Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z T-Mobile

6 000 °P lub więcej

T-Mobile działa od ponad 25 lat w branży telekomunikacyjnej, tworząc zaawansowane rozwiązania, które ułatwiają funkcjonowanie we wszystkich sferach życia i biznesu. Przede wszystkim – świadczy usługi dla ponad 12 mln klientów oraz oferuje w pełni nieskończony internet na telefon komórkowy przez całą umowę.

Tworzymy silną sieć innowacyjnych technologii i usług, dzięki takim rozwiązaniom jak infrastruktura światłowodowa, usługi konwergentne oraz sieć 5G.

T-Mobile zapewnia też dostęp do usług multimedialnych (serwisy VOD, muzyczne, gamingowe oraz kanały telewizyjne) na najwyższym światowym poziomie.
°Punkty PAYBACK są przyznawane po złożeniu zamówienia i podpisaniu nowej umowy lub przedłużeniu obecnej umowy na usługi dla klientów indywidualnych: abonament komórkowy (w ofercie z telefonem lub bez telefonu).

°Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu na stronę T-Mobile za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 60 dni od daty złożenia zamówienia na stronie T-Mobile.

Za zakup usług T-Mobile otrzymasz ilość °Punktów równą wartości z kuponu który aktywujesz.

°Punkty za zakup usług T-Mobile zostaną zablokowane na okres 90 dni od daty złożenia zamówienia w sklepie T-Mobile.


Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.