Empik Premium – jakie korzyści daje?

Strona głównaPAYBACK EkstraPorady zakupowe w sklepach online ● Empik Premium

Sieć salonów Empik oferuje m.in.: bestsellerowe pozycje książkowe, dobre filmy, bilety na wydarzenia kulturalne, gadżety biurowe i mnóstwo pomysłów na prezenty. Jeśli często zaglądasz do sklepu stacjonarnego lub regularnie kupujesz coś przez stronę Empik.com, rozważ skorzystanie z usługi Empik Premium.

Dzięki temu dostaniesz atrakcyjne zniżki, do których nie mają dostępu nawet posiadacze karty stałego klienta. Jest to usługa abonamentowa dostępna w różnych wariantach cenowych. Pamiętaj, że tylko podczas zakupów na empik.com zbierasz punkty PAYBACK.

Czym jest usługa Empik Premium? Kto może z niej skorzystać?

Usługa Empik Premium to coś więcej niż karta stałego klienta, która daje dostęp do niektórych promocji lub umożliwia zbieranie punktów i ich wymianę na kupony rabatowe. Jest to specjalny abonament, dzięki któremu zaoszczędzisz na zakupie książek, dostawie kurierskiej czy biletach na koncerty i wydarzenia kulturalne. Jeśli chcesz korzystać z tych możliwości, wybierz jeden spośród trzech okresów rozliczeniowych:

 • 1 miesiąc za 9,99 zł;
 • 6 miesięcy za 39,99 zł;
 • 12 miesięcy za 49,99 zł.

Usługę możesz aktywować przez stronę internetową lub w aplikacji mobilnej. Jeśli nie jesteś zdecydowany, czy Empik Premium jest rzeczywiście dla Ciebie, aktywuj Empik Premium Free – bezpłatny wariant, dzięki któremu dostaniesz – bez opłaty abonamentowej – dostęp do 1000 tytułów na platformie Empik GO, 25% zniżki na usługi w Empik Foto, a także darmową dostawę do salonów i punktów odbioru, jeśli wartość Twojego zamówienia wynosi przynajmniej 80 zł. Jeśli będziesz chciał skorzystać z innych promocji, możesz w każdej chwili aktywować usługę Empik Premium na dowolnie wybrany okres.

Empik Premium to idealny produkt dla każdego, kto regularnie korzysta z sieci sklepów Empik, dużo zamawia przez stronę internetową i przynajmniej kilka razy w roku kupuje bilety na koncerty czy inne wydarzenia kulturalne. Sprawdź, na jakie zniżki możesz liczyć! Warto zaznaczyć, że usługa Empik Premium nie jest premiowana dodatkowymi punktami PAYBACK, natomiast zakupy na empik.com już tak.

Sprawdź aktualną gazetkę empik >>

Jakie korzyści daje Empik Premium?

Usługa Empik Premium wiąże się z niewielką opłatą abonamentową, ale daje masę korzyści. Jako uczestnik tego ekskluzywnego programu:

 • Skorzystasz z bezpłatnej dostawy kurierskiej i do punktów odbioru, jeśli wartość Twojego zamówienia wyniesie przynajmniej 40 zł. Dostawa do salonów będzie bezpłatna bez względu na wydaną kwotę.
 • Otrzymasz 15% zniżki w salonach na muzykę, książki, zabawki i artykuły papiernicze.
 • Jeśli okażesz kod Klienta w aplikacji, dostaniesz 50% zniżki na drugą książkę.
 • Jeśli robisz zakupy przez internet (przez stronę internetową lub aplikację), możesz liczyć na 20% zniżki na wybrane produkty.
 • Otrzymasz dostęp do wyjątkowych promocji na wydarzenia kulturalne.
 • Bezpłatnie skorzystasz z platformy Empik GO, na której znajduje się ponad 15 tys. audiobooków, e-booków i podcastów.
 • Możesz liczyć nawet na 35% rabatu na oferty Empik Foto.
 • Dostaniesz stałą zniżkę w wysokości 30% na klasyczne kawy i herbaty w Costa Coffee.
 • Zapłacisz 20% mniej za bilet do Multikina.

Sprawdź: od teraz możesz zbierać punkty PAYBACK Lidl online >>

Jak kupować taniej w Empiku dzięki karcie PAYBACK?

Empik Premium to nie jedyny sposób, aby oszczędzić na zakupach w salonach Empik. Takie możliwości daje również karta PAYBACK. Zastanawiasz się, jak zrobić dzięki niej tańsze zakupy w Empiku? To bardzo proste:

 • Zbieraj punkty PAYBACK, regularnie kupując w partnerskich sklepach internetowych lub stacjonarnych. Aby szybciej zbierać punkty, korzystaj z kuponów promocyjnych, dzięki którym na jednej transakcji możesz zyskać nawet 10, czy 20 razy więcej punktów. Regularnie sprawdzaj zakładkę z kuponami na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej Programu.
 • Zgromadzone punkty wymień na kartę podarunkową do wykorzystania w sklepie internetowym Empik. Dostępne są vouchery o wartości 25 zł (2750 pkt), 50 zł (5500 pkt) lub 100 zł (11 000 pkt).
 • Zrób zakupy na stronie empik.com i przejdź do płatności. W odpowiednim miejscu wpisz numer swojego kodu rabatowego. Jeśli bon nie pokrywa całej wartości Twojego koszyka, po prostu obniża Twój rachunek.

Jak kupować w Empiku i zbierać punkty PAYBACK?

Za każde zakupy na Empik.com możesz zgarnąć kolejne punkty PAYBACK. Aby to zrobić:

● Wejdź na stronę Empik.com za pośrednictwem witryny lub aplikacji PAYBACK i w jej górnej części znajdź zakładkę „Sklepy online”. Wyszukaj i stuknij w ikonkę Empik, a następnie kliknij czerwony przycisk „Wchodzę”. Tylko w taki sposób punkty będą mogły poprawnie zapisać się na Twoim koncie. Jeżeli w danym momencie jest dostępny kupon, to wcześniej aktywuj go i przejdź do zakupów.

Kup wybrane produkty i zbieraj punkty, które możesz wymienić np. na voucher do wykorzystania w sieciach Empik.

Przeczytaj, jak kupowac na AliExpress i na co uważać? >>

Najważniejsze informacje w tym artykule

 • Czym jest usługa Empik Premium i ile kosztuje.
 • Jakie zniżki można otrzymać w ramach usługi Empik Premium.
 • Jak oszczędzać w sieci Empik dzięki karcie PAYBACK – pomogą w tym vouchery, które dostaniesz w zamian za zgromadzone punkty.
 • Jak kupować na Empik.com i zbierać punkty PAYBACK.