Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na flixbus.pl

1 °P za 3 zł

Dzięki prostej metodzie składania rezerwacji i rosnącej każdego dnia ofercie, umożliwiamy milionom podróżnych odkrywanie świata za małe pieniądze. Jednocześnie nasze zielone autobusy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfortu oraz ochrony środowiska, stanowiąc wygodną i ekologiczną alternatywę dla podróży indywidualnych.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Liczne połączenia i prosta rezerwacja

Marzy Ci się podróż do Berlina, Wiednia, a może do Pizy? Dzięki flixbus.pl możesz odbyć taką wycieczkę w niezwykle atrakcyjnej cenie. Rezerwacji łatwo dokonasz na stronie flixbus.pl bądź w aplikacji mobilnej, a odwołasz ją lub zmienisz nawet na 15 minut przed godziną odjazdu autobusu. Liczne połączenia autobusowe przechodzą również przez mniejsze miejscowości, dzięki czemu z tanich podróży mogą korzystać nie tylko mieszkańcy dużych miast. Chcesz zdecydować się na daleką podróż, ale nie masz ochoty na spędzenie całego dnia w autobusie? Wybierz przejazd nocny, dzięki czemu za dnia zamiast z niecierpliwością oczekiwać dotarcia do punktu docelowego podróży, już będziesz cieszyć się jego atrakcjami. Flixbus.pl oferuje też możliwość wypożyczenia całego autokaru, w tym piętrowego, lub nieco mniejszego busa dla większych grup. Można niemal dowolnie wybrać miejsce odbioru pasażerów, a nawet zdecydować się na wynajęcie pojazdu wraz z kierowcą również w punkcie docelowym.

Komfort i technologia

Do udogodnień na flixbus.pl należy także najwyższy standard autobusów firmy. Przyjemną podróż zapewniają wygodne siedzenia, umożliwiające drzemkę np. w przypadku nocnych przejazdów. Ponadto jest też opcja korzystania z toalet, Wi-Fi oraz gniazdek elektrycznych, w których można naładować sprzęt elektroniczny.