Ile kosztuje pakiet HBO Max?

Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● HBO Max

HBO Max to platforma streamingowa dla całej rodziny, dzięki której uzyskujesz nieograniczony dostęp do filmowych hitów, seriali i bajek od Warner Bros, DC czy Cartoon Network. Oglądaj wygodnie na telewizorach z opcją smart lub urządzeniach mobilnych takich jak tablet czy iPhone. Subskrypcja miesięczna kosztuje 29,99 zł, ale gdy zdecydujesz się zapłacić za rok z góry, zaoszczędzisz 124,89 zł!

Sprawdź usługę HBO Max i zdobywaj punkty PAYBACK! Nowi użytkownicy platformy mogą otrzymać aż 2500 pkt za rejestrację konta, pod warunkiem, że nie byli wcześniej zarejestrowani i nie anulują subskrypcji w ciągu pierwszego miesiąca użytkowania. Jeśli zbierasz punkty PAYBACK, możesz wymienić je na voucher, w ramach którego uzyskasz 30-dniowy dostęp do serwisów HBO i PLAYER – z reklamami lub bez – za darmo!

Czy na HBO Max jest okres próbny?

Dostawca HBO Max z reguły nie oferują nowym użytkownikom bezpłatnego okresu próbnego. Niektóre oferty promocyjne mogą uwzględniać jednak taką możliwość, a szczegółowe informacje na temat warunków otrzymasz przy rejestracji na platformę. W czasie trwania okresu próbnego możesz oglądać wszystkie produkcje HBO Max, a jeśli Ci się spodoba, Twoja subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona. Po upływie czasu określonego w warunkach promocji możesz również anulować subskrypcję.

Jeśli zbierasz punkty PAYBACK, możesz zafundować sobie bezpłatny okres próbny w postaci karty podarunkowej Player + HBO na 30 dni. Za 4400 pkt możesz nabyć voucher, dzięki któremu przez miesiąc będziesz oglądać oryginalne produkcje obu platform z reklamami. Z kolei za 5500 pkt po zalogowaniu uzyskasz 30-dniowy dostęp do największych kinowych hitów, klasyków filmowych i seriali bez reklam.

Jaka jest różnica między HBO GO a HBO Max?

Platforma HBO Max pojawiła się na polskim rynku i w 15 innych krajach europejskich na początku marca 2022 r. Zastąpiła ona serwis streamingowy HBO GO i od tej pory wszyscy dotychczasowi subskrybenci zostali automatycznie przeniesieni do jego unowocześnionej wersji. HBO GO zapewniał dostęp do wielu materiałów filmowych w wysokiej rozdzielczości i był jednym z liderów wśród platform VOD w Polsce. HBO Max to udoskonalona wersja HBO GO, która jest bardziej spójna z najnowszymi trendami technologicznymi i jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby współczesnego użytkownika.

HBO Max oferuje:

 • jeszcze lepszą jakość dźwięku i obrazu – treści publikowane są w jakości 4K Ultra HD, a poza tym wykorzystywane są najnowsze technologie dźwięku Dolby Atmos i Dolby Vision, dzięki którym poczujesz się jak w kinie;
 • jeszcze większy wybór kinowych hitów – produkcje Warner Bros są dodawane około 45 dni od kinowej premiery
 • większy wybór treści – filmów, seriali, produkcji własnych, oraz bajek dla dzieci;
 • ulepszoną i bardziej intuicyjna w obsłudze aplikację
 • obsługę na większej liczbie urządzeń;
 • możliwość stworzenia profilu dostępu – np. możesz utworzyć profile dziecięce lub wdrożyć niestandardowe ustawienia kontroli rodzicielskiej, jeśli będzie taka potrzeba.

Zastanawiasz się, ile kosztuje dostęp do HBO Max? Abonament to koszt 29,99 zł miesięcznie lub 234,99 zł za rok, jeśli zdecydujesz się zapłacić z góry. Pakiet roczny pozwoli Ci zaoszczędzić 124,89, a w praktyce otrzymasz 4 miesiące maratonów filmowych i serialowych za darmo!

Sprawdź także jaka jest cena Disney +

Jakie kanały są dostępne w HBO Max?

Jako użytkownik platformy możesz korzystać z tysięcy materiałów video z różnych kategorii dostępnych na życzenie. W porównaniu z HBO GO biblioteka ta jest jeszcze szersza – oprócz treści dostępnych w serwisie możesz korzystać z kanałów HBO1, HBO2 i HBO3. Do dyspozycji masz również treści z Cartoon Network, Warner Television, Warner Bros, TNT, Studio Ghibli, Adult Swim, TCM, DC Entertainment, the CW.

Czym jest serwis SkyShowtime i ile kosztuje oraz ile punktów PAYBACK można zgarnąć za subskrypcję?

Zbieraj °Punkty PAYBACK za subskrypcje HBO Max

Na jakich urządzeniach można oglądać HBO Max?

HBO Max możesz oglądać na telewizorze z funkcją smart TV, np. Apple TV, Android TV, Samsung TV czy LG. Ponadto obejrzysz hitowe produkcje na urządzeniach takich jak:

 • telefon;
 • komputer (przeglądarki Chrome OS, MacOS, Windows PC);
 • tablet z systemem Android;
 • iPhone i iPad;
 • konsole do gier: PS5, PS4, Xbox Series X|S i Xbox One.

W przyszłości lista ta poszerzy się o kolejne urządzenia.

Czy można dzielić konto HBO Max?

Filmy, seriale i bajki dostępne na platformie obejrzysz na dowolnej liczbie urządzeń. Pamiętaj jednak, że w ramach jednego konta można korzystać maksymalnie z trzech urządzeń jednocześnie. W praktyce oznacza to, że trzech domowników może w tym samym czasie oglądać wybrany materiał w swoim pokoju!

Za subskrypcję HBO Max możesz otrzymać 2500 pkt PAYBACK i wymienić je na atrakcyjne nagrody rzeczowe z różnych kategorii – np. akcesoria do domu, które pomogą Ci zorganizować przytulną salę kinową – zniżki na zakupy w wybranych sklepach lub karty podarunkowe do wykorzystania u wybranych partnerów PAYBACK.

Pamiętaj, że punkty za subskrypcję będą przyznawane tylko nowym użytkownikom, którzy wcześniej nie korzystali z platformy streamingowej HBO i nie anulują subskrypcji w ciągu miesiąca.

Najważniejsze inforamcje w artykule

 • Ile kosztuje pakiet miesięczny i roczny HBO Max;
 • Jakie treści można oglądać na platformie streamingowej i czym różni się od popularnej aplikacji HBO GO;
 • Na jakich urządzeniach można oglądać HBO Max i ile osób jednocześnie może korzystać z aplikacji;
 • Jak zdobyć 2500 pkt PAYBACK za subskrypcję w HBO Max.