Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakup biletów na eSky

1 °P za 3 zł

eSky.pl to platforma online pośrednicząca w zakupie biletów lotniczych ponad 650 linii, w tym przewoźników rejsowych, linii lokalnych oraz tanich linii lotniczych.

°Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie za zakup biletów lotniczych, z wyłączeniem biletów czarterowych.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Tanio i szybko z eSky.pl

Od dawna marzysz o wakacjach w Toronto, jednak sądzisz, że wymaga to ogromnych funduszy? A może chcesz zdecydować się na spontaniczny wyjazd do Paryża, ale martwisz się, że nie zdążysz zarezerwować wszystkich niezbędnych usług, w tym lotu i pobytu w hotelu? Przekonaj się, że Twoje obawy nie były słuszne! Z eSky.pl możesz odbyć podróż życia lub po prostu odpocząć od codziennego zgiełku. A wszystko to szybko i za niewygórowaną cenę. Wystarczy tylko wybrać lotnisko, z którego chcesz wylecieć, a także miejsce docelowe oraz datę, a eSky.pl pomoże Ci znaleźć najdogodniejsze dla Ciebie opcje. To tylko kilka kliknięć, za to efekty mogą Cię zaskoczyć.

Ciekawą opcją są również loty MultiLine, które pozwalają na odnalezienie podróży tańszych niż na jakiejkolwiek innej stronie, np. dzięki możliwości wyszukiwania połączeń pomiędzy liniami. Dla bardziej wymagających eSky.pl przygotowało też wirtualnego asystenta Google, który sprawnie poprowadzi ich przez proces rezerwacji.

Bezpieczne podróżowanie

ESky.pl oferuje swoim klientom wsparcie na każdym etapie podróży, nie tylko podczas dokonywania rezerwacji. Dlatego to doskonały wybór, nawet jeżeli planujesz podróż na koniec świata. Szczególnie korzystna jest możliwość wykupienia ubezpieczenia, w tym: od zaginięcia bagażu, zapewniającego zwrot kosztów leczenia za granicą, od następstw nieszczęśliwych wypadków czy rezygnacji z podróży.