Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na myprotein.pl

1 °P za 3 zł

Myprotein.pl oferuje najwyższej jakości suplementy sportowe po bezkonkurencyjnych cenach. Oferujemy niebywale bogatą gamę produktów, która obejmuje ponad 350 pozycji. W połączeniu z sensownymi cenami daje to ofertę, której ufają coraz większe rzesze zainteresowanych odżywkami klientów. Nasze główne linie produktowe to białko serwatkowe, witaminy, aminokwasy, oleje rybne, wyciągi ziołowe, akcesoria do ćwiczeń i wiele innych.Punkty nie będą naliczone w przypadku dokonania zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej sklepu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Najlepsze odżywki i suplementy na myprotein.pl

Myprotein.pl zasłynęło przede wszystkim z doskonałej jakości produktów wzbogacających dietę sportowców o niezbędne składniki. W szerokiej ofercie sklepu znaleźć można między innymi białko czy aminokwasy, liczne witaminy oraz inne preparaty do stosowania przed treningiem i po nim. Na stronie dostępne są również wspierające funkcje organizmu zioła czy olej rybny. A jako że każdemu z nas należy się czasem odrobina przyjemności, myprotein.pl oferuje specjalne przekąski, które nie zniweczą rezultatów wielu godzin spędzonych na siłowni.

Wśród produktów myprotein.pl znaleźć można również linie przeznaczone specjalnie dla określonych potrzeb żywieniowych, w tym dla wegan i wegetarian, osób na diecie bezglutenowej, unikających nabiału oraz preferujących żywność organiczną.

Aby odpowiednio przygotować preparaty podnoszące efektywność treningu, należy również zadbać o odpowiednie akcesoria do ich przyrządzenia i przechowywania. Je także znajdziesz na myprotein.pl!

Wygodne ubrania i akcesoria dla jeszcze przyjemniejszego treningu

Do udanego treningu konieczne są nie tylko odpowiednie suplementy, lecz także wygodny, doskonale prezentujący się strój. Idąc na siłownię, z pewnością warto wybrać jak najwygodniejsze rzeczy, nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować z niepowtarzalnego stylu. Z takiego właśnie założenia wychodzi myprotein.pl, oferując ubrania sportowe własnej marki. Wykonane z najlepszych materiałów i z największą dbałością o szczegóły z pewnością sprawią, że ćwiczenia będą znacznie przyjemniejsze.