Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy razem z NjuMobile

6 666 °P lub więcej za transakcję

nju mobile to marka telefonii komórkowej, która oferuje:

• abonament solo - rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE za 19 zł, 29 zł lub 39 zł mies.

• abonament w parze - rozmowy bez limitu do wszystkich sieci za 19+9 zł, 29+9 zł lub 39+9 zł mies.

• internet mobilny 40 GB za 29 zł mies. (nowa karta) lub 20 GB za 19 zł mies. (dodatkowa karta do nju abonament)


Punkty PAYBACK zostaną przyznane Uczestnikowi Programu PAYBACK, który spełnia poniższe warunki:


• jest konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93),

• nie zalega z płatnościami na rzecz Orange,

• w czasie obowiązywania Regulaminu zawrze nową umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w ofercie nju mobile na abonament („Umowa”), w wyniku przekierowania do strony www.njumobile.pl ze strony www.payback.pl/sklepy-online/njumobile,

• opłaci co najmniej dwie faktury za usługi nju mobile świadczone w ramach Umowy,

• nie odstąpi od Umowy i nie wypowie Umowy przez co najmniej 2 miesiące od dnia jej zawarcia,

• zaakceptował pliki cookie na stronach www.payback.pl i njumobile.pl.


Każdy Uczestnik może złożyć maksymalnie 6 zamówień nju mobile w okresie 6 miesięcy.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakup zostaną naliczone po 150 dniach od daty złożenia zamówienia na ofertę nju mobile.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Njumobile.pl – poznaj sekret popularności tej marki

Coraz częstsze staje się tworzenie nowych marek telefonii komórkowej pod szyldem dużych sieci telekomunikacyjnych. Przykładem może być tutaj właśnie nasz partner – njumobile.pl, który działa w ramach sieci Orange. Po raz pierwszy jego oferta pojawiła się na rynku w 2013 roku i szybko zyskała na popularności wśród osób szukających ciekawych i tanich rozwiązań telekomunikacyjnych. Uwagę przykuły też spójne i zabawne spoty reklamowe, które w jasny i ciekawy sposób przedstawiały ofertę. Z czasem zaczęła się ona rozwijać. Dzisiaj osoby chcące związać się z nju mobile, mają kilka interesujących opcji do wyboru, które są konkurencyjne w porównaniu do ofert innych marek i operatorów komórkowych.

Sprawdź, jakie oferty znajdziesz na njumobile.pl

Propozycje przygotowane w ramach njumobile.pl są bardzo proste, dzięki czemu łatwo wybrać coś dla siebie. Na stronie można dokładnie zapoznać się z warunkami poszczególnych ofert. A co mogą wybrać dla siebie konsumenci? Podstawą jest oferta indywidualna z abonamentem miesięcznym w wysokości 19, 29 lub 39 zł. W zależności od tego, jaką kwotę się wybierze, otrzymuje się odpowiednią ilość gigabajtów internetu wliczonego w abonament.

Drugą opcję stanowi abonament w duecie. Wówczas do podanych wyżej kwot jest doliczane 9 zł za drugą osobę. W ramach Nju Mobile można wykupić też usługę mobilnego internetu. Dostępne są pakiety za 19 i 29 zł miesięcznie.

Co istotne, zamówienia kart i abonamentu można dokonać bezpośrednio na stronie naszego partnera. Umowa i karta zostaną wysłane do podpisania kurierem. Następnie kurier odbiera dokumenty i odwozi je do siedziby firmy.