Sklepy online

Jedzenie na dowóz

Sprawdź w jakich restauracjach możesz zamawiać jedzenie z dowozem i zgarniać dodatkowe punkty PAYBACK.

Chcesz szybko i pysznie zjeść? Zamów jedzenie z dowozem!

Z pewnością niejednokrotnie miałeś ochotę coś zjeść, ale przygotowanie potrawy zajęłoby zbyt dużo czasu. Rozwiązaniem może być zamówienie jedzenia online z dowozem do domu. Jak się okazuje, to bardzo popularny sposób. Jest to możliwe głównie dzięki temu, że coraz więcej restauracji tworzy własne systemy zamawiania jedzenia online, a nawet specjalne aplikacje, które umożliwiają złożenie zamówienia za pośrednictwem telefonu lub tabletu.

Możesz to także zrobić, korzystając z aplikacji PAYBACK. W ten sam sposób zamówisz jedzenie online z z restauracji dostępnych w Programie. Korzystanie z tej opcji daje ci wiele możliwości. Możesz m.in. wybrać godzinę dostawy, swoje ulubione dodatki, a nawet wysłać dodatkowe wiadomości, np. gdy chcesz, aby na pizzy nie było określonych składników.

Jakie rodzaje potraw są najchętniej zamawiane z dowozem do domu?

Jedzenie na dowóz sprawia, że wiele osób decyduje się na próbowanie nowych potraw kuchni z innych krajów świata. Jak jednak pokazują różnorodne analizy, niektóre dania są chętniej zamawiane niż inne. Doskonały przykładem może być tutaj kuchnia włoska i królowa wśród potraw na dowóz – pizza. To właśnie włoskie jedzenie jest jednym z częściej zamawianych z restauracji. Oprócz tego zamawiający chętnie wybierają różnego rodzaju zapiekanki makaronowe. Oczywiście nie są to tak duże ilości, jak w przypadku pizzy.

Jedzenie z możliwością zamówienia online to także dania kuchni azjatyckiej. Potrawy orientalne, podobnie jak te z kuchni włoskiej, są bardzo chętnie zamawiane. Wiele osób decyduje się na dania chińskie – dość dobrze znane i lubiane w naszym kraju. Jednak również kuchnie innych krajów, takich jak Korea, Japonia, Tajlandia czy Laos, są coraz chętniej wybierane, szczególnie przez osoby szukające nowych smaków. W tym przypadku chętnie wybierane są przede wszystkim makarony i ryże przygotowywane na różne sposoby np. zasmażane z warzywami lub owocami morza. Sporym zainteresowaniem cieszą się także dania kuchni indyjskiej, tureckiej oraz marokańskiej.

Chcesz spróbować czegoś nowego? Przejrzyj oferty firm specjalizujących się w dowozach jedzenia

Zastanawiasz się, gdzie zamówić jedzenie online, ale nie znasz restauracji znajdujących się w twojej okolicy? Wybierz ofertę serwisów specjalizujących się w pośredniczeniu w zamawianiu jedzenia. Przykładem mogą być tutaj nasi partnerzy, tacy jak np. Pyszne.pl. Na stronach i w aplikacjach tego typu znajdziesz nie tylko pełną ofertę danej restauracji, lecz także opinie osób, które już jadły serwowane tam potrawy. Dzięki temu z łatwością ocenisz, czy warto zamówić posiłki w wybranym miejscu.

Zamawiaj jedzenie online, zbieraj punkty PAYBACK i oszczędzaj na zakupach

Pamiętaj o tym, że zamawiając jedzenie u partnerów Programu PAYBACK, możesz oszczędzać na wiele sposobów. Składanie zamówień zarówno w restauracji, jak i u dostawców zawsze rozpoczynaj w naszym serwisie lub aplikacji PAYBACK. Dzięki temu za każdym razem na twoje konto wpłyną punkty, jeśli aktywujesz kupon zyskasz więcej punktów. Za ich pomocą możesz późnej m.in. obniżać rachunki u naszych partnerów. Zebrane punkty wymienisz też na atrakcyjne nagrody rzeczowe dostępne zarówno w serwisie, jak i w aplikacji. Wśród nagród przewidzianych dla uczestników Programu są również vouchery do m.in. sklepów odzieżowych, jubilerskich, serwisów sprzedażowych, a także serwisów streamingowych.

Rozpocznij zbieranie °Punktów już teraz i nagradzaj się tak, jak lubisz!