Zdobądź kod na seans do Multikina z kartą PAYBACK

Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Tańsze bilety do kina

Współpraca Multikina i PAYBACK zaowocowała akcją, która zachwyci wszystkich kinomanów. W każdy poniedziałek możesz obejrzeć kinowe hity w promocyjnej cenie. Jedynym warunkiem jaki musisz spełnić jest posiadanie zarejestrowanej karty PAYBACK.

Z kartą PAYBACK możesz planować wyjścia do kina i czerpać z tego korzyści. Każde wydane 2 zł w Multikinie to 1 punkt na twoim koncie. Oprócz tego czekają na ciebie specjalne kody rabatowe, dzięki którym za poniedziałkowy seans zapłacisz tylko 14,90 zł lub otrzymasz bilet za 1490°P. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy kilka prostych kroków.

Ile kosztują bilety do kina?

Ceny biletów do kina zależą od wielu czynników. W większym mieście za seans w multipleksie zapłacisz 20–40 zł, podczas gdy w mniejszych miejscowościach i kameralnych kinach studyjnych będzie to kosztowało nawet mniej niż 20 zł. Koszt wypadu do kina różni się też w zależności od dnia tygodnia – w weekendy bilety są o kilka, a czasami kilkanaście złotych droższe niż w dni robocze. Najwięcej kosztują seanse w technologii 3D lub 4DX – tu cena przekracza 40 zł.

Cena biletów w multipleksie w tygodniu
Cena biletów w multipleksie w weekend
Cena biletów w kinie studyjnym w tygodniu
Cena biletów w kinie studyjnym w weekend
Cena biletu na seans w nowoczesnej technologii
19–25 zł
25–39 zł
16–20 zł
20–25 zł
40–50 zł

Jeśli już wiesz, ile kosztują bilety do kina w twoim mieście, sprawdź, gdzie szukać promocyjnych ofert. Zazwyczaj kina w wybrany dzień oferują tanie bilety lub mają korzystne ceny dla posiadaczy kart lojalnościowych. Uczestnicy Programu PAYBACK mogą otrzymać kod promocyjny do wykorzystania w Multikinie w każdy poniedziałek.

Kod na tańszy bilet do kina – jak go zdobyć?

Jeśli masz zarejestrowaną kartę PAYBACK, możesz otrzymać kupon do Multikina, dzięki któremu obejrzysz dowolny poniedziałkowy seans za jedyne 14,90 zł. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy kilka prostych kroków:

 • Wejdź na stronę https://poniedzialki.payback.pl/.
 • Podaj numer swojej karty PAYBACK.
 • Wybierz liczbę kodów (1 lub 2).
 • Zapoznaj się z regulaminem promocji PAYBACKOWE poniedziałki i zaakceptuj go.
 • Naciśnij przycisk „Generuj” i odbierz swój kod na tanie bilety do Multikina.
 • Pokaż kod w kasie kina.

Najszybszym sposobem na zarejestrowanie karty PAYBACK jest pobranie aplikacji. Rejestracji dokonasz także z poziomu aplikacji. Tutaj podajemy szczegółową instrukcję -> jak zarejestrować kartę PAYBACK. Cała operacja zajmie kilka minut i możesz cieszyć się tańszymi biletami na seanse:)

Multikino – tańsze bilety i promocje

Multikino organizuje wiele akcji promocyjnych na tańsze bilety. Wystarczy wspomnieć „Bueno czwartki” – kody z 3 opakowań batonika Kinder Bueno można było wymienić na bilet na czwartkowy seans w cenie 10 zł.

PAYBACKOWE poniedziałki to jedna z wielu propozycji dla kinomanów. Multikino kusi promocjami studentów, którzy korzystają z Allegro Smart. Rodziny z dziećmi mogą liczyć na atrakcyjne zniżki z kartą „Rodzina do kina”. Posiadacze karty Mastercard z kolei zyskują darmowe bilety w zamian za określoną liczbę transakcji.

PAYBACK dba o kinomanów kompleksowo. Nie tylko rozdaje kody na tańsze bilety do Multikina, lecz także umożliwia wymianę punktów na darmową wejściówkę. Wystarczy mieć na swoim koncie 1490°P – taką ilość zdobędziesz szybko np. poprzez regularne tankowanie na stacji bp Polska i zakupy spożywcze w hipermarketach Kaufland.

