Sklepy online

Usługi finansowe, kredyty, konta, karty, pożyczki

Poznaj usługi finansowe, za które możesz zbierać punkty PAYBACK, a następnie wymieniać je na extra nagrody, vouchery, zakupy.

Consumer Bank
Kredyt Gotówkowy
Zdobądź +4 000 °P z Santander
Consumer Bank - Karta Ratalna
Posmakuj wygody!
Voucher 300zł i +7 000 °P czeka!
Santander
Konto firmowe?
Z Santander to +10 000 °P

Jakie usługi finansowe są najchętniej wybierane przez Polaków?

Rynek usług finansowych cały czas się rozwija, dzięki czemu Polacy mają dostęp do coraz ciekawszych propozycji. Jak się okazuje, do najchętniej wybieranych usług tego typu należą przede wszystkim konta osobiste i firmowe, a także różnego rodzaju kredyty i pożyczki. Z tych ostatnich najczęściej wybierane są konsumenckie, które mogą być przeznaczone na dowolny cel. Równie często klienci banków korzystają z opcji zakupów na raty oferowanych przez coraz więcej instytucji finansowych. Dużo osób decyduje się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego, który pozwala na zakup nieruchomości. Może on być także spożytkowany na budowę domu lub gruntowne remonty. Obok produktów oferowanych przez tradycyjne banki coraz większą popularnością cieszą się tzw. szybkie pożyczki. Czasami nazywane są też chwilówkami, ponieważ można je otrzymać bardzo szybko, jednak czas ich spłaty jest stosunkowo krótki – zazwyczaj zobowiązanie trzeba oddać w kilka miesięcy. Od tradycyjnych kredytów różnią się także tym, że najczęściej kwoty, jakie można otrzymać w ten sposób, nie przekraczają kilku lub kilkunastu tysięcy.

Usługi finansowe w PAYBACK – sprawdź, za co otrzymasz punkty i jak to zrobić

Dzięki platformie PAYBACK możesz korzystać z różnorodnych usług finansowych. Wśród dostępnych są się zarówno banki komercyjne, jak i firmy pozabankowe. To daje wiele możliwości wyboru, jeśli chodzi nie tylko o usługi finansowe, lecz także sposoby na zbieranie punktów. A za co dokładnie otrzymasz punkty PAYBACK? Za takie usługi jak:

  • wzięcie kredytu w banku;
  • wzięcie pożyczki w banku;
  • założenie wybranego konta osobistego w banku;
  • wzięcie pożyczki w firmie pozabankowej;
  • zawarcie umowy o kartę kredytową.

Jeżeli zdecydujesz się na jedną z tych usług, odwiedź zakładkę „kupony” w serwisie lub aplikacji PAYBACK. Są one dostępne także na tej stronie. W celu zdobycia punktów aktywuj wybrany przez siebie kupon. Wcześniej jednak zapoznaj się z jego warunkami. Chodzi tutaj m.in. o termin ważności oraz warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać punkty. Po aktywowaniu kuponu przejdź na stronę wybranej instytucji finansowej. Tam postępuj zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj, że punkty mogą zostać naliczone dopiero po pewnym czasie. Nie zapomnij również o tym, żeby zamawianie usługi zawsze rozpoczynać od naszego serwisu lub aplikacji.

Korzystaj z usług finansowych i oszczędzaj razem z PAYBACK

Jeżeli korzystanie z usług finansowych kojarzy ci się jedynie z wydatkami i zobowiązaniami, czas to zmienić. Decydując się na usługi finansowe za pośrednictwem PAYBACK możesz również oszczędzać. Jak to możliwe? Za prawidłową realizację warunków opisanych w kuponie, w zależności od partnera, możesz otrzymać jednorazowo nawet kilka tysięcy punktów. Zgromadzone punkty, możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest obniżanie rachunków za zakupy. Inną opcją jest wymiana punktów na nagrody rzeczowe. Jeśli potrzebujesz coś kupić, zajrzyj najpierw do zakładki „nagrody” w serwisie lub w aplikacji, aby sprawdzić, czy poszukiwany przez ciebie produkt jest dostępny. Kolejna propozycja to wymiana punktów na vouchery do wybranych sklepów. Również dzięki nim obniżysz rachunki za zakupy. Możesz też zdecydować się na vouchery do serwisów streamingowych, np. z muzyką, filmami lub grami.

Rozpocznij zbieranie punktów już teraz i nagradzaj się tak, jak lubisz!