Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na answear.com

1 °P za 3 zł

ANSWEAR.com to markowe ubrania i obuwie damskie, męskie i dziecięce. Ogromny wybór produktów ponad 300 marek w jednym miejscu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Poznaj bliżej Answear.com

Answear.com to sklep skupiający ofertę najlepszych marek modowych. Znajdziesz w nim produkty m.in. Emporio Armani, Moschino, Patrizia Pepe czy Calvin Klein. A to tylko początek długiej i renomowanej listy. Wśród wielu ciekawych propozycji znajdziesz też produkty marki własnej Answear.com, które tworzone są zgodnie z modowymi trendami.

Sklep działa na terenie Polski od 2011 roku. Swoją siedzibę ma w Krakowie, dlatego osoby mieszkające w tym mieście mogą liczyć na ekspresowy odbiór towaru. Zamówienia gotowe są już nawet w 2 godziny po ich złożeniu. Do innych miast wysyłka następuje w ciągu 24 godzin. Co istotne, Answear.com umożliwia robienie zakupów również poza granicami naszego kraju. Zamówienia można składać m.in. w Rumunii, Bułgarii, na Węgrzech czy na Ukrainie.

Answear.com – by zakupy w sieci stały się jeszcze przyjemniejsze

Sklep Answear.com przygotował dla swoich klientów wiele udogodnień. Jednym z nich jest możliwość robienia zakupów w aplikacji mobilnej.

Kolejnym udogodnieniem dla klientów jest program partnerski Answear.com. Na czym polega? Po każdych zakupach otrzymujesz 10% ich wartości na kolejne. W ten sposób możesz zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Co więcej, nie musisz tej kwoty wydawać od razu. Możesz uzbierać bonus z kilku kolejnych zakupów i tym samym obniżyć koszty jednego z nich do nawet 50%.