Zbieraj °Punkty PAYBACK rezerwując wycieczki na fly.pl

1 °P  za 2 zł

Bezpieczne podróżowanie? Sprawdź ofertę Fly.pl

Niezależnie od tego, czy masz już ustalony kierunek lotu, czy dopiero szukasz inspiracji na wakacje, u naszego partnera na pewno znajdziesz coś dla siebie. Fly.pl to internetowe biuro podróży, w którym przejrzysz i wykupisz oferty największych firm turystycznych. Dzięki temu o wiele łatwiej wybierzesz miejsce, gdzie spędzisz idealne wakacje ze swoją rodziną.

Możesz także liczyć na fachowe doradztwo pracowników. Pomogą oni wybrać kraj, miasto, a nawet hotel. Wskażą też, co warto zobaczyć w wybranym przez ciebie regionie.

Podróżuj bez granic i zbieraj °Punkty w Programie PAYBACK

Podróżowanie z Fly.pl ma jeszcze więcej zalet. Kiedy wykupujesz wycieczki i pobyty w hotelach za pośrednictwem naszego partnera, na twoim koncie pojawiają się kolejne °Punkty PAYBACK. Za każde wydane 2 zł otrzymasz 1 °Punkt. Pamiętaj o tym, aby aktywować kupony dostępne w naszym serwisie lub aplikacji PAYBACK. Dzięki nim otrzymasz więcej °Punktów i w ten sposób przybliżysz się do odebrania wybranej nagrody w Programie. Może to być np. gadżet przydatny w czasie wojaży lub voucher do jednego z naszych partnerów. Do wyboru masz jedną z wielu nagród rzeczowych, które podzielone są na przejrzyste kategorie. °Punkty wymienisz zarówno na stronie, jak i w aplikacji.

Zebrane przez siebie °Punkty PAYBACK możesz wykorzystać do obniżenia rachunków za zakupy u naszych partnerów stacjonarnych, np. podczas kupowania prowiantu w drodze na wymarzony urlop.