Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na banggood.com

1 °P za 3 zł

Banggood.com jest jedną z wiodących chińskich platform e-commerce.

Oferuje towary najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Nieustannie poszukuje i rozwijają nowe produkty, aby rozszerzać swoją ofertę, która liczy już ponad 70 000 produktów, a międzynarodowy zespół zaangażowany czuwa nad obsługą klientów i sprzedawców detalicznych z całego świata.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Banggood.com – poznaj chińską platformę sprzedażową

Chińskie platformy sprzedażowe podbijają serca polskich konsumentów. Już od kilku lat jest o nich coraz głośniej. Wszystko za sprawą przystępnych cen towarów i ich wysyłki do naszego kraju. Jak się okazuje, nabywając wybrane produkty w Chinach, można to zrobić o wiele taniej niż w Polsce. Jak to możliwe? Na banggood.com kupujesz bezpośrednio u producenta, bez pośredniczenia innych podmiotów. To pozwala ograniczyć koszty – nie płacisz marży pośrednika.

Banggood.com to obecnie jedna z największych tego typu platform, która ma zasięg ogólnoświatowy. Jej główna siedziba mieści się w Kantonie. Nazwa firmy to połączenie chińskiego i angielskiego określenia na słowo „dobry”.

Kup wszystko, czego potrzebujesz na banggood.com

Nasz partner to platforma sprzedażowa specjalizująca się w sprzęcie elektronicznym. Jednak podobnie jak w innych miejscach tego typu, można tu nabyć również produkty z innych kategorii, np.: biżuterię, odzież, obuwie, dodatki, wyposażenie domu oraz wiele innych.

Zakupy na banggood.com mogą być jeszcze atrakcyjniejsze, jeśli skorzystasz z licznych rabatów i promocji organizowanych na stronie. Pierwsza promocja czeka na Ciebie już na starcie. Nowi użytkownicy mogą liczyć na rabat podczas pierwszych zakupów. Dla stałych użytkowników dostępne są również kupony obniżające ceny wybranych produktów. Możesz też liczyć na sezonowe akcje promocyjne, tzw. festiwale zakupów. Sprawdź, jak dużo możesz zaoszczędzić, robiąc wtedy zakupy.