Platforma Max zastępuje HBO Max w Polsce – jakie zmiany się z tym wiążą?

Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Max zamiast HBO Max

Serwis streamingowy HBO Max, który dawał swoim użytkownikom nieograniczony dostęp do filmowych hitów, seriali i bajek od Warner Bros, DC czy Cartoon Network, już wkrótce przekształci się w nową, jeszcze lepszą platformę Max. Oznacza to jeszcze więcej hitowych produkcji, które będzie można oglądać na telewizorach z opcją smart lub urządzeniach mobilnych. Pamiętaj, że w związku z aktualizacją platformy, tymczasowo zawieszamy możliwość zbierania punktów PAYBACK za roczne subskrypcje. Wkrótce więcej informacji.

Czym jest platforma Max?

Serwis streamingowy Max już w czerwcu 2024 r. zastąpi HBO Max (wcześniej HBO GO). To nowa platforma Warner Bros Discovery, która zadebiutowała w USA 23 maja 2023 r. i spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem amerykańskich użytkowników – wiele osób zrezygnowało z innych platform na rzecz Max, znacznie wydłużył się czas spędzany w serwisie i wzrosła popularność nowych kategorii programów (np. true crime czy programów wnętrzarskich).

Wiosną 2024 r. Max debiutuje na rynku europejskim. W pierwszej kolejności z serwisu skorzystają mieszkańcy: Norwegii, Szwecji, Bułgarii, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Czech, Węgier, Słowacji, Słowenii, Kosowa, Mołdawii, Czarnogóry, Macedonii Północnej i Rumunii.
W Polsce Max zastąpi HBO Max w czerwcu 2024. Docelowo zasięg Max ma objąć 65 państw na całym świecie.

Co obejrzysz na platformie Max?

W ofercie programowej platformy Max znajdziesz seriale, dokumenty, popularne programy telewizyjne, najważniejsze wydarzenia sportowe oraz filmy fabularne, które będą udostępniane w krótkim czasie po premierach kinowych. Nie zabraknie również kanałów informacyjnych (TVN24 i CNN) czy oczekiwanych produkcji HBO Original. Ponadto pojawią się nowe kategorie treści, a wśród nich nie zabraknie polskich produkcji.

Jakie pakiety będą dostępne na platformie Max?

Podobnie jak było w przypadku HBO Max, użytkownicy Max będą mogli korzystać z subskrypcji rocznej lub miesięcznej. Dostępne będą 3 wersje pakietów.

W ramach Pakietu Podstawowego seriale, filmy i programy można będzie oglądać na 2 urządzeniach jednocześnie w jakości Full HD. Wersja podstawowa zawiera reklamy, ale już Pakiet Standard zostaje rozszerzony o możliwość pobrania 30 tytułów do oglądania offline i brak reklam.
Pakiet Premium daje możliwość oglądania oferowanych treści na 4 urządzeniach jednocześnie w jakości Full HD lub 4K z dźwiękiem Dolby Atmos przy wybranych programach. Użytkownicy będą mogli pobrać do 100 tytułów do oglądania offline i cieszyć się ulubionymi programami bez reklam. Dodatkowo każdy użytkownik subskrybujący platformę będzie mógł dokupić pakiet kanałów TV i Sport, w ramach którego uzyska dostęp do:

  • najpopularniejszych stacji informacyjnych (TVN24, CNN) i rozrywkowych (TVN, TVN7);
  • programów dla dzieci (Cartoon Network czy Cartoonito);
  • kanałów sportowych Eurosport 1 i Eurosport 2, w których można oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie.

W ramach dodatkowego pakietu relacje sportowe i kanały telewizyjne można oglądać na 2 urządzeniach jednocześnie.

Jaka jest różnica między HBO Max a Max?

Oferta platformy Max ma być ponad dwukrotnie większa niż biblioteka treści w serwisie HBO Max. Nowa platforma ma oferować jeszcze szerszy wybór kanałów i kategorii programów. Celem jej twórców jest jeszcze lepsze dopasowanie oferty do preferencji użytkownika, a sam serwis ma być jeszcze bardziej intuicyjny pod względem obsługi. Treści HBO Max można było oglądać maksymalnie na 3 urządzeniach jednocześnie, podczas gdy platforma Max – w ramach pakietu Premium – daje możliwość korzystania z 4 źródeł w tym samym momencie.

Za wykupienie subskrypcji HBO Max można było otrzymać nawet 2500 punktów PAYBACK. Jednak w związku z aktualizacją platformy, tymczasowo zawieszamy możliwość zbierania punktów PAYBACK za roczne subskrypcje. Wkrótce więcej informacji.

Czym jest serwis SkyShowtime i ile kosztuje oraz ile punktów PAYBACK można zgarnąć za subskrypcję?

Odkrywaj inne atrakcyjne oferty VOD i telewizyjne z punktami PAYBACK już dziś!

HBO Max przechodzi w Max! W związku z aktualizacją platformy, tymczasowo zawieszamy możliwość zbierania punktów PAYBACK za roczne subskrypcje

Ile kosztuje dostęp do platformy Max?

Ceny pakietów platformy Max nie są jeszcze znane. Zgodnie z zapewnieniami twórców, serwis ma zaoferować użytkownikom bardzo konkurencyjne ceny. Przypomnijmy, że miesięczna subskrypcja HBO Max kosztowała 29,99 zł miesięcznie.

Aktualnie za pakiet podstawowy Max amerykański użytkownik płaci 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie. Cena pakietu Standard w USA to 15,99 USD miesięcznie lub 149,99 USD rocznie, a użytkownicy Premium (w Stanach Zjednoczonych jest to pakiet Ultimate) płacą za korzystanie z platformy 19,99 USD miesięcznie lub 199,99 USD rocznie.

Czy subskrybenci HBO Max będą korzystać z platformy Max od czerwca 2024?

Osoby, które wykupiły pakiet roczny w HBO Max, zostaną automatycznie przeniesione do serwisu Max i będą mogły korzystać z nowego serwisu na warunkach dotychczasowej subskrypcji.

Najważniejsze informacje w artykule

  • Kiedy platforma Max zadebiutuje w Polsce;
  • Jakie treści można oglądać na platformie streamingowej Max i czym różni się ona od popularnego serwisu HBO Max;
  • Jakie pakiety będą dostępne w platformie Max;
  • Na ilu urządzeniach jednocześnie będzie można oglądać programy, seriale i filmy oferowane w serwisie.