Sklepy online

Artykuły spożywcze

Rób zakupy spożywcze w sklepach internetowych i zbieraj punkty PAYBACK, a następnie wymieniać je na extra nagrody, vouchery, zakupy.

Zamawianie artykułów spożywczych online – jakie opcje masz do wyboru?

Zamawianie jedzenia to nic nowego. Przyzwyczailiśmy się już, że bez problemu możemy zadzwonić do restauracji i wybrać swoje ulubione dania z dowozem do domu. Możliwe jest też skorzystanie z urządzeń mobilnych czy komputera. Od jakiegoś czasu można łatwo zrobić zakupy spożywcze przez Internet lub na telefon, co jeszcze do niedawna było praktycznie nie do pomyślenia. Dziś z wielu względów to bardzo powszechna praktyka, ponieważ zapewnia wygodę i szybkość zrobienia zakupów. Jednym ze sposobów na zrobienie zakupów spożywczych online jest skorzystanie z opcji click&collect. Wystarczy wejść na stronę lub w aplikację sklepu i umieścić w koszyku wybrane przez siebie produkty. Następnie zaznaczasz opcję odbioru osobistego w sklepie i gotowe. Inną opcją są zakupy z dowozem do domu. Polegają one na tym, że wybierasz firmę, która oferuje możliwość złożenia zamówienia w aplikacji. Takie zamówienie jest później przekazywane do osoby robiącej za ciebie zakupy bezpośrednio w sklepie (kuriera lub dostawcę), a następnie dostarczane przez nią do twojego domu. Zwróć uwagę na to, że niektóre firmy współpracują wyłącznie z określonymi sklepami. Inne z kolei mogą zrobić dla ciebie zakupy praktycznie w każdym wskazanym punkcie.

Z jakich sklepów możesz zamawiać online?

Coraz więcej sklepów umożliwia robienie zakupów spożywczych online. Zanim jednak zdecydujesz się na taką formę zakupów, sprawdź, czy wybrany przez ciebie sklep oferuje taką możliwość. Może się okazać, że nawet jeśli sieć oferuje również opcję robienia zakupów online, nie każdy z jej punktów ma to w swojej ofercie. To, czy w danym sklepie jest możliwe robienie zakupów w formie click&collect i czy współpracuje on z firmą robiącą zakupy z pełnym dowozem, możesz łatwo sprawdzić na stronie tego sklepu lub dostarczyciela zamawianych produktów.

Jakie produkty są najchętniej kupowane w sklepach spożywczych online?

Jak się okazuje, najczęściej w ten sposób zamawiane są produkty z długim terminem przydatności do spożycia – w szczególności kasze, makarony oraz konserwy mięsne i warzywne. Chętnie wybierane są również produkty, które nie wymagają specjalnego traktowania w czasie przewozu (np. niskiej temperatury). Rzadziej są to świeże owoce i warzywa lub pieczywo. Online zamawia się także artykuły spożywcze, które trudno znaleźć na miejscu, w mniejszych sklepach osiedlowych. Przykładem mogą być produkty, jakie oferuje sklep ze zdrową żywnością. O wiele łatwiej dostać w ten sposób rzadkie przyprawy, marynowane owoce i warzywa lub specjalne pasty przyprawowe charakterystyczne m.in. dla dań kuchni orientalnych. W ten sposób o wiele łatwiej kupisz mniej popularne produkty używane w kuchni polskiej, np. nietypowe suszone zioła, marynaty, a także ciekawe odmiany owoców i warzyw.

Rób zakupy żywnościowe online, zbieraj punkty PAYBACK i oszczędzaj

Również zamawiając zakupy spożywcze online, możesz zbierać punkty PAYBACK . Zgromadzone na koncie punkty wykorzystasz na wiele sposobów. Punkty wymienisz na nagrody rzeczowe lub zakupy u partnerów stacjonarnych programu. Innym rozwiązaniem jest ich wymiana na vouchery o różnej wartości do wybranych sklepów PAYBACK.

Rozpocznij zbieranie °Punktów już teraz i nagradzaj się tak, jak lubisz!