Karty podarunkowe Spotify Premium w PAYBACK to muzyka na wyciągnięcie ręki

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Karty podarunkowe Spotify

Popularność muzycznych serwisów streamingowych stale rośnie. Dają one dostęp do nowości i playlist na każdą okazję, a także pozwalają dzielić się ulubioną muzyką. Dzięki temu, że karty do Spotify trafiają na PAYBACK, oferta serwisu będzie dostępna na jeszcze korzystniejszych warunkach.


Data publikacji 08.01.2021

Spotify - nowe możliwości w PAYBACK

Korzystając z tak popularnego programu lojalnościowego, jakim jest PAYBACK, możesz mieć dostęp do wielu atrakcyjnych przedmiotów na znacznie korzystniejszych warunkach, niż kupując je w standardowej ofercie. To proste. Podczas zakupów u partnerów Programu (to przeszło 250 sklepów i punktów usługowych) zbierasz punkty, które trafiają na twoje indywidualne konto PAYBACK. Zgromadzone środki możesz wymienić na nagrody rzeczowe dostępne na stronie https://sklep.payback.pl/, a także na karty podarunkowe lub kupony podarunkowe. Oferta Programu powiększyła się o karty do Spotify, jednego z najpopularniejszych muzycznych serwisów streamingowych. Skorzystanie z takiej opcji może się okazać dużo korzystniejsze niż np. regularne opłacanie abonamentu za wersję Premium. Wystarczy, że wymienisz punkty PAYBACK i skorzystasz z karty podarunkowej do Spotify:

  • Spotify Premium 20 PLN – daje dostęp na 1 miesiąc
  • Spotify Premium 60 PLN – dostęp na 3 miesiące
  • Spotify Premium 120 PLN – dostęp na 6 miesięcy


Lubisz filmy i seriale? Wymień punkty PAYBACK na dostęp do CDA Premium

W PAYBACK punkty możesz wymienić na vouchery do wielu sklepów

Co dają karty do Spotify Premium 20 PLN, 60 PLN, 120 PLN?

Od kilku lat to Spotify jest uważany za jeden z najlepszych muzycznych serwisów streamingowych. W 2019 roku liczba użytkowników serwisu wzrosła o ponad 30 procent względem poprzednich lat. Pozwoliło to serwisowi na kontrolę aż jednej czwartej rynku streamingowego. Tylko w ciągu dwunastu miesięcy Spotify zwiększyło swoje udziały w sieci o 23 procent. Chociaż dane z roku 2020 nie są jeszcze w pełni dostępne, już teraz można stwierdzić, że pandemia koronawirusa miała ogromny wpływ na dalszy wzrost liczby użytkowników. Specjaliści szacują, że pod koniec roku liczba płacących za korzystanie z muzyki w serwisach przekroczy 450 milionów osób na całym świecie. Izolacja społeczna bez wątpienia temu sprzyja. Kiedy w ofercie Programu PAYBACK znajdą się karty o różnych nominałach, dostęp do tego serwisu będzie jeszcze łatwiejszy. Karty do Spotify Premium 20 PLN, 60 PLN i 120 PLN umożliwiają dostęp do konta Premium Individual. By z nich skorzystać, należy najpierw zalogować się na stronie spotify.com/redeem, a następnie wpisać numer PIN, który widnieje na zakupionej karcie podarunkowej. Przy zakupie karty należy także wziąć pod uwagę, iż ustawienia regionu na koncie muszą pokrywać się z krajem zakupu karty upominkowej. Kiedy wpiszesz kod lub numer PIN, będziesz mógł cieszyć się zawartością serwisu przez okres, na jaki wykupiłeś dostęp.


Sprawdź: Dostęp do Tidal Premium za darmo

Wymiana punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na voucher Spotify nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na voucher do Spotify z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • Voucher Spotify 20 PLN - wymiana minimum 200°P (10%) oraz dopłata 20 PLN
  • Voucher Spotify 60 PLN - wymiana minimum 600°P (10%) oraz dopłata 60 PLN
  • Voucher Spotify 120 PLN - wymiana minimum 1200°P (10%) oraz dopłata 120 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do voucherów Spotify uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Karta do Spotify Premium to dostęp do playlist i nowości

Ogromną popularność serwis Spotify zawdzięcza swoim głównym funkcjonalnościom, czyli możliwości tworzenia playlist z ulubionymi muzycznymi przebojami oraz natychmiastowemu dostępowi do płytowych premier, które użytkownikom podsuwa algorytm serwisu. Playlista to kolekcja utworów stworzona przez użytkownika serwisu. Możesz ułożyć ją samodzielnie, na różne okazje, zbierając na jednej liście ulubione muzyczne hity. Do tańca, do odpoczynku, do spędzania czasu we dwoje. Spotify udostępnia również playlisty tworzone przez innych użytkowników. Wiele z nich ma tysiące odsłuchań i cieszy się dużą popularnością. Algorytm serwisu dba o dobre samopoczucie użytkowników, podsuwając kolejne utwory na podstawie preferencji wynikających z wcześniejszych odsłuchań. Wśród nich nie brakuje nowości, które mają premierę w tej samej chwili na całym świecie. Teraz, dzięki PAYBACK i możliwości wymiany zgromadzonych punktów na kartę podarunkową do Spotify Premium, ten muzyczny świat stanie przed Tobą otworem.


Interesują cię vouchery do innych sklepów? Mamy w ofercie m.in Karty do Empiku.

Lubisz vouchery i karty podarunkowe? Moda, gadżety, muzyka, gry! Mamy vouchery dla osób o różnych zainteresowaniach. Dołącz!