Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z TUI

1 °P  za 3 zł

TUI.pl – co oferuje i jak działa?

TUI.pl ma w swojej ofercie propozycje uwzględniające różne formy wypoczynku. Tym, co przekonuje klientów do wybrania wakacji z TUI, są wysokie standardy obsługi i staranny dobór partnerów gwarantujący bezpieczeństwo. Filtry wyszukiwania dostępne na stronie znacznie ułatwiają znalezienie interesujących Cię propozycji, które następnie szybko zarezerwujesz. Co ciekawe, dzięki TUI możesz wykupić nie tylko wakacje czy krótki pobyt w danym miejscu, lecz także zabukować bilety czarterowe, a nawet wynająć samochód. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, na jaką wycieczkę się wybrać, z pewnością pomoże ci mobilny katalog TUI. Dzięki niemu znajdziesz ciekawe pomysły na wakacyjną podróż. Pomocnym narzędziem jest też aplikacja mobilna z łatwym systemem przeglądania ofert, pozwalającym sprawdzać je na bieżąco. Warto pamiętać, że konkretne wycieczki można zarezerwować nie tylko przez stronę, ale także telefonicznie lub w biurach, które znajdują się w wielu miastach w Polsce.

Szereg korzyści dla użytkowników

Na stronie TUI.pl znajdziesz nie tylko wiele fantastycznych ofert wycieczkowych, lecz także moc inspiracji. Sprawdź, jakie są najpopularniejsze hotele oraz polecane kierunki. Na TUI.pl bardzo często pojawiają się też atrakcyjne zniżki. Warto zajrzeć do „Kalendarza niskich cen” lub działu „Last minute”. Często są oferowane rabaty na wycieczki fakultatywne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, TUI.pl oferuje także kupony wakacyjne na okaziciela. To świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Możesz go wręczyć jako upominek z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy świąt Bożego Narodzenia.