Rejestracja karty PAYBACK i zasady użytkowania

Strona GłównaPAYBACK EkstraPorady ● Zakładanie i aktywacja karty PAYBACK. Zasady użytkowania

28.11.2019

Program Bonusowy PAYBACK daje namacalne korzyści przy minimum wysiłku. Uczestnicy mogą zbierać punkty za zakupy towarów i usług u partnerów Programu. Punkty można następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody lub na zakupy.

Program Bonusowy PAYBACK zrzesza firmy sprzedające towary oraz usługi. Wśród nich znajdują się sklepy, towarzystwa ubezpieczeniowe, stacja paliw, kino, sieci gastronomiczne i wiele innych. Podczas zakupów wystarczy okazać kartę PAYBACK, aby naliczone zostały kolejne punkty. Te z kolei można zamienić na nagrody dostępne na stronie internetowej PAYBACK, a także na zakupy dokonane u partnerów Programu. Punkty można także zamieniać na karty podarunkowe do Allegro czy doładowania telefonu bądź vouchery. Rejestracja karty jest niezwykle prosta i zajmuje zaledwie kilka minut.

Rejestracja karty PAYBACK

Kartę PAYBACK można zdobyć na kilka sposobów. Aby zacząć czerpać jak największe korzyści z jej posiadania, należy ją zarejestrować. Rejestracja to krótka procedura polegająca na uzupełnieniu niezbędnych danych.Pierwszą metodą rejestracji posiadanej już karty jest skorzystanie ze strony internetowej PAYBACK i wypełnienie dostępnego tam formularza rejestracyjnego. Kartę można też zarejestrować wypełniając formularz dołączony do ulotki z kartą. Wypełniony formularz należy pozostawić w punkcie sprzedaży u partnera. Kolejnym sposobem dołączenia do Programu jest rejestracja poprzez aplikację zakupową PAYBACK. Gdy karta jest już zarejestrowana, możesz nietylko zbierać na nią punkty ale także korzystać z kuponów i promocji oraz wymieniać punkty na nagrody i zakupy u partnerów Programu. Dzięki otrzymywanym kuponom masz możliwość otrzymywania dopasowanych ofert, dzieki którym zbierzesz jeszcze więcej punktów i jeszcze szybciej odbierzesz nagrody. Rejestracja karty i utworzenie własnego konta pozwala także śledzić historię transakcji oraz kontrolować liczbę posiadanych punktów. Wystarczy przy okazji zakupów pokazywać sprzedawcy kartę przy każdych zakupach. Istnieje również możliwość zbierania punktów online, jednak należy pamiętać żeby wcześniej zalogować się na swoje konto PAYBACK i za jego posrednictwem przejść na stronę wybranego sklepu.

Na stronie PAYBACK bardzo często informujemy o przecenach i akcjach specjalnych u naszych partnerów. Wystarczy, że przejdziesz do podstrony promocje w kategorii RTV i AGD i zapoznasz się z cotygodniowymi ofertami.

Łączenie kart PAYBACK, odblokowywanie i wydawanie duplikatu

Jeśli użytkownik posiada kilka kart PAYBACK, ma możliwość przyłączenia ich do jednego konta, co znacznie ułatwia gromadzenie punktów i przyspiesza odebranie nagrody.

Jak połączyć karty PAYBACK? Wszystkie tego rodzaju operacje wykonuje się, logując się na konto PAYBACK na stronie internetowej. Proces jest nieodwracalny i pozwala na połączenie 10 różnych kont w jedno.

📲Zbieraj więcej punktów z APPlikacją!

Aplikacja zakupowa PAYBACK do pobrania w Google Play i Apple Store

A jak postępować w przypadku zgubienia karty PAYBACK? Jeżeli karta została wcześniej zarejestrowana, nie trzeba obawiać się utraty punktów. Wystarczy wziąć nową kartę od wybranego partnera Programu, a następnie skontaktować się z Biurem Obsługi PAYBACK, gdzie można odzyskać dostęp do zebranych punktów. Od tej chwili punkty zbierane są już na nową kartę. Co istotne, nie jest możliwe otrzymanie duplikatu karty, a jedynie nowej karty (o nowym numerze).

Czasem zdarza się, że karta PAYBACK zostaje zablokowana. Może mieć to miejsce, gdy trzykrotnie zostaną wprowadzone błędne dane do logowania. Jest to procedura mająca na celu zapewnienie bezpieczeństwa i uniemożliwienie skorzystania z konta przez osoby nieuprawnione. Konto zostaje automatycznie odblokowane po upływie 24 godzin (pod warunkiem wprowadzenia poprawnych danych). Jeżeli mimo to operacja logowania nie powiedzie się i konto będzie wciąż zablokowane, wystarczy skontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi. Konsultanci pomogą również, jeżeli użytkownik zapomni danych do logowania.

Karta PAYBACK – korzyści

Użytkownicy karty PAYBACK chętnie wymieniają punkty na nagrody, które można przeglądać i wybierać na stronie internetowej lub aplikacji PAYBACK. Do wyboru jest kilkanaście kategorii nagród: urządzenia elektryczne, akcesoria turystyczne, narzędzia, torebki, plecaki, sprzęt kuchenny, zabawki a nawet biżuteria. Punkty można również zamienić na nagrody u partnerów, doładować telefon, czy vouchery elektroniczne. Zebrane punkty można także przeznaczyć na program dożywiania dzieci Pajacyk (minimalna liczba podarowanych punktów wynosi 100).

⬇️Poznaj prostą drogę do odebrania nagrody⬇️

Jak działa największy bonusowy program lojalnościowy PAYBACK

Zarejestruj swoją kartę PAYBACK, żeby dostawać kupony, a zebrane punkty wymieniać na nagrody. Nie masz karty? Zamów ją za darmo do domu!