Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na banggood.com

1 °P  za 3 zł

Banggood.com – poznaj chińską platformę sprzedażową

Chińskie platformy sprzedażowe podbijają serca polskich konsumentów. Już od kilku lat jest o nich coraz głośniej. Wszystko za sprawą przystępnych cen towarów i ich wysyłki do naszego kraju. Jak się okazuje, nabywając wybrane produkty w Chinach, można to zrobić o wiele taniej niż w Polsce. Jak to możliwe? Na banggood.com kupujesz bezpośrednio u producenta, bez pośredniczenia innych podmiotów. To pozwala ograniczyć koszty – nie płacisz marży pośrednika.

Banggood.com to obecnie jedna z największych tego typu platform, która ma zasięg ogólnoświatowy. Jej główna siedziba mieści się w Kantonie. Nazwa firmy to połączenie chińskiego i angielskiego określenia na słowo „dobry”.

Kup wszystko, czego potrzebujesz na banggood.com

Nasz partner to platforma sprzedażowa specjalizująca się w sprzęcie elektronicznym. Jednak podobnie jak w innych miejscach tego typu, można tu nabyć również produkty z innych kategorii, np.: biżuterię, odzież, obuwie, dodatki, wyposażenie domu oraz wiele innych.

Zakupy na banggood.com mogą być jeszcze atrakcyjniejsze, jeśli skorzystasz z licznych rabatów i promocji organizowanych na stronie. Pierwsza promocja czeka na Ciebie już na starcie. Nowi użytkownicy mogą liczyć na rabat podczas pierwszych zakupów. Dla stałych użytkowników dostępne są również kupony obniżające ceny wybranych produktów. Możesz też liczyć na sezonowe akcje promocyjne, tzw. festiwale zakupów. Sprawdź, jak dużo możesz zaoszczędzić, robiąc wtedy zakupy.