Rejestracja karty PAYBACK i zasady użytkowania

Strona GłównaPAYBACK EkstraPorady ● Zakładanie i aktywacja karty PAYBACK. Zasady użytkowania

Karta-PAYBACK

Program Bonusowy PAYBACK daje namacalne korzyści przy minimum wysiłku. Uczestnicy mogą zbierać punkty za zakupy towarów i usług u partnerów Programu. Punkty można następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody lub na zakupy.

Program Bonusowy PAYBACK zrzesza firmy sprzedające towary oraz usługi. Wśród nich znajdują się sklepy, towarzystwa ubezpieczeniowe, stacja paliw, kino, sieci gastronomiczne i wiele innych. Podczas zakupów wystarczy okazać kartę PAYBACK, aby naliczone zostały kolejne punkty. Te z kolei można zamienić na nagrody dostępne na stronie internetowej PAYBACK, a także na zakupy dokonane u partnerów Programu. Punkty można także zamieniać na karty podarunkowe i vouchery. Aby koszystać ze wszystkich benefitów Programu PAYBACK należy zarejestrować odebraną kartę. Proces ten jest szybki i prosty. Poniżej przedstawiamy kilka możliwości zarejestrowania odebranej karty.

Rejestracja karty PAYBACK

Kartę PAYBACK można zdobyć na kilka sposobów, przy czym należy pamiętać, że żadna zamówiona karta nie jest zarejestrowana. Jak zatem zarejestrować kartę PAYBACK? Rejestracja to krótka procedura polegająca na uzupełnieniu niezbędnych danych. Posiadacz karty ma 4 metody jej zarejestrowania:

  • Pierwszą metodą rejestracji posiadanej już karty jest skorzystanie ze strony internetowej PAYBACK i wypełnienie dostępnego tam formularza rejestracyjnego.
  • Drugim sposobem dołączenia do Programu jest rejestracja poprzez aplikację PAYBACK.
  • Trzecią metodą rejestracji jest wypełnienie formularza dołączonego do ulotki z kartą u partnera w punkcie stacjonarnym. Wypełniony formularz należy pozostawić w punkcie sprzedaży u partnera.
  • Kartę możesz również zarejestrować w terminalu PAYBACK w jednym ze sklepów sieci Kaufland.

Gdy karta jest już zarejestrowana, możesz nietylko zbierać na nią punkty ale także korzystać z kuponów i promocji oraz wymieniać punkty na nagrody i zakupy u partnerów Programu.

Dzięki kuponom masz możliwość otrzymywania dopasowanych ofert, z którymi zbierzesz jeszcze więcej punktów i szybciej odbierzesz nagrody. Rejestracja karty i utworzenie własnego konta pozwala także śledzić historię transakcji oraz kontrolować liczbę posiadanych punktów. Istnieje również możliwość zbierania punktów online, jednak należy pamiętać, aby wcześniej zalogować się na swoje konto PAYBACK (na stronie www bądź w aplikacji) i za jego posrednictwem przejść na stronę wybranego sklepu. Na stronie PAYBACK bardzo często informujemy o przecenach i akcjach specjalnych u naszych partnerów.

Ważne, podczas procesu rejestracji podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe. To oznacza, że można pominąć pole "adres e-mail" w trakcie rejestrowania konta.

Kliknij w baner i sprawdź czy Twoje punkty starsze niż 3 lata wygasają z dniem 28 lutego 2023

Jak zarejestrować kartę PAYBACK przez aplikację - instrukcja

Instrukcja rejestracji karty PAYBACk przez aplikację mobilną

Ważna informacja! Rejestrujesz się w PAYBACK przez aplikację mobilną i nie dostałeś jeszcze plastikowej karty? Numer swojej karty możesz sprawdzić w wiadomościach email, które dostajesz od PAYBACK.

Jak zarejestrować kartę PAYBACK przez portal - instrukcja

Rejestracja karty PAYBACK przez stronę internetową

Łączenie kart PAYBACK, odblokowywanie i wydawanie duplikatu

Jeśli użytkownik posiada kilka kart PAYBACK, ma możliwość przyłączenia ich do jednego konta, co znacznie ułatwia gromadzenie punktów i przyspiesza odebranie nagrody.

Jak połączyć karty PAYBACK? Wszystkie tego rodzaju operacje wykonuje się, logując się na konto PAYBACK na stronie internetowej. Proces jest nieodwracalny i pozwala na połączenie 10 różnych kont w jedno.

Zagubienie karty PAYBACK

A jak postępować w przypadku zgubienia karty PAYBACK? Jeżeli karta została wcześniej zarejestrowana, nie trzeba obawiać się utraty punktów. Wystarczy wziąć nową kartę od wybranego partnera Programu, a następnie skontaktować się z Biurem Obsługi PAYBACK, gdzie można odzyskać dostęp do zebranych punktów. Od tej chwili punkty zbierane są już na nową kartę. Co istotne, nie jest możliwe otrzymanie duplikatu karty, a jedynie nowej karty (o nowym numerze).

Czasem zdarza się, że karta PAYBACK zostaje zablokowana. Może mieć to miejsce, gdy trzykrotnie zostaną wprowadzone błędne dane do logowania. Jest to procedura mająca na celu zapewnienie bezpieczeństwa i uniemożliwienie skorzystania z konta przez osoby nieuprawnione. Konto zostaje automatycznie odblokowane po upływie 24 godzin (pod warunkiem wprowadzenia poprawnych danych). Jeżeli mimo to operacja logowania nie powiedzie się i konto będzie wciąż zablokowane, wystarczy skontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi. Konsultanci pomogą również, jeżeli użytkownik zapomni danych do logowania.


Miejsca, w których informujemy o promocjach to:

Karta PAYBACK – korzyści

Użytkownicy karty PAYBACK chętnie wymieniają punkty na nagrody, które można przeglądać i wybierać w sklepie PAYBACK lub aplikacji PAYBACK. Do wyboru jest kilkanaście kategorii nagród: urządzenia elektryczne, akcesoria turystyczne, narzędzia, torebki, plecaki, sprzęt kuchenny, zabawki a nawet biżuteria. Punktami można również obniżyć wartość zakupów u partnerów w sklepach takich jak Kaufland, Mrówka, stacje bp, Maxi Zoo, czy przeznaczyć na vouchery elektroniczne. Zachęcamy do odwiedzania sekcji oszczędzaj z PAYBACK, w której pokazujemy jak dzięki punktom można tanio kupować i w sprytny sposób oszczędzać. Zebrane punkty można także przeznaczyć na program dożywiania dzieci Pajacyk (minimalna liczba podarowanych punktów wynosi 100).

⬇️Poznaj prostą drogę do odebrania nagrody⬇️

Jak działa program lojalnościowy PAYBACK?

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać na codziennych wydatkach. Pobierz aplikację lub zarejestruj się przez stronę www.