Sklepy online

Sklepy z częściami i akcesoriami motoryzacyjnymi

Kupuj części i akcesoria samochodowe oraz elektronikę w sklepach online dostępnych w PAYBACK i zbieraj punkty, które wymienisz na vouchery, nagrody lub zakupy w sklepach.

Części samochodowe – sprawdź ofertę partnerów PAYBACK

Każdy właściciel samochodu wie o tym, że o pojazd należy odpowiednio i regularnie dbać, aby można było się nim bezpiecznie i komfortowo poruszać po drogach. Niekiedy zachodzi konieczność wymiany części, które się zużyły lub uległy zniszczeniu np. w wyniku kolizji. Jeżeli szukasz części zamiennych lub oryginalnych do swojego samochodu, zajrzyj do naszych partnerów z kategorii „motoryzacja”, takich jak intercars.pl, iParts.pl czy Ucando. Kupisz u nich produkty, które pozwolą ci na szybką naprawę samochodu, a także wymianę zużytych elementów na nowe. Możesz znaleźć tam o wiele więcej – fachową pomoc przy doborze potrzebnych ci elementów do pojazdu. Zwróć uwagę, że te sklepy motoryzacyjne oferują szybką i sprawną wysyłkę na terenie całego kraju.

Akcesoria dla zmotoryzowanych – co warto wybrać?

Dla prawdziwych pasjonatów motoryzacji oraz miłośników najnowszych rozwiązań technologicznych również znajdzie się coś w ofercie naszych partnerów. W serwisach takich jak np. Allegro czy AliExpress kupisz różnego rodzaju produkty, które ułatwią ci jazdę, a także zwiększa komfort podróżowania samochodem. Zwróć uwagę m.in. na takie produkty jak czujniki cofania, wideorejestratory, zestawy głośnomówiące, ładowarki samochodowe, alkomaty i wiele innych.

Zbieranie punktów w sklepach dla miłośników motoryzacji – sprawdź, jak to robić

Jeżeli zakupy związane z naprawianiem lub ulepszaniem swojego pojazdu robisz u naszych partnerów, nie zapomnij o zbieraniu punktów PAYBACK. Każdą transakcję rozpoczynaj na stronie lub w aplikacji Programu, aby punkty wpłynęły na twoje konto. Jeśli chcesz zdobyć je jeszcze szybciej, nie zapominaj o kuponach do wybranych partnerów, które możesz aktywować i wykorzystać do tego, aby zyskać bonusowe punkty. Zwróć także uwagę na takie akcje jak np. Turbo Środa, w ramach których jednorazowo możesz zyskać jeszcze więcej punktów za daną transakcję.

Oszczędzaj na zakupach motoryzacyjnych razem z PAYBACK. Sprawdź wszystkie możliwości

Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów na swoim koncie możesz je wykorzystać na kilka sposobów. Każda z metod pozwoli ci na poczynienie oszczędności w czasie codziennych i okazjonalnych zakupów. Jedną z opcji jest wymiana punktów na nagrody rzeczowe przewidziane dla uczestników Programu. Wśród nich znajdziesz m.in. gadżety motoryzacyjne. Jeżeli więc tego typu produkt jest ci potrzebny, zamiast kupować, odbierz go jako nagrodę PAYBACK. Kolejne rozwiązanie przygotowane z myślą o fanach motoryzacji, ale nie tylko, to vouchery do wybranych partnerów Programu. Punkty wymieniasz wówczas na kartę podarunkową, która w zależności od sklepu może mieć różną wartość. Do wyboru masz nie tylko bony podarunkowe do sklepów partnerskich, lecz także vouchery do serwisów streamingowych. Ostatni ze sposobów na oszczędzanie dzięki punktom PAYBACK to obniżanie rachunków za zakupy u stacjonarnych partnerów Programu.

Rozpocznij zbieranie °Punktów już teraz i nagradzaj się tak, jak lubisz!