Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na douglas.pl

1 °P za 3 zł

www.douglas.pl to pierwsza w Polsce autoryzowana perfumeria internetowa. Pod adresem www.douglas.pl 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu można wybierać z 10 000 produktów i 126 marek ułożonych w czterech asortymentach: pielęgnacja, włosy, zapachy i makijaż.


°Punkty nie są naliczane za zakupy w aplikacji Douglas oraz za zakup karty podarunkowej.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Douglas – światowe marki na wyciągnięcie ręki

Oferta perfumerii internetowej douglas.pl jest bardzo szeroka. Obejmuje 10 000 produktów aż 126 prestiżowych marek kosmetycznych, m.in.: Lancôme, Lacoste, Mercedes-Benz, Marc Jacobs, Natura Siberica, OPI, Olaplex, Organique, Estée Lauder, Dolce & Gabbana, Dr Irena Eris, Gucci, John Masters Organics. Firma stworzyła również własną linię kosmetyków do make-upu – Douglas Collection. Asortyment sklepu stanowią perfumy, artykuły przeznaczone do makijażu, pielęgnacji ciała i włosów, a także akcesoria kosmetyczne i biżuteria. Sprawdź jakie produkty warto kupić w perfumerii Douglas.

Jakość i innowacyjność ponad wszystko

Marka Douglas od początku swojego istnienia kładła nacisk na wysoką jakość produktów oraz innowacyjność działań. Światową popularność zdobyła już w 1851 roku dzięki międzynarodowej wystawie mydeł w Londynie. Jako perfumeria funkcjonuje od 1910 roku. Stało się to za sprawą sióstr Carstens, które wykupiły od rodziny Douglasów licencję na nazwę marki. Rozwój firmy nie stracił na dynamice pomimo upływu lat i zmieniających się okoliczności. To właśnie Douglas jako pierwsza autoryzowana perfumeria w Polsce zaoferowała swoje produkty w sprzedaży internetowej. Programy rabatowe, oferty specjalne, karty podarunkowe i prezenty przyznawane za zakup określonych produktów sprawiają, że zakupy są jeszcze bardziej przyjemne i opłacalne. Wszystkie zamówienia przekraczające kwotę 199 zł wysyłane są gratis, a zwrot produktów – jeśli nie spełniają oczekiwań klienta – bezpłatny.