Sklepy online

Wycieczki, hotele, miejsca noclegowe, loty

Zarezerwuj wymarzony hotel, wycieczkę lub lot w jednym z serwisów i zgarnij punkty, dzięki którym zdobędziesz extra nagrody, vouchery lub zakupy.

Jakie są najchętniej wybierane kierunki przez polskich turystów?

Polacy coraz chętniej podróżują nie tylko po kraju, lecz także po całym świecie. W ciągu ostatnich lat pokochali wybrzeże Morza Śródziemnego. Kraje takie jak Grecja, Francja czy Hiszpania są już im bardzo dobrze znane. Równie chętnie na wakacje wybierane są Włochy, Malta oraz Cypr. Także państwa leżące po południowej stronie tego akwenu budzą duże zainteresowanie. Niezwykle często wybierany jest Egipt, coraz więcej osób decyduje się też na pobyt w Tunezji czy Maroko. Oprócz tego sporym zainteresowaniem cieszą się kraje bałkańskie, m.in. Bułgaria, Chorwacja oraz otoczona tajemniczą aurą Rumunia. Co ciekawe, Polacy coraz częściej wybierają kierunki egzotyczne, które jeszcze kilka lat temu były praktycznie niedostępne. Chodzi tutaj o dalekie podróże do krajów azjatyckich, takich jak Laos, Wietnam czy Tajlandia.

Jak podróżować? Wycieczki organizowane przez biura podróży i nie tylko…

Cały czas jedną z chętniej wybieranych form podróżowania są wycieczki organizowane przez biura podróży. Na takie rozwiązanie decydują się przede wszystkim osoby, które nigdy wcześniej nie wyjeżdżały za granicę ani nie organizowały sobie samodzielnie wyjazdu. To także dobra propozycja dla tych, którym zależy na komforcie polegającym na tym, że nie muszą o nic się martwić, bo wszystko załatwiają za nich pracownicy biura. Takie wyjazdy mogą być kilku- lub kilkunastodniowe, często też w ich ramach można zdecydować się na dodatkowe wycieczki fakultatywne. Inną ciekawą formą wyjazdów jest tzw. city break. Polega to na kilku, a nawet kilkunastu krótszych wyjazdach (zamiast jednego dłuższego) do większych miast w celu poznania ich atrakcji. Ta forma podróżowania stała się bardzo popularna w momencie wprowadzenia na rynek tanich lotów oraz pojawienia się portali pozwalających na szybkie rezerwowanie miejsc w hotelach czy kwaterach prywatnych praktycznie w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki temu podróżowanie stało się tańsze, a co za tym idzie – bardziej dostępne dla większej liczby osób. Jeśli chcesz dobrze przygotować się do podróży zajrzyj do naszego poradnika turystycznego Ekstra.

Rezerwuj wycieczki i miejsca noclegowe z partnerami Programu PAYBACK

Dzięki portalom internetowym podróżowanie staje się jeszcze prostsze. Wśród naszych partnerów znajdziesz m.in. internetowe biura podróży i portale pośredniczące w rezerwacji miejsc hotelowych oraz kwater prywatnych. Sprawdź m.in. ofertę:

  • Booking.com;
  • Fly.pl;
  • eSky;
  • Hotels.com;
  • Travelist.

Korzystając z usług proponowanych przez naszych partnerów, zbierasz punkty PAYBACK. Pamiętaj, że aktywując kupony – oprócz punktów podstawowych zyskasz także bonusowe, które przybliżą cię do odbierania nagród przewidzianych dla uczestników Programu. Pamiętaj o tym, żeby przed rozpoczęciem transakcji zalogować się w serwisie lub aplikacji i dokładnie przeczytać warunki realizacji wybranego przez ciebie kuponu.

Zwiedzaj świat i oszczędzaj na podróżowaniu razem z PAYBACK

Kiedy już uzbierasz wystarczająco dużo punktów w czasie swoich zakupów związanych z podróżami, ale nie tylko, wejdź do zakładki „nagrody” w serwisie lub w aplikacji. Tam wymienisz punkty m.in. na produkty przydatne w czasie podróżowania. Nagrody są podzielone na przejrzyste kategorie, które ułatwią ci znalezienie tego, czego akurat potrzebujesz. Dzięki temu, że otrzymasz wybrany produkt w zamian za punkty, oszczędzisz na jego zakupie. Inną formą oszczędzania z PAYBACK jest skorzystanie z wymiany punktów na vouchery do wybranych partnerów Programu. Możesz też zdecydować się na wykorzystanie punktów do obniżenia rachunków za zakupy u stacjonarnych partnerów Programu.

Rozpocznij zbieranie °Punktów już teraz i nagradzaj się tak, jak lubisz!