Zbieraj °Punkty PAYBACK rezerwując wycieczki na fly.pl

1 °P za 2 zł

Fly.pl to internetowe biuro podróży, oferujące starannie dobraną ofertę wiodących organizatorów podróży, linii lotniczych oraz hoteli.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Bezpieczne podróżowanie? Sprawdź ofertę Fly.pl

Niezależnie od tego, czy masz już ustalony kierunek lotu, czy dopiero szukasz inspiracji na wakacje, u naszego partnera na pewno znajdziesz coś dla siebie. Fly.pl to internetowe biuro podróży, w którym przejrzysz i wykupisz oferty największych firm turystycznych. Dzięki temu o wiele łatwiej wybierzesz miejsce, gdzie spędzisz idealne wakacje ze swoją rodziną.

Możesz także liczyć na fachowe doradztwo pracowników. Pomogą oni wybrać kraj, miasto, a nawet hotel. Wskażą też, co warto zobaczyć w wybranym przez ciebie regionie.

Podróżuj bez granic i zbieraj °Punkty w Programie PAYBACK

Podróżowanie z Fly.pl ma jeszcze więcej zalet. Kiedy wykupujesz wycieczki i pobyty w hotelach za pośrednictwem naszego partnera, na twoim koncie pojawiają się kolejne °Punkty PAYBACK. Za każde wydane 2 zł otrzymasz 1 °Punkt. Pamiętaj o tym, aby aktywować kupony dostępne w naszym serwisie lub aplikacji PAYBACK. Dzięki nim otrzymasz więcej °Punktów i w ten sposób przybliżysz się do odebrania wybranej nagrody w Programie. Może to być np. gadżet przydatny w czasie wojaży lub voucher do jednego z naszych partnerów. Do wyboru masz jedną z wielu nagród rzeczowych, które podzielone są na przejrzyste kategorie. °Punkty wymienisz zarówno na stronie, jak i w aplikacji.

Zebrane przez siebie °Punkty PAYBACK możesz wykorzystać do obniżenia rachunków za zakupy u naszych partnerów stacjonarnych, np. podczas kupowania prowiantu w drodze na wymarzony urlop.