Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Lidl

1 °P za 4 zł

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy.


Każdego dnia firma Lidl Polska dąży do tego, aby zapewniać klientom artykuły wysokiej jakości, w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Postępujemy w myśl idei „Więcej na radość z życia”. Dążymy do tego aby nasi klienci dokonując zakupów w sklepach Lidl, dzięki oszczędności czasu i pieniędzy, mieli więcej aby cieszyć się życiem tak jak lubią.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Lidl – co tutaj znajdziesz?

W sklepach online Lidl znajdziesz chemię domową, akcesoria dla domu i ogrodu, kosmetyki oraz produkty dla dzieci. Dodatkowo w kategoriach online czeka na ciebie jeszcze większy wybór mody męskiej i damskiej, akcesoria do warsztatu i auta oraz wszystko, czego potrzebujesz do kuchni, domu, ogrodu lub balkonu. W sklepie online nie brakuje też sprzętu sportowego i akcesoriów podróżniczych.
Kupując online na lidl.pl możesz testować różne produkty marki własnej, korzystać ze stałej oferty i oczywiście polować na okazje cenowe, które regularnie pojawiają się na stronie internetowej.

Zbieraj punkty PAYBACK razem z Lidl

Zakupy w Lidl Polska to także szansa na zdobycie kolejnych punktów PAYBACK. Za każde wydane 4 zł w sklepie internetowym otrzymujesz 1 pkt, a liczbę tę możesz zwiększyć dzięki kuponom promocyjnym, które regularnie pojawiają się na stronie internetowej Programu oraz w aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że punkty zostaną naliczone tylko wtedy, gdy dokonasz zakupów za pośrednictwem strony lub aplikacji PAYBACK.