Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z Empik.com

1 °P za 5 zł

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i lubianych polskich marek. Koncentrujemy się na pasjach oraz zainteresowaniach Polaków – nasza oferta inspiruje i podpowiada, jak ciekawie spędzić czas. Nieważne czy lubisz czytać książki, słuchać muzyki, oglądać filmy, pasjonują Cię planszówki, uwielbiasz podróżować, pielęgnujesz przydomowy ogródek lub wciągnęła Cię piłka nożna albo jesteś wielbicielem letnich festiwali muzycznych – u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Możesz wybierać spośród ponad 2 milionów produktów oraz biletów na tysiące wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych, sportowych w całej Polsce.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Rozwijaj swoje pasje wraz z Empikiem

Program PAYBACK ponownie łączy swoje siły z Empikiem. Dzięki temu zyskujesz możliwość zbierania °Punktów w czasie zakupów w jednym z największych sklepów internetowych. Do wyboru masz ponad dwa miliony produktów z najróżniejszych kategorii. Oprócz szerokiej oferty zawierającej książki, muzykę czy filmy, w Empiku znajdziesz również gry planszowe, audiobooki, e-booki, a także szereg artykułów do domu i ogrodu. Dzięki temu możesz rozwijać inne swoje pasje, np. modelarstwo, sport lub ogrodnictwo. Znajdziesz tutaj też szereg produktów, które mogą okazać się idealnymi prezentami dla bliskich i znajomych w różnym wieku. Jako uczestnik Programu możesz także wymienić zgromadzone °Punkty PAYBACK na kartę podarunkową Empik.

Wygodne zamawianie i odbieranie produktów ze sklepu internetowego Empik

Oferta naszego partnera to nie tylko ogromna ilość produktów, lecz także szereg udogodnień dla klientów. Prezentowany na stronie towar możesz zamawiać wygodnie z domu i odbierać w taki sposób, jaki najbardziej ci odpowiada – w salonie, w punkcie lub poprzez dostawę firmą kurierską. Ciekawą propozycją jest także skorzystanie z możliwości rezerwacji produktu na stronie i odbiór w salonie jeszcze tego samego dnia. Zobacz również jak działa Empik Premium.

Pamiętaj, że jeżeli chcesz, aby °Punkty PAYBACK zostały poprawnie naliczone, zakupy musisz rozpocząć od wizyty na stronie Programu. Aktywuj tam kupony, jeśli są dostępne, a następnie przejdź na stronę odpowiedniego partnera. Otrzymasz 1 °Punkt za każde wydane 5 zł w sklepie Empik. Pamiętaj, że robiąc zakupy przez aplikację Empik środki nie zostaną naliczone.