Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z TUI

1 °P za 3 zł

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizuje wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskuje zaufanie milionów Klientów na całym świecie. Posiada własne sieci hoteli, linie lotnicze oraz agencje turystyczne, które w profesjonalny sposób dbają o Klienta w miejscu wypoczynku.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

TUI.pl – co oferuje i jak działa?

TUI.pl ma w swojej ofercie propozycje uwzględniające różne formy wypoczynku. Tym, co przekonuje klientów do wybrania wakacji z TUI, są wysokie standardy obsługi i staranny dobór partnerów gwarantujący bezpieczeństwo. Filtry wyszukiwania dostępne na stronie znacznie ułatwiają znalezienie interesujących Cię propozycji, które następnie szybko zarezerwujesz. Co ciekawe, dzięki TUI możesz wykupić nie tylko wakacje czy krótki pobyt w danym miejscu, lecz także zabukować bilety czarterowe, a nawet wynająć samochód. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, na jaką wycieczkę się wybrać, z pewnością pomoże ci mobilny katalog TUI. Dzięki niemu znajdziesz ciekawe pomysły na wakacyjną podróż. Pomocnym narzędziem jest też aplikacja mobilna z łatwym systemem przeglądania ofert, pozwalającym sprawdzać je na bieżąco. Warto pamiętać, że konkretne wycieczki można zarezerwować nie tylko przez stronę, ale także telefonicznie lub w biurach, które znajdują się w wielu miastach w Polsce.

Szereg korzyści dla użytkowników

Na stronie TUI.pl znajdziesz nie tylko wiele fantastycznych ofert wycieczkowych, lecz także moc inspiracji. Sprawdź, jakie są najpopularniejsze hotele oraz polecane kierunki. Na TUI.pl bardzo często pojawiają się też atrakcyjne zniżki. Warto zajrzeć do „Kalendarza niskich cen” lub działu „Last minute”. Często są oferowane rabaty na wycieczki fakultatywne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, TUI.pl oferuje także kupony wakacyjne na okaziciela. To świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Możesz go wręczyć jako upominek z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy świąt Bożego Narodzenia.