Sprawdź aktualny repertuar w Multikinie.

Bilet do kina dla dwojga

Seans filmowy to świetny element randki lub towarzyskiego spotkania. Dlatego warto zabrać ze sobą ukochaną osobę, przyjaciela lub przyjaciółkę i wspólnie poczuć magię kina. Podwójne wejściówki nie muszą być drogie – wystarczy, że skorzystasz z promocji PAYBACKOWE poniedziałki.

Jeśli jesteś uczestnikiem Programu PAYBACK, przysługują ci 2 kody w tygodniu (tzn. od poniedziałku do niedzieli). Za 2 bilety zapłacisz wówczas niecałe 30 zł. Zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na smaczny zestaw barowy lub romantyczną kolację po seansie.

Darmowe wejściówki do kina dzięki punktom PAYBACK

Dzięki punktom PAYBACK możesz otrzymać darmowe bilety do Multikina. Każde 1490°P to jeden bilet na wybrany poniedziałkowy seans. Aby go zdobyć, musisz tylko aktywnie zbierać punkty. Wystarczy, że:

 • regularnie robisz zakupy w partnerskich sklepach stacjonarnych i online;
 • korzystasz z kuponów promocyjnych i zgarniasz dodatkowe punkty;
 • korzystasz z aplikacji mobilnej PAYBACK, która daje ci dostęp do większej liczby promocji;
 • regularnie tankujesz paliwo na stacji bp Polska;
 • zamawiasz jedzenie przez portal Pyszne.pl i korzystasz z innych usług partnerów Programu.

Kiedy są tanie bilety do kina dla licealistów, studentów i seniorów?

Licealiści, studenci i seniorzy mogą liczyć na tańsze bilety do kina. Uczniom przysługują ulgowe wejściówki, które są o kilka złotych tańsze niż normalne. Podstawą do zniżki jest ważna legitymacja szkolna, którą zazwyczaj trzeba okazać przy kasie i przy kontroli biletów bezpośrednio przed wejściem na salę. Na podobnych zasadach przyznawana jest zniżka dla studentów – legitymacja studencka daje prawo do zakupu ulgowego biletu. Poza tym Multikino oferuje tańsze bilety studentom, którzy mają Allegro Smart.

Seniorzy także mogą liczyć na zniżki. Tu wystarczy dowód tożsamości z datą urodzenia lub specjalna karta seniora uprawniająca do zniżek w instytucjach kultury. Kinomani starszej daty mogą liczyć na nieco większe ulgi niż uczniowie i studenci. Co więcej, kameralne kina i domy kultury oferują też tańsze bilety dla seniorów w wybrany dzień tygodnia.

Z kartą PAYBACK każdy – licealista, student lub senior – może zyskać kupon do Multikina na poniedziałkowy seans lub otrzymać darmową wejściówkę za 1490°P.

Zestawy barowe, popcorn, nachosy – ile to kosztuje w Multikinie?

Aby móc w pełni delektować się seansem filmowym, potrzebna jest odpowiednia przekąska. W Multikinie znajdziesz zestawy barowe, a w nich do wyboru:

 • popcorn słony;
 • popcorn słodki;
 • nachosy z sosem serowym, salsa lub miks;
 • napoje gazowane: Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta pomarańczowa, Sprite.

Zestaw z dużym popcornem i coca-colą kosztuje średnio 29 zł. Pamiętaj, że za przekąski możesz zapłacić punktami PAYBACK. Co więcej, każdy zakup w barze Multikina jest nagradzany – np. za dowolny zestaw otrzymasz 25 punktów, za zestaw dla dwojga dostaniesz 50 punktów, natomiast za zestaw Multibox zgarniesz aż 250 punktów.

Każda taka transakcja to krok bliżej do tańszego lub darmowego biletu w Multikinie. Dlatego warto śledzić najnowsze promocje dla uczestników Programu. Aby mieć stały dostęp do kuponów rabatowych i innych atrakcyjnych ofert, ściągnij aplikację mobilną i bądź zawsze na bieżąco.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać. Zakupy z kuponem = więcej punktów. Więcej punktów = większe możliwości do oszczędzania!