Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z Alior Bank- Kredyt dla Firm

4 000 °P za kredyt

SZYBKI KREDYT NAWET DO 3 MLN ZŁ DLA FIRMY


decyzja kredytowa w 20 minut

środki nawet w 24 h

od podpisania umowy

dojazd do klienta na życzenie

wymagany PIT za minimum

10 miesięcy działalności


°Punkty zostaną przyznane w przypadku gdy formularz został wypełniony przez Użytkownika, który wyraził zainteresowanie Kredytem Firmowym, prowadzącego JDG lub spółkę osobową przez okres co najmniej dwunastu miesięcy.


Wniosek powinien zostać wypełniony przez Użytkownika, który nie jest klientem Banku na produkty firmowe i nie posiada w tym zakresie z Bankiem umowy ramowej. °Punkty przysługują tylko za pierwszy formularz od danego użytkownika wypełniony w okresie 12 miesięcy. °Punkty zostaną przyznane tylko dla użytkowników, którzy przekazali numery telefonów na które uda się dodzwonić w okresie 30 dni.


Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.