Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na bonprix.pl

1 °P za 3 zł

Bon Prix jest największym w Polsce sklepem internetowym oferującym odzież damską, męską, dziecięcą oraz artykuły gospodarstwa domowego.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

• Punkty mogą nie zostać naliczone w przypadku przejścia na stronę sklepu za pośrednictwem newslettera wysłanego z innego źródła niż PAYBACK

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Bonprix – europejska jakość w zasięgu Twojej ręki

Bonprix to jedna z największych firm wysyłkowych działających w Polsce. Jej historia zaczęła się w 1986 r. Obecnie główna siedziba marki znajduje się w Hamburgu. Ma ona swój oddział także w Polsce, z siedzibą w Łodzi. To jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek modowych w naszym kraju. Dzieje się tak dlatego, że jest ona dostępna na rynku od wielu lat, a produkty przez nią oferowane charakteryzują się wysoką jakością i ciekawą stylistyką. Znajdziesz tutaj połączenie europejskich trendów modowych, dobrej jakości oraz przystępnych cen.

Ubieraj się modnie z Bonprix

W Bonprix znajdziesz wszystko, co potrzebne jest do stworzenia modnej stylizacji, zgodnej z najnowszymi trendami. Bez problemu kupisz tutaj ubrania dla całej rodziny, gdyż w ofercie znajduje się odzież damska, męska i dziecięca.

Jeżeli lubisz otaczać się pięknymi i stylowymi rzeczami, zajrzyj też do oferty tekstyliów i akcesoriów do domu. Wśród wielu propozycji, jakie są prezentowane na stronie internetowej, na uwagę zasługują między innymi dekoracje okienne (np. zasłony, firany, rolety), piękne obrusy i bieżniki, a także akcesoria kuchenne. Wszystkie produkty są pogrupowane w kategorie ułatwiające poruszanie się po sklepie.

Na stronie sklepu internetowego Bonprix umieszczane są regularnie artykuły, które zainspirują Cię do stworzenia swojego własnego stylu modowego oraz intrygujących aranżacji wnętrz w domu lub mieszkaniu.