Zbieraj punkty PAYBACK razem z T-Mobile

6 000 °P lub więcej

T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce. Świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym telefonię komórkową, dostęp do Internetu mobilnego i stacjonarnego Internetu światłowodowego. Dzięki licznym partnerstwom T-Mobile jest też dostawcą usług multimedialnych (serwisów video, muzycznych, gamingowych oraz kanałów telewizyjnych), które zapewniają dostęp do rozrywki na najwyższym światowym poziomie.Punkty PAYBACK są przyznawane po złożeniu zamówienia i podpisaniu nowej umowy lub przedłużeniu obecnej umowy na usługi dla klientów indywidualnych: abonament komórkowy (w ofercie z telefonem lub bez telefonu).

Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu na stronę T-Mobile za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 60 dni od daty złożenia zamówienia na stronie T-Mobile.

Za zakup usług T-Mobile otrzymasz ilość punktów równą wartości z kuponu który aktywujesz.

Punkty za zakup usług T-Mobile zostaną zablokowane na okres 90 dni od daty złożenia zamówienia w sklepie T-Mobile.


Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:


• Aby otrzymać punkty, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.


• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.


• Zaloguj się, aktywuj kupon i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.


• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.


• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).


• Punkty za zakupy zostaną naliczone w ciągu 60 dni od daty zakupu.


• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 60 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.


• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.