Zbieraj °Punkty w sklepie internetowym ccc.eu

1 °P  za 3 zł

CCC – buty na miarę Twoich potrzeb

Marka CCC pojawiła się na rynku w 1996 roku. Początki były skromne, jednak od tego czasu wiele się zmieniło i CCC jest jedną z największych detalicznych spółek obuwniczych nie tylko w Polsce, ale i na terenie Europy Środkowej. Jest to też jeden z największych producentów obuwia w Europie. Tak długie doświadczenie pozwala projektantom marki tworzyć nie tylko obuwie zgodne z najnowszymi trendami, ale także zapewniające pełny komfort stopom w czasie chodzenia. Pod szyldem CCC można kupić buty różnych marek – nie tylko należących do spółki. Wśród nich są m.in.: Puma, Adidas, Gino Rossi czy New Balance. Sprawia to, że wybór obuwia jest naprawdę szeroki. Co ważne, praktycznie każdy model jest dostępny w szerokiej gamie rozmiarów. Dzięki temu również osoby o bardzo małych i bardzo dużych stopach znajdą tutaj coś dla siebie.

CCC – modnie, stylowo i w przystępnej cenie

Kupując obuwie u naszego partnera, możesz liczyć na przystępne ceny, także w przypadku znanych marek. Firma często organizuje różne promocje dla swoich klubowiczów. Zazwyczaj są one sezonowe lub na określone typy obuwia. Warto zatem śledzić informacje z newslettera CCC.

W każdym sezonie dostępne są nowe buty zgodne z najnowszymi trendami w modzie. Jednak jeśli masz swój ukochany model, nie musisz się martwić. Ponadczasowa stylistyka nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest dostępna w sklepie CCC.

Dodatkowo możesz do zakupionych tu butów dobrać stylowe dodatki. CCC oferuje bowiem nie tylko obuwie, ale i torebki oraz drobną galanterię skórzaną i tekstylną.