Czym jest serwis SkyShowtime i ile kosztuje?

Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● SkyShowtime

SkyShowtime to nowa platforma streamingowa, która zadebiutowała na polskim rynku 14 lutego 2023. W serwisie znajdziesz szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów oraz bajek dla dzieci. Czekają tu na Ciebie kultowe produkcje najsłynniejszych wytwórni, takich jak Universal Pictures czy Dreamworks, które możesz oglądać kiedy tylko chcesz. Zanim wybierzesz abonament miesięczny w cenie 24,99 zł lub zdecydujesz się na plan roczny, możesz skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego (tego typu opcja jest czasowo dostępna na platformie).

Czy wiesz, że rejestracja na platformie SkyShowtime to doskonała okazja, aby zgarnąć punkty PAYBACK? Jeśli jeszcze nie korzystałeś z serwisu, załóż konto za pośrednictwem strony Programu i odbierz 1000 pkt. Zgromadzone środki wymieniaj na nagrody rzeczowe z różnych kategorii (dom, kuchnia, elektronika, samochód, ogród), zniżki na zakupy w wybranych sklepach lub tankowanie na stacjach bp Polska lub vouchery, dzięki którym otrzymasz np. darmowy 30-dniowy dostęp do innych serwisów VOD takich jak Player czy HBO.

W jakich krajach można oglądać SkyShowtime?

Serwis VOD SkyShowtime, który jeszcze do niedawna dostępny był wyłącznie w USA, a dziś rozszerza swój zasięg na kolejne europejskie kraje. 14 lutego 2023 r. platforma zadebiutowała w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii, Kosowie, Macedonii Północnej i Albanii. Docelowo ma być również dostępna w Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Danii, Finlandii, Czarnogórze, Holandii, Norwegii, Portugalii, Serbii, Słowenii, Hiszpanii i Szwecji.

Ile kosztuje oferta SkyShowtime w Polsce?

Dostęp do SkyShowtime możesz uzyskać w ramach abonamentu miesięcznego lub rocznego. Ten pierwszy wariant to koszt 24,99 zł/miesiąc, natomiast plan roczny pozwala sporo zaoszczędzić. Jeśli zdecydujesz się zapłacić za 12 miesięcy z góry, cena usługi wyniesie 198,99 zł, czyli tylko 16,60 zł miesięcznie! W praktyce oznacza to, że 4 miesiące dostępu do najlepszej filmowej rozrywki dostajesz za darmo. W ramach każdego ze wspomnianych pakietów otrzymujesz nieograniczony dostęp do najnowszych filmów i klasyki kina, wciągających seriali, ambitnych dokumentów oraz bajek dla dzieci. Jako użytkownik serwisu SkyShowtime:

  • oglądasz wybrane materiały na telewizorze smart lub w sieci;
  • uzyskujesz dostęp do materiałów video wysokiej jakości;
  • możesz stworzyć do 5 profili w ramach jednego konta, dzięki czemu z możliwości serwisu skorzysta cała Twoja rodzina;
  • możesz pobierać wybrane treści i oglądać je w dowolnym miejscu i czasie;
  • nie oglądasz reklam.

Jakie są ceny abonamentu miesięcznego i na rok w Disney Plus? Ile punktów PAYBACK można zdobyć?

Zbieraj °Punkty PAYBACK za subskrypcje skySHOWTIME

Czy na platformie SkyShowtime jest okres próbny?

W przeciwieństwie do większości serwisów streamingowych, SkyShowtime daje Ci możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego. Przez 7 dni możesz oglądać materiały dostępne w serwisie bez żadnych opłat. Po upływie tygodnia – gdy już sprawdzisz, jak działa SkyShowtime – musisz wybrać dalszą formę subskrypcji (miesięczną lub roczną) lub zrezygnować. Pamiętaj, że nie jesteś związany żadną umową i rezygnacja z usługi nie wymaga wielu formalności. Niniejsza opcja nie jest zawsze dostępna w ramach platformy.

Jakie filmy dostępne są w serwisie SkyShowtime?

W ramach platformy możesz bez ograniczeń oglądać produkcje najsłynniejszych wytwórni, takich jak Universal Pictures, Dreamworks, Sky Studios i Peacock czy Nickelodeon, Paramount+ i Paramount Pictures. W obszernej bibliotece znajdziesz zarówno kultowe tytuły, jak i nowości, które niedawno weszły na ekrany kin. Jeśli jesteś amatorem seriali, czekają tu na Ciebie pozycje o wciągającej fabule. Oprócz tego obejrzysz filmy dokumentalne lub animowane, dzięki którym korzystanie z serwisu VOD stanie się ulubioną rodzinną rozrywką.

W jakiej jakości są filmy i seriale na SkyShowtime?
Publikowane materiały dostępne są w jakości HD z dźwiękiem Dolby 5.1 surround. Możesz odtwarzać je na urządzeniach mobilnych (laptopie, smartfonie, tablecie) lub telewizorach z funkcją smart.

Max zastępuje HBO Max – sprawdź co musisz wiedzieć?

Czy jest aplikacja SkyShowtime?

Aplikację możesz pobrać ze sklepu Google Play. Jest ona atrakcyjna pod względem wizualnym, funkcjonalna i przede wszystkim prosta w obsłudze dla każdego użytkownika. To praktyczne narzędzie pozwoli Ci oglądać ulubione filmy i seriale na urządzeniach mobilnych.

Chcesz uzyskać dostęp do najlepszej filmowej rozrywki i jednocześnie zgarnąć sporą pulę punktów PAYBACK? Załóż konto w serwisie za pośrednictwem strony Programu. Pamiętaj, że 1000 pkt może trafić wyłącznie na konto nowych użytkowników. Warto także wypatrywać kuponów, dzięki którym uczestnik programu będzie mógł zyskać jeszcze więcej punktów, które wymieni na nagrody lub vouchery.

Najważniejsze informacje w artykule

  • Czym jest platforma VOD SkyShowtime i kiedy zadebiutowała w Polsce;
  • Jakie pakiety są dostępne w ramach platformy i ile dokładnie można korzystać, płacąc za rok z góry;
  • Jakie filmy i seriale obejrzysz na SkyShowtime i ilu użytkowników może skorzystać z jednego konta;
  • Na jakich urządzeniach możesz odtwarzać wybrane seriale i filmy;
  • Jak przy okazji zakładania konta na SkyShowtime zgarnąć aż 1000 pkt PAYBACK.