Sklepy online

Oferty operatorów komórkowych i telekomunikacyjnych

Poznaj operatorów usług telekomunikacyjnych, u których możesz zbierać punkty PAYBACK a następnie wymieniać je na extra nagrody lub vouchery, zakupy.

nju
Jeszcze lepsza oferta:
Tylko z kuponem!

Poznaj marki PAYBACK z kategorii „telekomunikacja”

Dzięki szerokiemu wyborowi operatorów usług telekomunikacyjnych każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Oferta dotyczy przede wszystkim usług związanych z telefonami komórkowymi. Zdecyduj się na abonament z telefonem lub bez, zakup usługi telekomunikacyjnej w tzw. miksie lub na kartę. Oprócz tego wielu operatorów oferuje o wiele szersze usługi. Możesz wybrać m.in. różnego rodzaju usługi internetowe – na abonament, mobilne czy domowe. W ofercie jest także telewizja cyfrowa w różnych abonamentach, które obejmują pakiety tematyczne i premium. Ciekawą propozycją jest telewizja przez Internet oraz dodatkowe możliwości oglądania ulubionych programów na urządzeniach mobilnych. Oferty operatorów komórkowych są bardzo zróżnicowane i pozwalają na dobranie takich usług, jakie są odpowiednie dla danego użytkownika.

Sprawdź, jak zdobywać punkty za zakupy u operatorów sieci komórkowych

Jeżeli interesuje cię telewizja cyfrowa lub abonament telefoniczny, pamiętaj o tym, że kupując takie usługi, możesz zbierać punkty PAYBACK. Jeśli chcesz otrzymać punkty za zakup usług telekomunikacyjnych, odwiedź najpierw zakładkę „kupony” w naszym serwisie lub aplikacji. Przeczytaj dokładnie warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać punkty przypisane do wybranego kuponu. Następnie aktywuj go i wykonaj wszystkie niezbędne czynności. W zależności od tego, jaką usługę aktywujesz, otrzymasz nawet do 15000 punktów. Punkty możesz otrzymać m.in. za:

  • przeniesienie numeru do nowej sieci;
  • przedłużenie umowy u danego operatora;
  • zakup pierwszej usługi u danego operatora;
  • podpisanie umowy na telewizję cyfrową;
  • zakup wybranych pakietów telewizji cyfrowej;
  • wypożyczenie filmów w ramach platform VOD;
  • zakup Internetu mobilnego.

Oszczędzaj na zakupie usług telekomunikacyjnych razem z PAYBACK

Zakup usług telekomunikacyjnych za pośrednictwem naszego serwisu przynosi o wiele więcej korzyści niż tylko możliwość korzystania z różnorodnych usług. Możesz także oszczędzać na wiele sposobów. Jednym z nich jest obniżanie wartości rachunków za zakupy u stacjonarnych partnerów Programu. Inną dostępną opcją jest wymiana punktów na nagrody rzeczowe lub vouchery do wybranych sklepów Programu. Nagrody te odbierzesz za pośrednictwem serwisu internetowego lub korzystając z aplikacji PAYBACK.

Rozpocznij zbieranie °Punktów już teraz i nagradzaj się tak, jak lubisz!