Disney Plus - jakie są ceny abonamentu miesięcznego i na rok?

Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Ile kosztuje Dinsey Plus?

Wejście na polski rynek serwisu streamingowego platformy Disney Plus już od dawna budziło wiele emocji. Do jej premiery doszło w czerwcu 2022 roku. Stała się ona dużą konkurencją dla innych serwisów tego typu, w tym dla HBO Max czy Netfliksa.

Zainteresowanie platformą Disney Plus sprawiło, że wiele firm oferujących usługi abonenckie dołącza do swojej oferty możliwość korzystania z niej. Rozpoczęcie współpracy PAYBACK z platformą Disney Plus daje uczestnikom Programu nowe możliwości do zbierania punktów, dzięki którym w zależności od rodzaju wykupowanego abonamentu można zgarnąć od 400 do nawet 6000 punktów w przypadku subskrypcji rocznej, co daje równowartość 60 zł w punktach.

Disney Plus – cena poszczególnych pakietów

Osoby zainteresowane subskrypcją Disney Plus mają 2 abonamenty do wyboru. Pierwszy z nich to pakiet miesięczny, za który trzeba zapłacić 37,99 zł. Drugi to abonament roczny, który kosztuje 379,90 zł. Z tego wynika, że płacąc za cały rok z góry, można uzyskać 2 miesiące oglądania wszystkich dostępnych na platformie pozycji w gratisie.

Max zastępuje HBO Max – sprawdź co musisz wiedzieć?

Czy istnieje możliwość nabycia abonamentu Disney Plus na 1 miesiąc za darmo?

Wiele platform streamingowych oferuje możliwość darmowego okresu próbnego. W zależności od serwisu może to być od 7 do nawet 30 dni. Jednak sama platforma nie daje darmowego okresu próbnego dla klientów. Sposobem na darmowe miesiące oglądania filmów czy seriali jest opłacenie z góry całego roku korzystania z serwisu, o czym wspomniano już wyżej. Jeżeli jednak zdecydujesz się na subskrypcję miesięczną, pamiętaj, że możesz za również nią zgarnąć punkty PAYBACK. Wystarczy, że przed wykupieniem abonamentu aktywujesz kupon na stronie lub w aplikacji i dalej będziesz postępować zgodnie z instrukcją. Wówczas Twoje saldo punktowe zostanie zasilone kolejnymi punktami.

Disney Plus – na ilu urządzeniach można oglądać platformę?

Platforma, podobnie jak inne serwisy streamingowe, pozwala na oglądanie udostępnianych przez siebie treści na kilku urządzeniach jednocześnie. W przypadku Disney Plus są to 4 urządzenia.

 • Czy konto Disney+ może być współdzielone i przez ile osób?
  Jedno konto Disney Plus pozwala na utworzenie do 7 niezależnych profili, dla których można ustawić wybrane przez siebie avatary. Dodatkowo serwis oferuje możliwość kontroli rodzicielskiej w przypadku kont tworzonych dla dzieci.
 • Na jakich urządzeniach można oglądać Disney+?
  Udostępniane przez Disney+ treści można oglądać na różnych urządzeniach. Niekiedy konieczne są specjalne aplikacje. Serwis można oglądać na telewizorach z funkcją smart lub na zwykłych telewizorach po dokupieniu odpowiedniego urządzenia, tzw. tv box lub stick. Oprócz tego platforma jest dostępna dla smartfonów, komputerów stacjonarnych i laptopów oraz tabletów. Aplikację pozwalającą na oglądanie treści można zainstalować także na konsoli do gier. Warto jednak przy tym pamiętać, że jednocześnie można oglądać dostępne treści na 4 urządzeniach.

W jaki sposób założyć konto Disney+ w Polsce?

Jeżeli interesuje Cię założenie konta w tym serwisie, przejdź do strony platformy i zarejestruj się na niej. Podaj swój adres e-mail i dalej postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie otrzymasz. Aktywuj konto, wybierz metodę płatności i okres, na jaki chcesz wykupić abonament.

Pamiętaj o możliwości, jaką daje Ci uczestnictwo w Programie PAYBACK. W serwisie czekają na Ciebie 2 kupony – jeden przy aktywacji abonamentu na miesiąc, drugi przy aktywacji serwisu na cały rok. Aby skorzystać z punktów bonusowych z kuponu, aktywuj go. Następnie za pośrednictwem serwisu PAYBACK przejdź na stronę https://www.disneyplus.com/en-pl i postępuj tak, jak przy zwykłej rejestracji. Z kuponu na subskrypcję roczną można skorzystać tylko raz. Punkty doliczane są w ciągu 60 dni od spełnienia wszystkich warunków opisanych w kuponie.

Czy można mieć konto na Disney+ za darmo?

W związku z popularnością serwisu Disney+ sporo firm, m.in. oferujących abonamenty telefoniczne i telewizyjne, do swojej oferty dołącza możliwość korzystania z niego za darmo. Zazwyczaj trzeba wykupić usługę o określonej wartości na wskazany w umowie okres, np. dwuletni. Na ten moment usługę łączoną w swoich ofertach mają m.in. Plus, Polsat Box czy Netia. Pamiętaj, że decydując się na abonament tv u jednego z tych dostawców usług, również możesz skorzystać z kuponów, dzięki którym uzyskasz kolejne bonusowe punkty.

Najważniejsze informacje zawarte w artykule

 • od kiedy można oglądać serwis Disney Plus w Polsce;
 • jakie rodzaje abonamentów są oferowane dla subskrybentów;
 • czy jest opcja nabycia Disney Plus za darmo;
 • na ilu i jakich urządzeniach można oglądać Disney Plus;
 • ile profili można założyć na jednym koncie;
 • jak założyć konto w serwisie i z jakich promocji można skorzystać, by mieć konto za darmo.

Wykupując roczną subskrypcję w Disney Plus z aktywnym kuponem od PAYBACK zyskujesz nawet 50 zł w punktach! Dołącz do PAYBACK.