Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z Empik.com

1 °P  za 5 zł

Rozwijaj swoje pasje wraz z Empikiem

Program PAYBACK ponownie łączy swoje siły z Empikiem. Dzięki temu zyskujesz możliwość zbierania °Punktów w czasie zakupów w jednym z największych sklepów internetowych. Do wyboru masz ponad dwa miliony produktów z najróżniejszych kategorii. Oprócz szerokiej oferty zawierającej książki, muzykę czy filmy, w Empiku znajdziesz również gry planszowe, audiobooki, e-booki, a także szereg artykułów do domu i ogrodu. Dzięki temu możesz rozwijać inne swoje pasje, np. modelarstwo, sport lub ogrodnictwo. Znajdziesz tutaj też szereg produktów, które mogą okazać się idealnymi prezentami dla bliskich i znajomych w różnym wieku. Jako uczestnik Programu możesz także wymienić zgromadzone °Punkty PAYBACK na kartę podarunkową Empik.

Wygodne zamawianie i odbieranie produktów ze sklepu internetowego Empik

Oferta naszego partnera to nie tylko ogromna ilość produktów, lecz także szereg udogodnień dla klientów. Prezentowany na stronie towar możesz zamawiać wygodnie z domu i odbierać w taki sposób, jaki najbardziej ci odpowiada – w salonie, w punkcie lub poprzez dostawę firmą kurierską. Ciekawą propozycją jest także skorzystanie z możliwości rezerwacji produktu na stronie i odbiór w salonie jeszcze tego samego dnia. Zobacz również jak działa Empik Premium.

Pamiętaj, że jeżeli chcesz, aby °Punkty PAYBACK zostały poprawnie naliczone, zakupy musisz rozpocząć od wizyty na stronie Programu. Aktywuj tam kupony, jeśli są dostępne, a następnie przejdź na stronę odpowiedniego partnera. Otrzymasz 1 °Punkt za każde wydane 5 zł w sklepie Empik. Pamiętaj, że robiąc zakupy przez aplikację Empik środki nie zostaną naliczone.