Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na omio.com

1 °P za 3 zł

Naszym zadaniem w Omio jest ułatwienie Ci znalezienia najtańszych, najszybszych i najlepszych możliwości podróży pociągiem, autobusem i samolotem do tysięcy miast oraz mniejszych miejscowości na terenie Europy. Dzięki nam oszczędzasz czas i pieniądze.*Liczba punktów PAYBACK przyznawanych w ramach transakcji obliczana jest wyłącznie na podstawie ceny biletu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Podróżowanie w najlepszych cenach

Uważasz, że podróżowanie, szczególnie za granicę, musi być drogie? Skorzystaj z propozycji omio.com i przekonaj się, że to nieprawda! Na stronie znajdziesz najtańsze połączenia nie tylko pomiędzy największymi miastami, lecz także mniejszymi miejscowościami. Strona wyszukuje bowiem rozmaite środki transportu. Możesz znaleźć tam trasy autobusów, pociągów czy odpowiednie loty i cieszyć się najszybszym dojazdem w najlepszej cenie! Masz swój ulubiony środek transportu lub, przeciwnie, unikasz przejazdów jednym z nich? Strona omio.com może pokazać ci różne opcje, spośród których wybierzesz tę najdogodniejszą dla siebie.

Nie tylko wyszukiwarka

Omio.com to coś więcej niż tylko wyszukiwarka. To także twój asystent podróży! Skontaktuj się z portalem i uzyskaj odpowiedzi na nurtujące cię pytania, aby twój wyjazd stał się jeszcze łatwiejszy do zrealizowania. Nie masz pewności, czy możesz podróżować ze swoim zwierzakiem? Wielu partnerów portalu z pewnością ci na to pozwoli, a omio.com wskaże ci, którego z nich powinieneś wybrać. Chcesz mieć pewność, że z lotniska szybko dostaniesz się do hotelu? Wynajmij transfer za pośrednictwem naszego partnera.

Platforma omio.com odpowie również na wiele innych twoich potrzeb. Preferujesz tradycyjne bilety papierowe? A może idziesz z duchem czasu i wolisz ich wersję elektroniczną? Wybierz opcję najdogodniejszą dla siebie i wyrusz w wymarzoną podróż. Stronę tworzą osoby pełne pasji do podróżowania, więc doskonale znają potrzeby swoich klientów. To właśnie dlatego warto zaufać omio.com.