Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z Qatar Airways

1 °P za 5 zł

Będąc jedną z największych i najbardziej doświadczonych globalnych linii lotniczych, możesz być pewny, że bezpiecznie zabierzemy Cię w Twoją następną podróż.

Odkryj najnowsze oferty i zaplanuj kolejną podróż.

Wybierz się w niezapomnianą podróż na Seszele – to niesamowite miejsce z białymi piaszczystymi plażami, lazurową wodą i imponującym życiem morskim. Podróż odbędziesz na pokładzie naszego Boeinga 787 Dreamliner, jednego z najbardziej ekologicznych samolotów w naszej flocie.

Zarezerwuj lot na Bali z Qatar Airways, aby doświadczyć indonezyjskiej różnorodności i odkryć najlepsze miejsca do surfowania i nurkowania na świecie

Zarezerwuj lot do Bangkoku na pokładzie Qatar Airways i odkryj duchową, gospodarczą i kulturową stolicę Tajlandii, w której zabytkowe buddyjskie świątynie sąsiadują z imponującymi wieżowcami.


i wiele innych ciekawych miejsc...

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.