Zbieraj °Punkty PAYBACK za zamówienia na Pyszne.pl

1 °P za 3 zł

Pyszne.pl to największa w Polsce platforma internetowa pośrednicząca w zamawianiu jedzenia online z ponad 6 000 restauracji.

W przypadku korzystania z urządzenia mobilnego, po kliknięciu w przycisk „Do sklepu” zostaniesz przekierowany do instalacji aplikacji mobilnej Pyszne.pl bądź zostanie uruchomiona aplikacja mobilna Pyszne.pl zainstalowana na Twoim urządzeniu mobilnym. Po złożeniu zamówienia w aplikacji mobilnej, punkty zostaną naliczone.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Pyszne.pl – najlepsze jedzenie na wyciągnięcie ręki

Portal współpracuje z restauracjami, które umożliwiają zamawianie jedzenia na wynos. Dzięki temu za każdym razem można spróbować innego dania – raz może to być kuchnia chińska, innym razem włoska. Nie brakuje też polskich przysmaków. Pyszne to także sprawdzona metoda na zbieranie °Punktów PAYBACK kiedy chcemy zamówić okazjonalnie coś do jedzenia, np. pizzę kiedy jest Międzynarodowy Dzień Pizzy. Możliwość zapłacenia za jedzenie online to wygoda i komfort, które przyspieszają i ułatwiają proces całego zamówienia. Istnieje także możliwość zapłaty gotówką przy odbiorze. Wystarczy znaleźć restaurację w swoim mieście, sprawdzić jej ofertę i złożyć zamówienie, by po krótkim czasie cieszyć się smakiem pysznych potraw.

Jak zamówić jedzenie z pyszne.pl?

Pyszne.pl to wygoda zamawiania jedzenia – możesz je zamówić dosłownie z każdego miejsca, w jakim się znajdziesz. Nie potrzebujesz też komputera, gdyż portal oferuje możliwość składania zamówień przez aplikację. Jak zatem złożyć zamówienie? W pierwszej kolejności podaje się adres dostawy. Następnie należy wybrać restauracje w okolicy, której oferta jest najbardziej interesująca i zamówić wybrane dania. Kolejny krok to finalizacja zamówienia – podanie dokładnego adresu oraz wskazanie sposobu zapłaty. Teraz wystarczy tylko poczekać na dostawę. Wybór najlepszej oferty ułatwią też filtry, jakie oferuje portal. Można np. wyszukać lokal najlepiej oceniany, bądź specjalizujący się w określonym gatunku kuchni, lub taki który oferuje najniższe ceny.