Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z Exim Tours

1 °P za 3 zł

Exim Tours jest jednym z najbardziej popularnych biur podróży w Polsce, należy do niemieckiego koncernu DER Touristik Group. Od kilkunastu lat organizuje wakacje w Polsce i za granicą.


Skupia się przede wszystkim na najbardziej popularnych kierunkach wakacyjnych takich jak Turcja, Egipt, Bułgaria, Majorka, Malta ale w ofercie znajdziemy także wycieczki do egzotycznych krajów np. na Dominikanę, Malediwy czy do Meksyku. W ofercie znajdują się także wyjazdy zimowe w góry np. do Francji, Włoch, Szwajcarii.


Oferty są bardzo różnorodne bo jako jedno z nielicznych biur podróży posiada tzw. ofertę szytą na miarę – klient sam może zdecydować jakie wakacje mu najbardziej odpowiadają – np. wybiera liczbę dni, opcję wyżywienia a także rodzaj dojazdu – własny lub samolotem. Klient może także zakupić same bilety.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.