularność muzycznych serwisów streamingowych stale rośnie. Dają one dostęp do nowości i playlist na każdą okazję, a także pozwalają dzielić się ulubioną muzyką. Dzięki temu, że karty do Spotify trafiają na PAYBACK, oferta serwisu będzie dostępna na jeszcze korzystniejszych warunkach.

Spotify - nowe możliwości w PAYBACK

Korzystając z tak popularnego programu lojalnościowego, jakim jest PAYBACK, możesz mieć dostęp do wielu atrakcyjnych przedmiotów na znacznie korzystniejszych warunkach, niż kupując je w standardowej ofercie. To proste. Podczas zakupów u partnerów Programu (to przeszło 250 sklepów i punktów usługowych) zbierasz punkty, które trafiają na twoje indywidualne konto PAYBACK. Zgromadzone środki możesz wymienić na nagrody rzeczowe dostępne na stronie https://sklep.payback.pl/, a także na karty podarunkowe lub kupony podarunkowe. Oferta Programu powiększyła się o karty podarunkowe Spotify, jednego z najpopularniejszych muzycznych serwisów streamingowych. Skorzystanie z takiej opcji może się okazać dużo korzystniejsze niż np. regularne opłacanie abonamentu za wersję Premium. Wystarczy, że wymienisz punkty PAYBACK i skorzystasz z karty podarunkowej do Spotify:

  • Spotify Premium 20 PLN – daje dostęp na 1 miesiąc
  • Spotify Premium 60 PLN – dostęp na 3 miesiące
  • Spotify Premium 120 PLN – dostęp na 6 miesięcy

Co dają karty do Spotify Premium 20 PLN, 60 PLN, 120 PLN?

Od kilku lat to Spotify jest uważany za jeden z najlepszych muzycznych serwisów streamingowych. Na koniec 2021 roku liczba użytkowników wynosiła 406 milionów (w tym 180 milionów płacących za subskrypcję), co oznacza wzrost o 18% rok do roku oraz o 7% w porównaniu do 2020 roku, kiedy serwis liczył 381 milionów użytkowników. Na takie wyniki na pewno miała wpływ izolacja społeczna. . Kiedy w ofercie Programu PAYBACK znajdą się karty o różnych nominałach, dostęp do tego serwisu będzie jeszcze łatwiejszy. Karty do Spotify Premium 20 PLN, 60 PLN i 120 PLN umożliwiają dostęp do konta Premium Individual. By z nich skorzystać, należy najpierw zalogować się na stronie spotify.com/redeem, a następnie wpisać numer PIN, który widnieje na zakupionej karcie podarunkowej. Przy zakupie karty należy także wziąć pod uwagę, iż ustawienia regionu na koncie muszą pokrywać się z krajem zakupu karty upominkowej. Kiedy wpiszesz kod lub numer PIN, będziesz mógł cieszyć się zawartością serwisu przez okres, na jaki wykupiłeś dostęp. Pamiętaj, że kartę możesz wykorzystać do aktywowania pełnopłatnej usługi Premium dla jednej osoby. Nie można jej użyć do wykupienia usług oferowanych w promocji typu „zapłać za jeden miesiąc, korzystaj przez trzy”. Nie ma także możliwości opłacenia kont zniżkowych czy łączonych. Wszelkie informacje na temat wyłączeń znajdziesz w warunkach korzystania z bonu.

Jak zgarnąć vouchery na GAMIVO?
Jak zgarnąć voucher na GAMIVO
I kupować taniej na platformie?
TVN Player bez reklam na 30 dni
TVN Player bez reklam?
Dzięki PAYBACK to możliwe
Tidal Premium za darmo? To możliwe z voucherami od PAYBACK
Tidal - dostęp Premium?
Odbierz za punkty PAYBACK

Sprawdź, ile punktów PAYBACK potrzebujesz, aby otrzymać kartę podarunkową Spotify

Podobnie, jak w przypadku innych voucherów dostępnych w PAYBACK, podstawowym sposobem zdobycia kart podarunkowych do Spotify jest uzbieranie odpowiedniej liczby punktów. I tak bon na 25 PLN można otrzymać za 2200 punktów, ten o wartości 60 PLN za 6600 punktów, a kupon 120 PLN – za 13200 punktów.

Sprawdź ofertę doładowań do Spotify Premium za punkty PAYBACK.

Wymiana punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na voucher Spotify nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na voucher do Spotify z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • Voucher Spotify 20 PLN - wymiana minimum 200°P (10%) oraz dopłata 20 PLN
  • Voucher Spotify 60 PLN - wymiana minimum 600°P (10%) oraz dopłata 60 PLN
  • Voucher Spotify 120 PLN - wymiana minimum 1200°P (10%) oraz dopłata 120 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do voucherów Spotify uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Karta do Spotify Premium to dostęp do playlist i nowości

Ogromną popularność serwis Spotify zawdzięcza swoim głównym funkcjonalnościom, czyli możliwości tworzenia playlist z ulubionymi muzycznymi przebojami oraz natychmiastowemu dostępowi do płytowych premier, które użytkownikom podsuwa algorytm serwisu. Playlista to kolekcja utworów stworzona przez użytkownika serwisu. Możesz ułożyć ją samodzielnie, na różne okazje, zbierając na jednej liście ulubione muzyczne hity. Do tańca, do odpoczynku, do spędzania czasu we dwoje. Spotify udostępnia również playlisty tworzone przez innych użytkowników. Wiele z nich ma tysiące odsłuchań i cieszy się dużą popularnością. Algorytm serwisu dba o dobre samopoczucie użytkowników, podsuwając kolejne utwory na podstawie preferencji wynikających z wcześniejszych odsłuchań. Wśród nich nie brakuje nowości, które mają premierę w tej samej chwili na całym świecie. Teraz, dzięki PAYBACK i możliwości wymiany zgromadzonych punktów na kartę podarunkową do Spotify Premium, ten muzyczny świat stanie przed Tobą otworem.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.