Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z Wittchen

1 °P za 3 zł

WITTCHEN to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Marka posiada szeroką ofertę luksusowych produktów, które łączy najwyższa jakość wykonania. Należą do niej kolekcje drobnej galanterii skórzanej, ekskluzywnych torebek, szykownej odzieży, rękawiczek, apaszek, pasków, komfortowych butów, a także niezawodnych walizek oraz parasoli. Wszystkie produkty tworzone z drobiazgową precyzją są wyjątkowe i niepowtarzalne. 

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Najwyższa jakość w ponadczasowym stylu

Wittchen to niekwestionowany lider na europejskim rynku wyrobów skórzanych. Sukces zawdzięcza umiejętności łączenia klasycznej, ponadczasowej stylistyki z najnowszymi trendami, a także najwyższej precyzji, z jaką wykonywane są wszystkie produkty. Misją firmy jest staranne i zarazem twórcze budowanie marki dla osób, które chcą prezentować się elegancko w każdej sytuacji.

Początkowo w ofercie Wittchen znajdowała się wyłącznie galanteria skórzana – ręcznie szyte portfele, stylowe torebki, niezniszczalne aktówki. Wraz ze wzrostem popularności marki asortyment sklepów poszerzono o skórzaną odzież, buty, paski, rękawiczki. Dziś Wittchen kojarzy się także z niezawodnymi walizkami, plecakami i torbami podróżnymi.

Połączenie tradycji z duchem czasów

Mimo obco brzmiącej nazwy, Wittchen to polska marka. Firmę w 1990 roku założył Jędrzej Wittchen. Początkowo wszystkie produkty szyto w niewielkim warsztacie w Poznaniu, skąd trafiały do rozmaitych sklepów z galanterią. Ekskluzywne wyroby od początku zachwycały perfekcją wykonania i unikatowym wzornictwem, więc zainteresowanie marką rosło bardzo szybko. Zaczęły powstawać salony firmowe Wittchen, których wyposażenie wymagało przeniesienia produkcji do dużej manufaktury we Włoszech.

Obecnie marka Wittchen jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych w Europie. Zachowując najlepsze tradycje, wciąż się rozwija i wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów (np. wyposażając portfele w podszewkę blokującą możliwość zdalnego skanowania kart płatniczych). W trend ten wpisuje się strona internetowa wittchen.com, która nie tylko usprawnia zakupy i pozwala na oszczędność cennego czasu, ale też oferuje szereg artykułów w promocyjnych cenach.