Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na answear.com

1 °P  za 3 zł

Poznaj bliżej Answear.com

Answear.com to sklep skupiający ofertę najlepszych marek modowych. Znajdziesz w nim produkty m.in. Emporio Armani, Moschino, Patrizia Pepe czy Calvin Klein. A to tylko początek długiej i renomowanej listy. Wśród wielu ciekawych propozycji znajdziesz też produkty marki własnej Answear.com, które tworzone są zgodnie z modowymi trendami.

Sklep działa na terenie Polski od 2011 roku. Swoją siedzibę ma w Krakowie, dlatego osoby mieszkające w tym mieście mogą liczyć na ekspresowy odbiór towaru. Zamówienia gotowe są już nawet w 2 godziny po ich złożeniu. Do innych miast wysyłka następuje w ciągu 24 godzin. Co istotne, Answear.com umożliwia robienie zakupów również poza granicami naszego kraju. Zamówienia można składać m.in. w Rumunii, Bułgarii, na Węgrzech czy na Ukrainie.

Answear.com – by zakupy w sieci stały się jeszcze przyjemniejsze

Sklep Answear.com przygotował dla swoich klientów wiele udogodnień. Jednym z nich jest możliwość robienia zakupów w aplikacji mobilnej.

Kolejnym udogodnieniem dla klientów jest program partnerski Answear.com. Na czym polega? Po każdych zakupach otrzymujesz 10% ich wartości na kolejne. W ten sposób możesz zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Co więcej, nie musisz tej kwoty wydawać od razu. Możesz uzbierać bonus z kilku kolejnych zakupów i tym samym obniżyć koszty jednego z nich do nawet 50%.